Jump to content

e6400 pie noslodzes 70*C


Blind
 Share

Recommended Posts

Arnichks

Tas nu noteikti nav normāli, cooleri esi pareizi uzlicis, termopasta ir, kā ar keisa gaisa caurplūdi?

Link to comment
Share on other sites

Gaisa caurpluude ideaala, kuuleris uzlikt ljoti pareizi, aizdomas kriit uz termopastu, varbuut pa maz uzziekjeeju.

procis staav uz 1.5v

Link to comment
Share on other sites

a kur tu redzeeji,ka 70 *??? Daudzas taas programminjas uzraada nepareizi, bet ja biosaa, tad gan vareetu buut biistami! :)

Link to comment
Share on other sites

a varbūt nevajag tik daudz clokot?

Varbuut vajag? LOL

 

 

Noskaidroju ka everst shmaucaas par 10*C graadiem. Biosaa raada pa 10C* mazaak nekaa everestaa.

Taatad laikam uztraukumam nav pamata.

Link to comment
Share on other sites

MindMage

Stipri iesaku fiziski paskatīties uz ventilātoru. Man sanāca kādu nedēļu sēdēt brīnoties, kapēc kompis tik kluss un lēns. Tad pa prikolam novilku speedfan un lūk: Fan 1: 0 RPM, Core: 60*C. Izrādās vents bija atdevis galus :D

Link to comment
Share on other sites

Tik lame es neesmu, cpu kuulerim viss ir kaartiibaa, nomainiishu veelaak termopastu, doshu rezultaatus.

Kopmis ir aatraaks par aatru :)

 

Nomainiiju pastu(zalman), graadi par 4triem mazaak, nu neko jaadziivo taalaak. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tā kā par daudz, man E6400 pie 100% noslodzes ir 43 grādi.

3.4Ghz@1,5v :?: :?: :?:

 

man idle ir 50*C un uz noslodzi 62*C

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

jā man ar liekas, ka tas ir pa daudz, jo it kā Intel Core pročiem jābūt mazākām temp kā, piem, P4... :)

 

ps Starpcitu redzu jau vairākiem cilvēkiem ir jaunie Intel Core 2 Duo processori, kādas atsauksmes, verās? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Integrated Heat Spreader

Tas ir tas blekjis uz pasha procesora, neiesaku vinju aiztikt, ja nekad to neesi darijis pirms tam.

Link to comment
Share on other sites

Noņem IHS nost, būs normāla temp.

Esi meejginaajis, nekaadas negaidiitas probleemas nebuus ?

 

Integrated Heat Spreader

Tas ir tas blekjis uz pasha procesora, neiesaku vinju aiztikt, ja nekad to neesi darijis pirms tam.

Manu praat to vareetu izdariit pat 5iecgadiigs beerns. :-P

Link to comment
Share on other sites

bļin,kur tādi idioti rodas? LGA775 viņi IHS ņems nost... bļin,labs cilvēki... ja gribas atvadīties no CPU,tad droši.. Tas sen visiem jau zināms,ka noņemt IHS šitam nav iespējams,kodols paliek klāt...

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

bļin,kur tādi idioti rodas?

 

Visi jau nav tik ideāli gudri kā tu! :shock:

Link to comment
Share on other sites

Tik lame es neesmu, cpu kuulerim viss ir kaartiibaa, nomainiishu veelaak termopastu, doshu rezultaatus.

Kopmis ir aatraaks par aatru :)

 

Nomainiiju pastu(zalman), graadi par 4triem mazaak, nu neko jaadziivo taalaak. :roll:

ja jau tāds OCers, tad jau AS5 jāsmērē virsū, būs vēl kādi 5 nost ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu nav man maajaa AC5, neesmu baigais clockeris vienkaarshi patiik paspeeleeties ar mhz.

Link to comment
Share on other sites

Guest quickbot

nu es ar lasiiju ka sitie prochi nekarst tik loti un taa taalaak . Ok piekriitu , ka manai maatenei defaultaa naak netas labaakais variants , bet taapat CPU temperatuura nav bijusi zemaaka pa 40 graadiem turaas videeji uz 45 visu laiku . Neesmu piekjeeries un uzmaucis savu zalman cnps9500 led cooleri...bet shaubos , ka daudz kas mainiisies.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

bļin,kur tādi idioti rodas? LGA775 viņi IHS ņems nost... bļin,labs cilvēki... ja gribas atvadīties no CPU,tad droši.. Tas sen visiem jau zināms,ka noņemt IHS šitam nav iespējams,kodols paliek klāt...

Un kā vēl var. Ja rokas līkas, tad protams nevar...

Sakarsē IHS, un tad to noņem, vai arī slīpē līdz IHS vairs nav.

Tiem, kas zirgā :

http://www.jpop.com/fcg/12.JPG

http://www.jpop.com/fcg/CPU4.JPG

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...