Jump to content

vai ir reāli 200,- Ls par dns


helmuts_m
 Share

Recommended Posts

Sv.

 

Nopirku dns gigabaits.lv - tagad vairs nav vajadzība un ir tā kā vēlme pārdot. Vai ir reāli pārdot pa 200,- Ls? Piedāvāju jau apm. mēnesi, bet ne čiki ne grabu.

 

Varbūt kāds ko ieteiks?

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Nu nez vai tev pa 200 Ls izdosies pardot tādu domēnu, tur jau nekā īpaša nav tajā domēna .. vai tu varbūt to domēnu esi nopircis uz desmit gadiem? uz gadu jauna domēna piereģistrēšana maksā 20 ls nu tad sanāk ka tu esi ņemis uz 10 gadiem .. vai arī es kaut ko nesaprotu :shock:

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

ieliec kaut kur izsolē... starta summa - atlikušais laiks domenam.

 

PS: domens gan ir NE_interesants...

Link to comment
Share on other sites

helmuts_m

šodien terabits vēl nav aktuāls.. bet it kā dns nosaukums ir labs, vismaz man tā liekas..

 

un dns ir nopirkts uz 1 gadu :)

 

nezinu...

Link to comment
Share on other sites

nu laikam tad tu savu domēnu nepārdsi vairāk kā par 20 latiem, varbūt 25 ls ja nu kādam pēkšņi ievajadzēsies tieši tādu, kaut gan šaubos, ka tā notiks .. vēl jau palicis daudz neizmantotu dns nosaukumu, varbūt pagaidi kamēr nebūs vairs neviena brīva nosaukuma :D

Link to comment
Share on other sites

Ja jau ne čiku ne grabu, tad cena aŗi tāda ir ne čiku ne grabu, tādad apaļa nulle.

Vienvārdsakot esi labi iegrābies :-D :lol:

 

Katrā gadījumā, ja nevienam tā dikti nevajag, 200Ls nedabūsi. Kam nedaudz vajadzēs, tas pagaidīs, kamēr beigsies tavs abonešanas termiņš, un tu to vairs nepagarināsi (tev taču to nevajag), un pēc tam to paņems pa standarta 20Ls gadā.

Link to comment
Share on other sites

helmuts_m

no ko, paldies par "optimismu", kaut gan daļēji (tikai daļēji) Jums piekrītu...

 

varbūt ja kādam ir kāda firma - reāls pircējs.... teiksim bonuss ... viens kuģītis -> 50,- Ls skaidrā naudā... parole boot.lv :D

 

un kā tagad izskatās? ;)

 

piedāvājums spēkā līdz nākošajai piektdienai (evil)

 

paldies, šo topiku var slēgt

Link to comment
Share on other sites

Stendec - es arī brīnos...

 

Slēgts, tiks dzēsts pēc trīs dienām rindas kārtībā!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...