Jump to content

Neons ieksh keisa


Guest ChRiss__
 Share

Recommended Posts

a varbūt neona vietā paprovē moddingu ar Propānu keisā? šo vismaz nav grūti dabūt balonos (propāns+butāns) - ciktik lien! - pūt iekšā un būs super puvumkāpostu smārda moddings:")

Link to comment
Share on other sites

Guest ChRiss__

Es tiko izdomaaj, ka vareet uztaisiit taa, ka no keisa augsha var redzeet ka cd griezhas... Un pardomaaj, basiem nevajag, tikai neonu

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy
Es tiko izdomaaj' date=' ka vareet uztaisiit taa, ka no keisa augsha var redzeet ka cd griezhas... Un pardomaaj, basiem nevajag, tikai neonu[/quote']

Ljoti gruuti uztaisiit lai viss izskatiitos kvalitatiivi.

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy
mmhm. pagruuti buus. plus tukshgaitaa laazers spiidinaasies cauri keisam. nebuus labi.

Nespiidinaasies, vismaz man cd-rom straadaa taa, ka laazers tiek aizklaats tikliidz diska cd-romaa vairs nav. Lielaakaa probleema vareetu buut taada, ka cd-roma augsheejaa sieninjaa ir taada fignja kas nedaudz piesiezh disku lai tas "nesliid" kad griezhas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

cik zinu neona lampa uzsilst un kad iesleedz un pa to laiku kameer silst mirgo tad buus taa ka vinaa vislaik mirgos bez nekaada ritma ! Es protams varu arii klluudiities ! ;D

Link to comment
Share on other sites

nu taa nu gluzhi nav. man pasham bija kaut kaada 8ls veerta neon lampinja. un mirgoja uz basiem. tik nu ja uzgriezh dikti skalji, tad jau protams jamaa deg, jo tas skanjas sensors vislaik nostraadaa. bet nu taa jau ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Guest mamikelis

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Cik reizes jums var teikt ka tas nav nekaads neons?

Visparastaakaa ietoneetaa cold cathode light...

Link to comment
Share on other sites

Es i redzeejis taadu prikolu, skruuveejas keisa PCI izejas vietaa tobish keisa aimuguree.. Sleediitis ar trim poziicijaam un uz taas plates mikrofons, kursh uz skanju mirkshkjina to neona lampu (varbuut arii neona, katraa gadiijumaa zalja un pagara). Veel ir reguleejams potenciometrs, lai uzreguleetu uztvershanas liimeni. Cena diezgan demokraatiska.

Link to comment
Share on other sites

Guest ChRiss__

nu es to cd rom uzbuuvees... man ir viens vecs pusbeigts cdrom, uz to izmeeginaashu... nedomaaju atklaat, taa lai redz visu disku tikai malas :)) takaa taa fignja piespiediis cd lai nesliid :D un laazers ar nespiidinaasies.... par visu ir padomaats... tagac tikai jaadabonh piemeerots stikls

Link to comment
Share on other sites

Guest beachball

Pameegjini ielikt metinamo iekshaa,elektrodus saliec tik tuvu lai ir izlaade un iesleegt, buus labi, efekts buus taads, ka pats un visi draugi briiniisies liidz Ziemassveetkiem, rrreaals modings ;)))

Link to comment
Share on other sites

Guest Deus

a kaads nezin kur var nopirkt iistu neona zilu lampu nevis tikai parasrtu zilu!ko ielikt datoraa!!

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
a kaads nezin kur var nopirkt iistu neona zilu lampu nevis tikai parasrtu zilu!ko ielikt datoraa!!

Deus, bet vai tu maz pats zini, kas ir īsta neona lampa?

Link to comment
Share on other sites

Guest Deus
a kaads nezin kur var nopirkt iistu neona zilu lampu nevis tikai parasrtu zilu!ko ielikt datoraa!!

Deus' date=' bet vai tu maz pats zini, kas ir īsta neona lampa?[/quote']

 

jaa man paziistamam ir tikai ne datora bet pie sienas neona lampa baigi kruta izskataas!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

ha ha ha ha ha ha , Man passam pie sienas 1.2 metrigaas neona lampas

cenas : Kupols 23 ls ( stiliigs eerts lietossanaa)

Lampa : 7 ls

takaa padomaa pats

 

bet padomaa labi ja tev taada maajaaas staav visas vecenes tavas :D jokoju bet izkataas zajibis vis paarverssas pasaulee kuraa ir tikai sarkana gaisma :D iipaassi pa nakti .

Link to comment
Share on other sites

Guest Deus
tajaa kupolaa 2 gab ar lampaam staav

 

izskataas jau lab bet vau car dabuut mazaaka izmeera lampas lai var ielikt compii un ja var tad kur????

Link to comment
Share on other sites

Guest beachball

Propaans ieksh galvas. Prieksh kam kompii lampas? Ja var ielikt kaartiigu prozhektoru, teiksim prieksheejos lukturus no VAZ 2121?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...