Jump to content

Zone Alarm


aparapacis
 Share

Recommended Posts

Ir radusues veelme iegaadaaties Zone Alarm Internet Security Suite!

 

Vai kaads vareeetu pateikt, kur L-jaa to var izdatiit??

 

Izgoogleeju lv saitu neko par paardoshanu L-jaa nemaniiiju.

 

Vai tik tieshaam buus jaapasuuta caur netu no oficiaalajaiem Zonelabs partneriem?

Link to comment
Share on other sites

A, kas tur slikts, pasūtot caur netu? Neko briesmīgu tur nesaskatu, arī krāpšanās 100% atkrīt. Sēdi tik mājās un vienu dienu pastnieks ar paku būs klāt :-D

Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Nja. Pats interesantaakais jau ir tas, ka daudzi vinju izmanto, bet neviens iisti pie mums netirgo :)

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

Mjā, nesaprotu kapēc autors vienkārši negrib uzmest pirātisko versiju?

Ietaupīsi 70$ un varēsi tos ziedot bērnu namam :-)

Link to comment
Share on other sites

neredzu nekaa laba Zone Alarm`a.... ta jau labaak nokachaa Avast! antivirusu, Microsoft defender un Ashampoo firewall... turklaat tas tev nemaksaas ne santiima... un tici man buus labaak kaa Zone Alarms...

Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Taa vien liekas, ka neviens iisti arii man nepatieks vai var sho softu nopirkt Latvijaa vai nee. Mekleeju diezgan speeciigi.

 

Shis nebuus tas gadiijums, kad kaads meegjinaas kaut ko vilkt vai lauzt. Turklaat instaleet triis softus un konfigureet tos atsevishkji arii nekaadu prieku nesagaadaa ne adminam ne juuzerim. Un otrs jautaajums cik tie triis softi kopaa resursus apeediis?

 

Varbuut kaads no softa izplatiitaajiem man var kaadu uzedinoshu domu pateikt.

Link to comment
Share on other sites

Nav redzeets ka Latvijaa kaads kaut ko taadu piedaavaatu, Tad jau labaak nopeerc Nortonu vai Kaspersky, kursh maksaa Ls 15 videeji un dziivo bez raizeem. Cik vismaz esmu redzeejis gudriniekus speeleejoties ar Zone Alarm, vienmeer vinji ir pamaniijushies noblokjeet sev internetu un tad skraida pie provaideriem un raud ka nets neiet... .

Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Aciimredzot ir taadi cilveeki, kas maak visu saliekt un tam nav noziimes vai izmanto vaienu vai otru softu, bet no kljuudaam tachu maacaas.

Tur jau tas saals ir, ka proga zinjo par visu, kas notiek, bet ja nespeej izlasiit un izprast, ko taa veelas, tad nu naaksies vien pasviist un paskraidiit.

 

Paldies par info. Pasuutiishu vien no neta.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...