Jump to content

Problēmas ar wrt54g vai MITS provaideru


androidz
 Share

Recommended Posts

Sveicināti kolēģi!

 

Tātad, izmanoju MITS interneta pakalpojumus Mežciemā. Pieslēgts pie trubas ir Linxys WRT54G rūterītis.

Diezgan regulāri tiek novērotas problēmas ar internetu.

 

Ispaužas sekojoši:

1) pēkšņi pazūd internets, bet lokālais tīkls strādā, respektīvi otrs kompis ir redzams un rūterīša config lapa arī ir pieejama. Config lapā redzu, ka pazaudēta IP adrese, skaidrs, ka internets neies. Pēc kāda laika viss aizrullē. Piem., vakar vakarā negāja, no rīta ieslēdzu viss pats no sevis ir atrisinājies.

 

2) Otrs variants, inets pazūd restartēju rūterīti un viss aizrullē, nu šis gadījums arī ir skaidrs - rūterītis uzkāries. Bet arī nav patīkami, nafig rūterim ir jāuzkaras!?

 

Tā ka īsti nevaru saprast kas par problēmu, vairāk nosliecos uz to ka vainīgs ir rūterītis. Ja nets tik sūdīgi strādātu, tad gan jau uzpeldētu info kaut vai boot.lv forumā.

 

Tā ka divi jautājumu, kāda Jums ir pieredze ar Lynxis rūterīšiem, un kāda pieredze ar MITS interneta provaideru?

Pašam mits ļoti patīk, ātrums ir tiešām amazing, it īpaši pa Latviju.

 

Andrejs

Link to comment
Share on other sites

Man arī tāda pati konfigurācija MITS provaideris un WRT54G rūteris. Izskatās, ka tās ir provaidera problēmas, jo man arī ir novērojami tādi paši simptomi. Pie kam tas sākās samērā nesen.

Link to comment
Share on other sites

taaatad

linksys ruuteri ir lielaakie meesli ko esmu redzeejis

vienam pazinjam staav taads maajaas

piesleegts pie mdsl un nets biezhi pazuud neiet utt

beigaas atklaajaam ka vinsh paarkast

ar mazo fleksiiti izgriezaam augshaa 80mm caurumu un uzlikaam ventu lai puush virsuu

kopsh taa laika nets nav raustiijies pazudis utt

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

shitaa probleema ir visiem leetaa gala routeriem , es entajiem dlinkiem esmu karlsonus licis

Link to comment
Share on other sites

Guest Bumba

wrt54g kro4e ta , ja 6im ruterim nav burta L galaa, tad problema ir routeri , patc liku sakuma 6oss, bet atkodaam ar dzekiem ka tie kuriem nav nosaukuma gala L , regulaari nojuuk , var to miriigi parbaudiit, panem izrauj vinju no elektribas uz iebaz atpakal , tad ieej caur lokalo ip un statusa redzesi ka teu bazuda areeja tiikla IP! mees mainijaam 4 gab peec garantijas, nezinu partija taada vai modelja gljuuks!

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

L burts galaa noraada ka vinsh griezas uz linux un liidzarto ir loti lielas modificeeshanas iespeejas un RAM ar vinam ir krietni lielaaks

Link to comment
Share on other sites

Guest Bumba

L burts galaa noraada ka vinsh griezas uz linux un liidzarto ir loti lielas modificeeshanas iespeejas un RAM ar vinam ir krietni lielaaks

 

 

Tas ta ir Bet tam nenojuuk IP, ja pazuud elektriba un paradaas IP nav japazuut WRT54G pazuud, parbaudi ja neticii, WRT54GL nepazuud, vinigais minus ko pamaniju ar L nevar buckup setiings uztaisiit !

Link to comment
Share on other sites

mrlobber

Es personīgi par WRT54GL esmu stāvā sajūsmā - jau mēnesis vairāk vai mazāk nepārtraukta uptime, pietiekami intensīva P2P lietošana - absolūti nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Vot i man liekas, ka vainīgs tomēr Linsys, nevis provaideris. Ok firmvāri es uzlikšu pašu jaunāko, ja ir iznākusi, jo kādu laiku atpakaļ liku, nifiga nepalīdzēja. Ko darīt stiept, lai maina pēc garantijas?

 

Ok, tās problēmas, ka rūteris pazaudē IP adresi varētu norakstīt uz provaideri, bet tas notiek aizdomīgi regulāri. Bet problēma, ka pēķšņi nets pazūd un rūteris arī nav pieejams, un viss aiziet pēc barošanas vada izraušanas, nu tas izsskatās pilnīgi rūtera vaina.

 

Starp citu esmu saskāries ar vēl dažiem bezvadu rūteriem, vēl lētāka gala (Repotec un Dlink) un nekāda vaina rukā bez problēmām, a es blin nopirku tipa labāku... Toč izsskatās kaka.

 

Starp citu, Linksys saitā priekš WRT56G, in daudz versijas - V1.0, V1.1, V2.0, V2.0, V2.2, V3.1, V5.0, V7.0. Kā zināt kura versija ir nepieciešama manam rūterītim? Versijas numuru neatradu, vienīgais ko atradu uz kastes, tas ir nosaukums - WRT56G-EU.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

Boldriks , bet tev jau ir L versija kas ir pilniigi cits routers principaa ;-)

Link to comment
Share on other sites

Vai ta MITS vispār ļauj likt rūteri vada galā?

Jā, ka iepirku rūteri, uzzvanīju godīgi pateicu, ka man ir tagad būs rūteris ar tādu un tādu mac adresi. Neko nespirinājās pretī, momentā veica attiecīgo konfigu savā pusē. Starp citu tikai pēc tam ieraudzīju rūterim iespēju "Clone PC mac adress", tā ka faktiski varētu arī nezvanīt.

Bet anyway, ja neļautu likt rūteri tad pazaudētu klientu. Tem boļeje tagad kad vecais labais LTC piedāva 5-us mehabitus + phoni. Man akurāt tas pats cipars sanāk, bet nu tas jau ir temats citai sarunai. Isskatās ka manas problēmas provaidera maiņa nepalīdzēs atrisināt.

Jāprovē Melnās čūskas, sorry Boldrika, ieteiktās firmwāres apgreids:)

Link to comment
Share on other sites

Jautaajums pa teemu...

IP adresi vait nevari ierakstiit statisko? Kamdeelj baroties no DHCP visu laiku?

Vismaz iisaaks diskonekts buus :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nu vot sakačājos firwāres, vakarā provēšu uzlikt. Pareizāk varu uzlikt pie nosacījuma, ja man nav 7-ā versija.

Link to comment
Share on other sites

Jā. Fakts, bet ar to gribēju teikt, ka G (GS, Gv5 utt) versiju arī iespējams noflašot ar to pašu DD-WRT. jāskatās, tikai, kas ir nogriezsts nost no fīčām un kas vajadzīgs un jāņem attiecīga versija :)

 

te par Gv5

http://www.dd-wrt.com/dd-wrtv2/down.php?pa...54gv5+flashing/

Cik sapratu no oriģinālās Linksys versijas var pāriet tikai izmantojot standarto flašošanas ceļu, tipa caur webisko interfeisu flešojot dd-wrt.vxx_mini_generic.bin. Ja viss būs OK, man laikam pietiks ar to pašu.

Link to comment
Share on other sites

Citādi noķieģelēt (to brick) un nolikt kaudzē devaisu var viens un divi, ja nekorekti noflašosi. Arī garantija, domājams, tādu aparātu pretī neņems.

A kur ir lielākās briesmas?

- Pareizi nosaku versiju. Cik saprotu dd-wrt.v23_mini_generic.bin der visiem izņemot 7-ās versijas wrt56g.

- Atrodu atbilstošo firmwāri.

- Pierubīju portabli caur ethernet šņori (tas man stabīlāk šansē) un caur webisko interfeisu upgreidoju firmwāri.

- vēl kaut kas svarīgs?

Link to comment
Share on other sites

Vēl vēlams nokonfigot uz kompa statisko IP.

Ok, ņemšu vērā.

Link to comment
Share on other sites

Kad pabeigsi, gaidām rezultātus un atsauksmes! Lai veicas!

Paldies par veiksmes novēlējumiem, ja pietiks spēka, tad rezultāts būs šovakar/rīt zināms.

Link to comment
Share on other sites

Vēl iesaku lietot IE, nevis Firefox, kad flashosi. Ar Firefox ir gadījies, ka nokaras...

Link to comment
Share on other sites

Jā, tas gan. Pavisam piemirsās. Viennozīmīgi IE! Tas pat teikts viņu lapā kaut kur bija.

U johaidi, thanks, savādāk toč pēc ieradumu lietotu firefoxi.

 

 

 

Labrīt,

 

Paldies visiem par padomiem, vakar veiksmīgi uzliku fimvārīti. Pagaidām viss šansē normāli. Jaunais rūtera webiskais GUI šansē daudz ātrāk. Tas patīkami. Bet galvenais, ir cerība, ka tagad internets strādās bez pārtraukumiem.

Tik vienkārši kā biju domājis sākumā nebija, jo man ir rūteris ar versiju v5.1, tāpēc vajadzēja rīkoties 3 etapos, kā aprakstīts šeit: http://www.dd-wrt.com/wiki/index.php?title...ersion_5_WRT54G Uz doto brīdi uzliku micro versiju. Ja viss šansēs normāli, tad arī neko namainīšu.

 

Vopčem, kādu laiku jāpašansē, tad jau redzēs, cik stabils ir rūteris/provaiders.

 

A

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

Vai ta MITS vispār ļauj likt rūteri vada galā?

 

ja godiigi es shitaadu provaideru sen buutu 5cas maajas taalaak pasuutiijis

Link to comment
Share on other sites

Lūk tā kolēģi, nostrādāja ar jauno formwāri (micro) 1.5 dienu. Šodien no rīta apskatījos ir uzkāries, WiFi tīkls nav pieejams un visas 4-as lampiņas deg. Izrāvu elektrības vadu un atkal ieslēdzu, uzreiz viss aizgāja. Nav patīkami:( Dzīvosim redzēsim, cerēsim ka tādas epizodes neatkārtosies.

 

Vai ir vērts likt dd-wrt v23 sp2 Standart?

 

A

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

ja ir garantija tad nes uz garantiju un sit kulaku galdaa un saki lai maina

Link to comment
Share on other sites

gan pirms neshanas varbuut veerts uzlikt atpakalj originaalo firmwari vai reset to factory default, lai gadiijumaa nesaka ka pats esi nochakareejis to kasti.

Link to comment
Share on other sites

Tīkla kartes nav birušas. Par to ka kāds wireless uzkarina, nu nezinu, to diez vai izsdosies noteikt.

Ja nesīšu pēc garantijas pārsūšu atpakaļ, nav jau nekas sarežģīts.

 

Redzēsim, moža kādam aizņemšos kādu citu wireless ko palietot.

 

A

Link to comment
Share on other sites

var arii vadaa vai providerii buut probleema.

Man (D-link routerim) bija probleema ar neta kaarshanos, ikpalaikam vienk disconnets bija un viss. Pameegjinaaju darbaa, viss straadaaja bez probleemaam, bet manaa gadiijumaa pietika ar originaalaa softa jaunaako firmwari.

Jaapiebilst ka tagad lietoju linksys un nevienai firmwarei un versijai nav probleemu.

 

good luck

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sveicināti!

 

Gribēju vienkārši pastāstīt kā man iet ar dd-wrt firmvārīti. Tātad kopš tās reizei ka man vienu reizi rūterītis uzkārās ar jauno firmvāri, viss ir oki doki. Nu jau gandrīz 3 nedēļas viss griežas bez jebkādām problēmām.

Tā ka visiem kam ir līdzīga problēma varu ieteikt likt dd-wrt.

Paldies Boldrikam par padomu.

 

A

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...