Jump to content

.exe failu redigeshana


Guest HacKey
 Share

Recommended Posts

go2google, meklēt hex editor

 

un nečeri, ka atverot exe failu tev rādīsies smuks kods, kā paskālā piemēram. mācies assembleri :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Shitais jau ir otrais shaads jautaajums, ko es sheit dzirdu. Mosh ir jeega pielikt pie BUJ?

 

.EXE failus nevar redigjeet!!!

 

Tu vari njemt kaadu DisAssembler tipa programmu, un ieguut programmas kodu asemblerii, bet no taa Tu gudraaks nekljuusi. Lai vareetu hakot programmas ir nepiecieshamas ljoti labas zinaashanas par to, kaa straadaa dators, un to nevar iemaaciities 3 dienu laikaa.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Esmu ar C++ latviskojis Solitaire iekš win98 modificējot exe failu , un vēl šādus tādus logus, bet ar to arī viss apstājas.

Link to comment
Share on other sites

Guest HacKey

ev mozh te kads no jums var modificet rato faketi - tip lai iet .lv saitos? ;)

 

tagad konstateju man hex editor man nav vajadzigs man vajag progu kura parada .data failu citad shitie visi softi man neder - tip tur ir nosacijums pie kadiem parametriem softs strada

starp citu es shito hex' u maku stradat universitate macija programmet kastites :D:p

 

sorry viss ir cikinieka es kljudijos ardata failu :)

Link to comment
Share on other sites

kāpēc nevar rediģēt exe failus? visu var!
Nee, nu, protams, ka var. Bet tas ir velniskjiigi sarezgjiiti un ir ljoti labi jaasaprot, kaa un kaapeec tas viss vispaar straadaa, citaadi nekas nesanaaks. Un man kaut kaa nepaliek iespaids, ka kaadam no mums sheit buutu pietiekoshas zinaashanas, lai kauchu vienu programminju uzkrakotu bez tutoriaalja par shiis konkreetaas programmas krakoshanu. :p
Link to comment
Share on other sites

a ar to assambleri viegli rediget? man tur tik 3 simboli jaredige ;)

Ņem FAR Manager un rediģē uz nebēdu kādus failus vien gribi. Ja konkrēti zini ko uz ko mainīt, tad problēmu nav. Piemēram DCPlusPlus.exe failā bez problēmām var nomainīt KiB uz KB_, MiB uz MB_ utt, kur _ - tukšumzīme. Galvenais rediģējot bināros failus ir nemainīt faila izmēru.

Link to comment
Share on other sites

Mazliet paskaidrojuminji:

 

ResourceHacker u.c. resursu redigjeeshanas programmas ljauj tikai redigjeet .exe failu resursus - tie ir taadi kaa "attachmenti" .exe failam - bildiites, skanjas, reizeem arii dialogu lodzinji un tekstinji - atkariibaa no programmas uzbuuves. Bet ar to nekaadaa gadiijumaa nevar redigjeet .exe izpildaamo kodu.

 

Ar preciiziem editoriem (t.sk. HEX editoriem) var, protams, redigjeet .exe failu uz nebeedu, bet tad ir jaazin no galvas mashiinkodi. :mrgreen: Veel arii var, kaa citi te izteicaas, redigjeet kaut kaadus patvaljiigus tekstus, kas tajaa .exe atrodas. Tikai shajaa gadiijumaa svariigi ir nevis nemainiit faila izmeeru, bet gan konkreetaa tekstinja izmeeru. Jo izpildaamais kods .exe failaa reekjinaas ar to, ka katrs tekstinjsjh ir tieshi tik garsh, cik vinjsh ir. Mainot garumu jebkam nobiidiisies arii taa vieta, kuraa atrodas izpildaamais kods, un viss saies sviestaa. Taapeec .exe failu redigjeet ar HEX editoriem nav ieteicams - un neko vairaak par tekstinjiem jau arii izmainiit nevarees - paareejais buus neizprotams mudzjeklis.

Link to comment
Share on other sites

Guest naides

...

Ar preciiziem editoriem (t.sk. HEX editoriem) var, protams, redigjeet .exe failu uz nebeedu, bet tad ir jaazin no galvas mashiinkodi.

...

 

Exe jārediģē ar OllyDbg debugieri:

 

1. Izsaucam assembleri ar "space bar" kodā, kurš jālabo (vai brīvā vietā, ja vajag savu klāt pielikt).

2. Rakstām kodu.

3. Saglabājam izmaiņas ar "Right-click\Copy to executable\All modifications"

 

To pašu var darīt ar Ida Pro dizasembleri arī

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...