Jump to content

Ruukshana no mikrofona [STEIDZAMI]


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Jautaajums taads: Man vajag ieraxtiit runu no mikrofona, bet pieejamie mikrofoni ir... nu, taadi - pa ~3Ls... ;) Principaa jau normaali, tikai baigaa ruukshana skan fonaa. Pieljauju, ka 50Hz. Taa kaa hardwaree to nevaru attiiriit, gribeetu zinaat, kaa shamo var softwariski attiiriit? Taatad:

Kaa nofiltreet nost konstantas frekvences troksni-ruukshanu?

Link to comment
Share on other sites

Ko tad? Peedeejaa laikaa visi ar to zemeeshanu aizraavushies! Buus kaads modes kliedziens, vai! ;)

 

Nedomaaju, ka te zemeejums pie vainas. Driizaak jau tuveejais baroshanas vads vai baroshanas bloks. Kaukaada indukcija kaukur. Nu - nedomaaju, ka tur ko var baigi labot.

 

Ak, jaa, ja kaads grib zinaat - skanju karte ir Audigy. (LS laikam. Bez FireWire)

Link to comment
Share on other sites

Pieljauju' date=' ka 50Hz. Taa kaa hardwaree to nevaru attiiriit, gribeetu zinaat, kaa shamo var softwariski attiiriit? [/quote']

Hmmz, varbūt tomēr mikrofona kabelim kaut kas nav labi, tipa ekranējums nav labi pielodēts, vai pats kabelis draņķīgs, skaņas kartes mikrofona ieeja tā kā nevarētu būt pie vainas.

Nofiltrēt ideāli var ar CoolEdit Pro (tagad Adobe Audition). Šite cerams,kaut ko atradīsi :

http://www.predatorsoft.com/audio-editor.htm

Link to comment
Share on other sites

nu vispaar jaa - ar sound forges noise reduction pluginu shito var ljoti labi salabot.. nu cik uzkriitosha ir taa ruukonja? taa vareetu buut pati skanjaskarte, bet ja tomeer ruukonja ir stipri uzkriitosha, vaina liakam tomeer buus mikja vadaa

Link to comment
Share on other sites

Uuuu, paldies par labo linku! Krievu meele gan nav mana stipraa puse, tomeer saprast varu!

 

Vaina noteikti (manupraat) ir mikja vadaa. Galu galaa - ekraneejuma tam nav vispaar! Tas ir parastais austinju vads. Vispaar, tas arii ir mirofoninjsh kopaa ar austinjaam par 3Ls.

 

Nu, ok. Vispaar jau man shodien vajadzeetu tikt pie nopietna mikrofona, tad jau redzees, kaa buus ar to. Liels paldies par ieteikumiem! Softus es pilniigi noteikti ieverteeshu, ja ne trokshnja nonjemshanai, tad dazjaadai citaadai audio editeeshanai, kuru shad un tad sanaak dariit. Shobriid vieniigie tuulji ir Nero Wave Editor un Goldwave 1.12. :p

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...