Jump to content

START BAR PAZUDIS!


Guest Ricshs
 Share

Recommended Posts

Vispirms iztuksho muti un tad meegjini veelreiz. Ko Tu iisti gribeeji pateikt? :shock:

 

Es pienjemu, ka Tev ir Windows XP un pazudis TaskBar, taa? (taa josla ar Start pogu, pulksteni, un atveertajaam programmaam)

 

Kad nospiezj uz klaviatuuras Windows pogu (vai, alternatiivi, Ctrl+Esc) tad kuraa stuurii izlien Start Menu?

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

jaa, izlien, un vel var redzet, ka 2cm ir atveleta viet start baram, tikai vinjsh caurspidigs, ludzu palidzi, nu man bus suudi :(

Link to comment
Share on other sites

Ja jau vinsh caurspidigs, gan jau busi kadu tweak programmu uzlicis ar kuras palidzibu sataisiji to taskbar transparent. Kaa uzliki - taa pat ari nonjem!

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

kas tev veel nav skaidrs? Neizlasiji sakuma, ka tas notika pēc MANUĀLAS PC RESTARTĒŠANAS? Un ja negribi palidzēt, tad kadēļ posto, domā ,man no tava topica labak palika? Nē, vēl sūdigāk, jo tu man liec justies vainigam, es skatijos googlee, ta ir bijis vairāk kārt, pat datuvē var redzēt, bet nav atbildes uz šo jautājumu...

Ludzu pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā, lai nav japarinstalē win`s.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu macetu rakstit, tad varbut ari butu sapratis, ko tu pirmaja posta biji samurgojis.

 

Uztaisi system restore.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

Jā, es zinu, es tev likshos lunis, bet ludzu pasaki kur to var uztaisit..

Link to comment
Share on other sites

start, all programms, accessories, system tools, system restore

tur izvelies kadu datumu, teiksim vakardienu vai aizvakardienu un next.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

suudiigi, bet tas notika pagajushaja nedeeljaa, vai tiesham buus japarinstalee wins ?

Link to comment
Share on other sites

nu ja nemaaki pamekleet googlee risinaajumu tad paarinstalee vien windows :)

Link to comment
Share on other sites

diez vai win paarinstaleeshana liidzees.

meegjini zem taskbar options 'keep the taskbar on top"iekjekseet un "auto hide" izkjekseet.

ja nu tikai caurspiidiigs tad meklee vien softu, kuru pats liki - droshi vien kaads "transparent". tad nu konfiguree vai dzees aaraa.

 

raksti preciizaak

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...