Jump to content

speeleem noveelojums


Snake5
 Share

Recommended Posts

sveiki! man videokarte radeon 9550 ar catalyst 6.9. es speeleeju taadas speeles kaa driver 1, counter-strike d3d rezhiimaa framerate uz 45-60 bet visu paraada veelaak. nezinu kas pa lietu ja counter-strike source/half-life 2 man iet gandriiz uz maximaaajiem. domaaju ka taa ir directx vaina - speelees vareetu buut izmantots directx 6 vai vecaaks kuru videokarte neatbalsta. nezinu ko dariit. paliidziet. paldies! :-?

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

kā to saprast parāda vēlāk?

 

njā tā varētu būt pamēģini uzlikt DirectX 9.0c pa virsu, vai arī pilnībā noņem DirectX (uninstall) un tad uzliec pa jaunu to pashu 9.0c.... esi mēģinājis uz vecākāmiem driveriem kā tad iet?

Link to comment
Share on other sites

visu esmu meegjinaajis ieinstalet visus directx visus v-kartes draiverus bet taapat noveelojums(bildi paraada veelaak nekaa nospiezhu taustinju starp citu man winXP pro :!:

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

tad iespējams tā varētu būt procesora vai operatīvās atmiņas vaina! cik tev abie šie ir? :?:

Link to comment
Share on other sites

parakstaa var redzeet (RAM 512MB, CPU 1,8 GHz)

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

ak jā, neielūkojos :D Nu, manuprāt, pieliekot papildus 256 vai 512 mb ramu viss būs lieliski :) jo tomēr Half-Life 2 rij daudz ramu un 512mb varētu būt par maz! :-P Iespējams kaut kas viņam nepatīk paging failā, cik tev tas liels ir?

Link to comment
Share on other sites

nee half-life 2 man iet lieliski bet counter-strike 1.6 uz D3D ar noveelojumiem bet uz OPENGL lieliski, mans paging file ir 768-1536 MB

Link to comment
Share on other sites

bet citaam speeleem taadas pashas probleemas kaa driver bet taam nevar nomainiit aa atcereejos vecie directx neatpaziist manu videokarti palaizh tikai ar primary display driver bet ko taadaa gadiijumaa dariit :?: :shock: :mad: :-?

Link to comment
Share on other sites

visas speles kas ir uz HL1 engines ir opengl based taa kaa direct3d atbalsts nav pareizaa izveele...

un ar 9550 tev hl2 diez vai ideeali iet :)

Link to comment
Share on other sites

bet man taapat ir ar driver1 un hl2 iet lieliski patieshaam uz 1280x1024 un paareejie uzstaadiijumi peec nokluseejuma

Link to comment
Share on other sites

Guest Twin

nu man CS 1.6 uz D3D arii ar aizkjeri bet nu kapee jaaspeelee uz D3D ja ir daudz labaaks variants kaa OpenGL??? tas nu man gan nav saprotams... es ar saviem 70 - 90 briizhiem 100 fps normaali varu ... kaut arii video ir galiigs meesls man :)

Link to comment
Share on other sites

bet es nevaru paspeeleet speeli DRIVER taa pati probleema :-x :mad:

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Nu ja neiet un raustaas tad varbuut vajag uzlikt mazaaku ekraana rezoluuciju,atsleegt antialiasingu,ja veel nepaliidz samazinaat anisatropo filtraaciju utt, uzlikt mazaakus grafiskos efektus un tad ja neiet domaat ,kas par vainu, HDD arii reizeem vajag defragmenteet :-D

Link to comment
Share on other sites

windowsu paarinstaleeju, uzliku uz zemaakajiem bet taapat - nevis raustaas bet iet uz ap 60fps ar noveelojumu

Link to comment
Share on other sites

grafiskaas kartes settingos izsleedz "vertical sync" vai kaut kaadu tamliidziigu "sync"

 

 

man arii counter-strike bija - kjipa staigaaju pa karti ar 1 sec noveelojumu... nevienu nevareej noshaut..

Link to comment
Share on other sites

Norchello

HVZ, tev vecaas speeles neriebjaas speeleet tiiri grafikas zinaa? Speelee jaunaakas CSS,Driver3 utt.taas tac normaali iet? Tagad C.S 1,6 nav modee uzliec F.E.A.R. Combat un speelee online par briivu ,vieniigais jaapieregistreejaas un atsleegu arii par free atsuutiis.

Link to comment
Share on other sites

bet es nezinu kur to vertical sync var atrast! jaa! :???:

 

:!: nestraadaa pareizi pat nomainot v-sync bet es atceros pirms windowsa pashrociigas paarinstaleeshanas man viss gaaja pareizi varbuut ko neesmu pareizi vai vispaar neesmu ieinstaleejis? luudzu paraadiet checklistu ar lietaam kuras man vajadzeeja izdariit! :!: :?: :???:

Link to comment
Share on other sites

Guest quickbot

jaunāko directx uzlicis esi ?? man visas games ar šitā bremzēja pirms uzliku directx 9.0c :)

Link to comment
Share on other sites

pirms windowsa pashrociigas paarinstaleeshanas

 

vot vot te man liekas arii suniitis paracies - maatenes draiverus no razotaaja lapas nopumpeejaam? ja nopumpeejaam tad vai uzlikaam?

 

 

luudzu paraadiet checklistu ar lietaam kuras man vajadzeeja izdariit!

- delete partition C:

- XP(ja ir tad ar instalaacijaa integreetu sp2 - panem winlite jeb kaadu citu)

- maates draiveri

- video draiveri

- skanjas draiveri

- citi draiveri (apsties hardware managerii - kas veel zem jautaajuma ziimes staav - draiveri no razotaaja)

- xp update

- ofiss

- ofissa updeiti

- paging faila modificeeshana

- XP uzstaadiijumu personalizeeshana

- clean hard disks + defragmenteetaajs (iesaku speedisk - defragment paging file)

- speeles

 

man domaat par directX cilveeki lej jo nav par ko citu paliet - winXP+SP2 kaadi veel directxi? aljo! tauta! acis izberzeejam - jeb pashiem nav all in one integreeta xp instalaacija ar sp2 jau iekshaa? ;-) gyhh jaunatne

Link to comment
Share on other sites

Guest quickbot

nu visi tak nevar būt tik erudīti kā tu .

 

Un par directx "leju" jo man bij līdzīga problēma kā topika autoram , tapēc arī runāju par viņu . Bet vienmēr jāielien tādam kā tev un jāpaspīd ar savu nereālo pelēko šūnu.

Link to comment
Share on other sites

aa nu ja - uz katru probleemu ir jaameegina kaa tev tad mekleet druumaas beerniibas pieredzi? ;-D

un iedziljinaaties autora textaa un samaeerot ar skarbo realitaati iespeejams nafig vispaar vajag? ;-D

 

iespeejams tev taisniiba - peleekaas shuunas atsleedzam kaa nevajadziigaas - ierubiijam kaadu hiphop bumpsii mumpsii, panjemam kaadu uuberkuulu devaisu ko papucis nosponsoreejis un mochiijam pa pogaam - instrukciju vienmeer paspees izlasiit - pat peec tam kad forumaa spamots ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest quickbot

Vot naher tev jālien un jāposto , ja tu viņam nekādi nepalīdzi , tik pazākājies ? Nu nav jau visi piedzimuši ar PC šūpulī vai arī bijusi saskare ar tehnisko daļu . Un nav viegli iebraukt izlasot kautkādu manuāli , ja tu nezini no kā rodas tā problēma . Tapēc arī ir izveidots šitāds forums , kur daļa..neieskaitot tevi palīdz ar ieteikumiem , nevis tik pasmejās cik stulbs cilvēks tip " nu kā var nezināt" bla bla bla . Pats uzzināju visu ko man vajag , caur šejieni un paldies time zinošiem cilvēkiem , kuri arī saprot , ka visi nav nekādi dator speciālisti .

Link to comment
Share on other sites

Vot naher tev jālien un jāposto, ja tu viņam nekādi nepalīdzi , tik pazākājies ?

 

vot shis ir labs ;-) man liekas es iedevu cilveekam to ko vinsh veeleejaas ;-)

a) probleemas ceeloni - maates draiveru truukums

b) cheklistu windas instaleeshanai - tas ko jamais prasiija

 

hehe ;-)

 

a slimiibu diagnosticeeshana un aarteeshana neklaatienee vai pa telefonu - tas pie zilaa kalna martas ;-)

Link to comment
Share on other sites

nu es izdariiju visu ko vajadzeeja bet man tik un taa negaaja (maatesplates driveri laikam ir visi tie kas maatesplates diskaa) nu tad tos es pilniigi visus uzinstaleeju un veel kas tagad es lietoju ATI Omega jaunaakos driverus bet taa pati probleema

Link to comment
Share on other sites

nu baac kad uzinstaleeju vecos driverus kas naaca liidzi v-kartes diskaa tad uzreiz gaaja bet ko lai dara ja negrib instaleet vecos (jo tie leenaaki) ? :?: :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Dermantīns

Radeon 9550.

 

Cs 1.6 - raustas

Cs:s - perfekti uz max settingiem?

 

Čalīt, vai nu kaut ko esi sajaucis, vai nu jokojies ar cilvēkiem. :D

 

Man pašam skapī stāv tavs radeons un cs:s viņš knapi vilka uz zemākajiem settingiem. Tagadējais x1650 pro velk uz max settingiem vidēji 60 fps. Tā kā nesapņo, ka ar radeonu varēsi soruce paspēlēt. ^^

 

Post scriptum - un šaubos vai 9550 vispār ir vertical sync. :DDDD

Labots - Renārs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...