Jump to content

Problēma ar vairums spēlēm!


Guest funusage
 Share

Recommended Posts

Sveicināti.

Nesen iegādājos labu PC (AMD Athlon X2 4200+ Dual Core , 2Gb memory , Geforce 7300 GT 512Mb )

, bet saskāros ar ļoti nepatīkamu problēmu - nedarbojas ļoti daudzas spēles.

(Draiveri it kā ir viss jaunākie.)

Piemēram Counter Strike - fps 100 (pēc būtības vajadzētu būt vispār ap 300-400).

Battlefield 2 - uzinstalēju visu kā vajag , palaižu , melns ekrāns , un vienkārši izmet ārā no spēles.

Battlefield 2142 DEMO - uzinstalēju , palaižu , izmet ārā - BF2142.exe has encountered a problem and neets to close. "Send error report" "Don`t send"

Mēģināju vairākas reizes pārinstalēt , bet nekā . Ko darīt.

(Pašlaik es tieši gribu lai aiziet viena no šīm abām spēlēm [bF2 , BF2142])

Vēl viens piemērs - novilku vakar Scarface , uzsintalēju , uzlieku kraku , palaižu - parādās zils mazs ekrāniņš - kkas krieviski augšā rakstīts itkā nespēj strādā tādos izmēros

Horiz: 73.0 Khz

Vert: 140.0 Khz

 

Iespējamie :

Horiz:71.0 Khz

Vert: 135.0 Khz

 

Vēl tāda pati problēma ar Hellbreath (Agrāk spēlēju uz vecā PC , un bija šitais pats monis , bet tagad rāda to kļūdu.)

Uzinstalēju vakar directX pēdējo (augusta).

Vienkārši nevaru iedomāties kas par problēmu.

Palīdziet.

Link to comment
Share on other sites

martins256

cs max fps ir 100, vajag kaut ko tur softiski mainīt lai būtu vairāk.

pamēģini uzinstalēt oriģinālos draivesrus kas nāca līdzi.

Link to comment
Share on other sites

Guest funusage

Uzinstalēju visus draiverus , kas nāca līdzi.

Bet vairāk gribētu zināt kas ar BF notiek .

(Draiverus uzinstalēju visus kā teikts.)

Link to comment
Share on other sites

Guest funusage

Agrāk varēju mainīt , tagad stāv 85 , un ne vairāk ne mazāk (vienkārši tajā izvēlnē ir tikai 85).

Link to comment
Share on other sites

Guest THEes
Battlefield 2 - uzinstalēju visu kā vajag , palaižu , melns ekrāns , un vienkārši izmet ārā no spēles.

Battlefield 2142 DEMO - uzinstalēju , palaižu , izmet ārā

Man bija tas pats! Tā arī nepaspēlēju bf2!! Pamēģini spēli instalēt uz cita kompja, iespējams, ka tiešām spēle ir vainīga nevis draiveri vai dzelži.

Link to comment
Share on other sites

Guest funusage

Es tak saku ka , novilku ļoti daudz reizes BF2 no dažādām vietām , visiem viņa iet , man neiet!

Link to comment
Share on other sites

Guest THEes
novilku ļoti daudz reizes BF2 no dažādām vietām

Bet tā nedrīkst, cilvēki ir ar lielām pūlēm taisījuši spēli, a te tagad daži grib nozagt :evil: tipa no neta novilkt. Pamēģini nopirkt orģinālo uzinstalēt un paskatīties, kas tad notiks.

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Bet tā nedrīkst, cilvēki ir ar lielām pūlēm taisījuši spēli, a te tagad daži grib nozagt :evil: tipa no neta novilkt. Pamēģini nopirkt orģinālo uzinstalēt un paskatīties, kas tad notiks.

:mrgreen: Pamēģini pats,spēles izcelsmei šajā gadījumā nav nozīmes.

 

 

P>S : Es tavā vietā noinstalētu videokartes driverus un uzliktu 91.48,es domāju ka kaut kas nav ar driveriem kārtībā. :!:

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Par to BF2(pats nēsmu spēlējis) var pamēģināt run/dxdiag/More Help/Override un laukā Override value ierakstīt savu, zemāku vērtību

Link to comment
Share on other sites

Guest THEes
Pamēģini pats,spēles izcelsmei šajā gadījumā nav nozīmes.

Nu tad pasaki man lūdzu, kapēc veikalā pirktam SIMS2 var celt mājas, bet no interneta novilktam nevar?

Link to comment
Share on other sites

Guest funusage

Norchello : Draiverus jau vairākas reizes parinstelēju , jaunākos nekur nēesmu atradis!

The...: Ja nav ko teikt tad nesaki vispār , jo te runa neiet par pirātismu!!!!

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Nezinu kā izslēgt =)

Uz desktopa ar labo uzkliskini,panem properties,taalaak display settings->advanced settings->tur jaabuut NVIDIA ziimiitei to atver un izmaini uz ADVANCED tad buus pieejami vairaak uzstaadiijumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest kurmic

man ir amd 3500@2700 un ari 2 gb ram un gf 7600gt tieshi tada problema bija ka negaja daudzas speles meta ara erorus un tt beda bija tapec ka nezinamu iemeslu delj speles laizjoties valja defaulta iedomajas ka manam monim ir lielaki pikselji neka tas daba uztur nekas cic nelidzeja ka speles papka atrast setingu failu un manuali ar notepadu ierakstit normalos pikseljus tad vis iet ka vajaga ...kapec ta atgadas nezinu varetu but draiveru kiljuda..lai gan jamie tika painstaleti

Link to comment
Share on other sites

BF2 japeerk :p un to to diezvai esi darijis. ja tev ir license un kaste - uz kastes ir telefona nummurs uz kuru zvanij ja ir shadas problemas +official online support.

 

no uo servera ari tagad met araa ar neorigjinalo cd-key :p

Link to comment
Share on other sites

man battlefieldaa 2 meta aaraa kad nebiju uzinstaleejis windows media format 9

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

Sveicināti.

Nesen iegādājos labu PC (AMD Athlon X2 4200+ Dual Core , 2Gb memory , Geforce 7300 GT 512Mb )

 

 

man liekas varētu būt vaina PSU jeb barošanas blokā! Cik jaudīgs tev ir tas? :?: Iespējams videokarte ir kaut kāda kreisā, varbūt jāietu uz garentiju... Un kā ar ventilatoriem ir dzese pietiekama visai sistēmai? (piem man, kad nebija gadu tīrīts videokartes ventilators negāja spēlē vispār Nfs Mw, kad iztīrīju uzreiz cita lieta :mrgreen: )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mazins offtopiks :)

 

taadu PC izmantot tetrim aka 1.6 ?

 

CS:Source butu spelejis...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...