Jump to content

Pēkšņi pārstartējas WinXP (nav vīruss)


Mihijs
 Share

Recommended Posts

Guest newerwinter

ja nav viirusi, tad varbuut ir kaads taarps vai trojas zirgs!! Paarsvaraa datoru paarstrate taarpi!!!

Link to comment
Share on other sites

Par kompi:

	  Operating System								  Microsoft Windows XP Professional
  OS Service Pack								   Service Pack 1

  CPU Type										  DualCore Intel Core 2 Duo E6300
  System Memory									 1024 MB  (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

  Video Adapter									 NVIDIA GeForce 7600 GS  (256 MB)

  Disk Drive										ST3250620AS  (250 GB, 7200 RPM, SATA-II)
  Disk Drive										ST3250620AS  (250 GB, 7200 RPM, SATA-II)
  Optical Drive									 _NEC DVD_RW ND-3570A

  Network Adapter								   Marvell Yukon 88E8053 PCI-E Gigabit Ethernet Controller

  DMI Motherboard Manufacturer					  Gigabyte Technology Co., Ltd.
  DMI Motherboard Product						   965P-DS3




Temperatures:
  Motherboard									   33 °C  (91 °F)
  CPU #1 / Core #1								  45 °C  (113 °F)
  CPU #1 / Core #2								  50 °C  (122 °F)
  Aux											   44 °C  (111 °F)
  GPU											   93 °C  (199 °F)
  Seagate ST3250620AS							   36 °C  (97 °F)
  Seagate ST3250620AS							   34 °C  (93 °F)

Cooling Fans:
  CPU											   780 RPM

 

 

Kā noteikt, vai gadījumā pie vainas nav barošanas bloks?

Link to comment
Share on other sites

Pie vainas būs šis:

Operating System Microsoft Windows XP Professional

OS Service Pack Service Pack 1

:D

Nomaini citu barokli un paskaties vai vel pārstartējas un tak uzliec SP2 :-D

Link to comment
Share on other sites

Pārstartējas pa kārtīgo - parādās shut down windows - save settings utt, vai vienkārši melns ekrāns un pēc mirkļa sākas datora ielāde no jauna? Ja otrais variants, tad atslēdz auto restartu, kuru var atrast pie system properties -> advanced -> startup and recovery settings. Tad restarta vietā vajadzētu parādīties zilam logam, no kura var izlabotī šo to noderīgu - piefiksē rindiņas rakstītas ar lielajiem burtiem, piemēram, NO_ARP_... un kļūdas numuru: STOP 0x000... Ja restarti parasti notiek pie intensīvas datora noslodzes - tad, un arī jebkurā citā gadījuma, pārbaudi cpu temperatūru uzinstalējot, piemēram everst.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sandors

Pie vainas būs šis:

Operating System Microsoft Windows XP Professional

OS Service Pack Service Pack 1

 

 

 

Zini, ari es varbut, kadreiz butu tev piekritis...bet bij man vienreiz tads gadijums ar kompi, tipa restarti paradijas diezgan neregulari, veicot dazadas darbibas, ka kuru reizi. Vispar man aizdomas saka krist uz dzelziem, domaju ka cietais juk nost, vai rams gluko. Katra zina tas viss notika neilgi pec windas pardzisanas. Biju iedzits tupika. Pat atsledzot autorestartu kompis nepalika pie zila ekrana. Biju izmeginajis tik daudz variantu (virusi, trojani, dzelzu testesana, dazadu draiveru likssana, dzelzu maina un vel sazin ko), bet ... :cry:

Reizem pat winda neiestartejas lidz galam. Divas reizes pec tam pardzinu windu, atkal tas pats....

Ta kadas paris dienas biju izmisuma, bet tad kartejo reizi nobriedis, pardzinu atkal windu un atstaju UZ SP1, un visas problemas pazuda ka ar roku nonemtas, tagad dzioju bez bedu. Stipri apsaubu ka skarsos klat tai SP2, kaut gan biju ieprieks par vinu, ar visam cetram par. Tikai nesakat tagad te blaut pa kaut kadu kreiso SP2. Tagad pats asums sim stastam, es tiesi UZ TAS PASAS SP2 ieprieks (pirms vindas pardzisanas) nodzivoju 2 gadi bez problemam (bij dazi bet tas jau cits stasts).

 

Es tava vieta pameginatu citu (niknaku un FIRMAS) barokli, un ari man liekas ka tie GPU gradi taka pa daudz, videne teoretiski ari varbut turetu, bet no elektronikas ( pusvaditaju) viedokla, tas nav normali. Drosibas pec vari vel uzlaist memtestu ramam.

Link to comment
Share on other sites

Dzīvoju bez problēmām ar WinXp SP1 jau trīs gadus. Tas nevar būt pie vainas. Un nav man vajadzīgi visāsi lieki mēsli kas naķ līdz ar SP2.

 

 

 

Jā tā GPU temp tā kā izskatās par lielu. Savādāk man te blakus sēžot nebūtu auksti :) Tādu temp. r\ada Everests, ielīdīšu paskatīties cik BIOS rāda.

 

Kā visuāli jāizskatās ar trubām dzesējami videokartei? Es tur nekādas trubiņas neredzu, lai arī veikalā gāja runa par dzesēšanu ar trubām nevis ventilatoru.

 

 

Baroklis ir 400W Codegon (vai kaut kāds līdzīgs nosaukums), bet tiešām izskatās, ka dēļ GPU temp. kompis izrubās, kad sasniedz slieksni.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka dažiem jaunajiem kompjiem, palasot foruma tēmas, nāk līdzi jaunas bēdas...

Kad loģika nedarbojas, jānes uz servisu un jārāda: re, veči, man nixyja neiet!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Sandors

Praktiski esmu parliecinats ka vainigs baroklis, nav ta ista firma. Tev ir pietiekami nopietna sistema, kas savu prasa. Tas ka uz ta barokla 400w...tas pilnigineko nenozime. Noperc HEC vai FSP (laikam ta tie burti bija) , tie ir labi (ierindas lietotajiem) barokli par sapratigam cenam, kaut gan ja nav zel tad vari paluret uz augstakiem plauktiem un panemt kaut ko pa kadiem 50 ls un varesi dzivot mierigs ar stabilu stravas padevi!

Link to comment
Share on other sites

GPU pārkarst!

BIOSā liekas neuzrāda GPU temperatūru, skaties pats ar roku.

Tikko saskāros ar analoģisku problēmu klientam ar PSU 350W un MSI GF7600GT ar pasīvo dzesi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sandors

Nomet nost dzivibai nesvarigos dzelzus (cd rom , 1 hdd, 1 ramu ( ja tie ir divi), un ja vel kadas kartes, tad tas izrauj), un tad padzivo varbut ka tad strava pavilks....ja ta tad baroklis bus tas vainigais.

Link to comment
Share on other sites

Man ar bija tāda problēma, tā kā man bija garantija nesu visu laiku uz elkoru lai skatās(ļoti daudz reizes nesu), kas pa vainu, šie visu laiku teica ka win vaina, pārakstīju win, aiznesu atkal, pilnīgi svaigu, tad sēdēju blakus džekam kurš labo kompjus un gaidījām kopā, kad atkal izrubīsies, izrubijas un viss beidzot viņi piekrita iedod jaunu pc, tad viss bija ok.

Link to comment
Share on other sites

Tikko noinstalēju ASUS līdzi nākošos draiverus videokartei un vietā uzliku NVIDIA jaunāko. Tagad temp. stabili turas ap 75 grādiem Celsija. Varbūt GPU problēma bija ar draiveriem.

 

BIOSā toč nerāda GPU temperatūru, bet pieliku roku videokartei - nu 93 grādi nebija, citādi nepieskartos.

 

 

 

 

Šodien kompis vairs nav rubījies ārā. Cerams būs pārgājis.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Arī SP2 nav nekādas vainas. Man SP2 strādā jau no tā izlaišanas brīža.

Link to comment
Share on other sites

cieminjsh

My computer/properties/advanced/startup and recovery/settings

un atkjeksee automaticly restart. Kad naakamreiz restarteesies izleks blue screen of death ar kautkaadu message.. domaaju pagoogleejot atradisi kas par vainu.

Link to comment
Share on other sites

versatile

pizdjec... ka kas, taa vainiigs SP1 vai vispar SP neesamiiba...

mana skatijuma, bezmaz vai vienigais iemesls likt SP ir bluetooth native atbalsts - lai nav jaapisas ar kreisajiem draiveriem un buutu iespeja vieglak visu sakonekteet.

 

man ari viens kompis regulari sledzas aaraa. agrak bija bez sp, tad vajadzeja bt, uzmetu SP.

un cits kompis jau 5o gadu bez problemam iet, XP tika uzlikts uzreiz pec paradishanas un SP nav redzejis un neredzes.

 

SP vai ne SP, karshanas atkariga gan no lietotaja, gan no harda problemam.

 

man pele nekustas, ko dariit? da ne jau SP likt, parbaudit vai nav vads izraavies! :-P

Link to comment
Share on other sites

Bļāviens. Jāsāk runāt krieviski

Laikam pie vainas tīkla karte. Visu dienu kompis šancēja bez problēmām, bet tagad atkal izrubījās, bet tagad pēc ieteiktajām darbībām, parādījās zilais logs, kur cita starpā rakstīsts sekojošais:

*** STOP: 0x0000007E (0x0000005, 0xF48AD857, 0xF6F29AF4, 0xF6F297F4)
*** tcpip.sys - Address F48AD857 base at F486A000, DateStamp 3d6de222

 

 

Event Viewer par šito padarīšanu saka:

The computer has rebooted from a bugcheck.  The bugcheck was: 0x1000007e (0xc0000005, 0xf48ad857, 0xf6f29af4, 0xf6f297f4). A dump was saved in: C:\WINDOWS\Minidump\Mini100806-01.dmp.

 

Google man neko sakarīgu par to paskaidrot nevar.

Kā no tā visa izzīst reboot iemeslu?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ir pagājis laiciņš un esmu sapratis, kas izraisa neregulāro zilo logu.

 

Tās ir DC++ saimes progas:

iepriekš bija StrongDC, kura tika likvidēta un cerībā uz labāku nākotni uzliku Revconnect, bet tomēr tas pats turpinās. Kompis strādā ar visu RevConnect un tad pēkšņi mēdz izrubīties (zilais logs). Googlei padoma nav.

 

Iepriekš vēl bija variants, ka tas ir dēļ porta 1414 (it kā aizņemts kaut kāda'm IBM pričendālim), kurš bija forwardēts no rūtera, lai var lietot revconnect aktīvajā modē. Forwardēju portu 40000, bet tas neko nemaina.

Aizdomas krita arī uz sesto Kaspersy, kas skanē visu interneta trafiku, bet nokarās arī, ja Kasperskis ir izrubīts.

 

Revconnect mēdz būt nepieciešams, jo ne visu var dabūt torrentos. Tāpēc varat nepūlēties locīt pirkstus, dodot padomu nelietot.

 

Iepriekšējam kompim tādas problēmas nebija ar tiem pašiem settingiem.

Kas varētu būt pie vainas?

Link to comment
Share on other sites

Kashmars rakstīja izmantojot REPORT'u:

 

Man atkal ir mātes plate ASROK ConRoe945G-DVI ar iebūvētu video bet uz PCI-express stāv Nvidia karte. Katru reizi pēc shutdowna (ne pēc restarta) kādā brīdī atsakās Nvidia karte dot signālu uz monitoru. Pēc restarta viss ir atkal OK, bet besī ārā tā nepārtrauktā pārstartēšana pēc katras ieslēgšanas. Varbūt kādam ir pieredze ar šādu problēmu?

Link to comment
Share on other sites

Guest Crasher

Man portativajam ir Marvell-Yukon tikla karte un Gigabyte wireless. Tagad kadu laiku restarts nav bijis, abet bija - ari pie SP1. Man abi kompji (tipa Tower un Laptop) ir savienoti tikla ar closslinku un pasa noteiktu adresi (jo citadi XP to visai slikti detektee). Sakuma domaju ka tas ir kaut kadas XP tikla menedzmenta vainas del, bet laikam jau nee. Majas nav man wireless aber ieks ViA reizeem paraadas :). Ja atstaju to ieslegtu un aiznesu majas - restartejas (nez ko nozimee IRQ_NOT_LESS_OR_EQUAL). Ar wirelesu reize iesledzas BT. Tagad BT iesledzu un izsledzu tikai kad tas ir patiesam vajadzigs un nav nekadu problemu.

Link to comment
Share on other sites

Kashmars rakstīja:

Man atkal ir mātes plate ASROK ConRoe945G-DVI ar iebūvētu video bet uz PCI-express stāv Nvidia karte. Katru reizi pēc shutdowna (ne pēc restarta) kādā brīdī atsakās Nvidia karte dot signālu uz monitoru. Pēc restarta viss ir atkal OK, bet besī ārā tā nepārtrauktā pārstartēšana pēc katras ieslēgšanas. Varbūt kādam ir pieredze ar šādu problēmu?

 

 

Turpmāk lūdzu report pogu izmanto tikai ziņojumiem administrācijai.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...