Jump to content

IP maiņa


Nexus_
 Share

Recommended Posts

Laikam zvaigznes man nebija vēlīgas vai vēl kas, bet sanāca, ka manu accountu bez brīdinājuma nobloķēja viens ārzemju saits. Par nelaimi, man ir ārkārtīgi svarīgi tur tikt atpakaļ, bet ar parastiem līdzekļiem tur vairs netikt (izbanoja ... uz 20 gadiem :twisted: ). Cik es saprtatu, mans ip ir nobloķēts, tātad vajag jaunu :cry:

Tur būs mana bēda... Lattelekom man iestāstīja, ka dabūt jaunu adresi ir grūti, ieteica izslēgt modemu (mājas komplekts2) uz kādu laiku, bet mani māc lielas šaubas par iespēju tā sagaidīt savu jaunu adresi tuvākā laikā.

Tātad, vai ir kāds saskāries ar līdzīgu problēmu, kad steidzami vajag jaunu ip adresi? Ja man ir dinamiskā adrese laikam, tad uz cik ilgu laiku viņa tiek ''uzskrūvēta'' manam datoram? Lūdzu palīdziet...

Link to comment
Share on other sites

start->run->cmd

ipconfig /release

tad ejam uz tīklenes propertijiem un mainam MAC adresi

opāaaaa, mums ir jau cita IP!!!!

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Jap, jaanomaina MAC adrese... Ar to tiiri labi var tikt pie citaam adreseem... :D Vai arii pastāstit esoshaas uz laiku, ja aizmirti uztaisiit /release un maini tos MACus taa, ka pac neatceries... :shock: Man taa gandriiz gadiijaas, kad atklaaju sava ruuteriisha MAC cloneeshanas iespeeju.. Sen gan, veel mDSL laikos... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Vai arii pastāstit esoshaas uz laiku, ja aizmirti uztaisiit /release un maini tos MACus taa, ka pac neatceries... :shock: Man taa gandriiz gadiijaas, kad atklaaju sava ruuteriisha MAC cloneeshanas iespeeju.. Sen gan, veel mDSL laikos... :wink:

Whoa, kas tā par MAC? Kur to varēja īsti nomainīt? Vai nepastāv risks, ka palikšu bez sava IP un nobeigšu sev netu?

Saprotiet, man saprašanas šajā lietā nekādas nav. Run -> cmd es saprotu, bet kur ir jāmaina tas MAC?

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Ta nu tie, kas telekomaa seezh pie trubas, iespeejams nemazam nezina kaa tiikli straadaa... :roll: Vai arii domaa, ka mees kaut ko tik advanceetu nespeejam sagremot... :)

 

MAC adrese - Media Access Control address (wikipedia_urlis)

 

Idejiski katram dzelzim ir sava unikaala MAC adrese, bet jamo var arii mainiit. Adresi pieshkjirot, taa parasti tiek piesaistiita tavai MAC adresei. Respektiivi, ja piesaisti MAC adresei vienu IP adresi no LTC, tad citai MAC - citu IP (netaisot /release), un uzliec veel citu MAC, ieprieksheejos aizmirstot, tev vairs IP nedos... :roll: Bet ljaunaakais, kas var notikt, ir pakaast netu uz maksimums 24h, kameer piesaiste izbeidzaas... :) Toties taa pavisam tu nevari neko nobeigt! :wink: Bet, ja uzraksta vispirms ipconfig /release tad taadu draudu nav vispaar... :wink:

 

Kaa nomainiit zem Windows XP? Citaats no taas pashas Wikipedias urlja:

 

Windows

Under Windows XP, the MAC address can be changed in the Ethernet adapter's Properties menu, in the Advanced tab, as "MAC Address", "Locally Administered Address", "Ethernet Address", "Physical Address" or "Network Address". The exact name depends on the Ethernet driver used; not all drivers support changing the MAC address in this way.

 

However, a better solution - requiring Administrative User Rights - is to pass over the System Registry Keys under

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E972-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}.

Here settings for each network interface can be found. The contents of the string value called 'NetworkAddress' will be used to set the MAC address of the adapter when next it is enabled. Resetting the adapter can be accomplished in script with the freely available command line utility devcon[4] from Microsoft, or from the adapters context menu in the Network Connections control panel applet.

 

Note: to check your MAC address easily under Windows NT4, Windows 2000 or Windows XP: Click "Start", choose "Run...", type CMD and click OK, then type ipconfig /all in the Command Prompt window that appears. The number under physical address is the MAC address. If multiple IP are displayed, you should look under the label "Ethernet adapter x", where x is the name of your connection (which is Local Area Connection by default).

Link to comment
Share on other sites

1) ej start->run->cmd

tad ar ipconfig /all apskaties kāda tev MAC adrese, pieraksti uz papīra

Piemērs no manis:

Ethernet adapter Local Area Connection 2:

	Connection-specific DNS Suffix  . :
	Description . . . . . . . . . . . : Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethe
rnet NIC
	Physical Address. . . . . . . . . : 00-50-8D-F9-92-6C

2)ipconfig /release

3)Start->settings->Network Connections ar labo peles pogu uz tīkla ikonas, ņemam Properties

Tālāk pie tīklenes attēla spiežam uz Configure, tālāk Advanced, un Network Adress ierakstam MAC adresi bez tukšumiem, svītriņām utt. Piemērs: 00508DF9926B

Izmaini vienu pēdējo zīmi, būs OK. Izmantot var ciparus no 0.....9 un burtus no A līdz F

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Tas ir taadaa gadiijumaa, ja tiikla kartes draiveri to atbalsta... Maneejam iebuuveetajam NVidia LANam taa nesnaak... Tad ir jaalien regjistraa. :wink: Kaa jau tajaa citaataa no wikipedias rakstiits... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Hmm, izdarīju kā teici, izmainīju to mac tajā vietā, kur bildē network adress uzrakstīju to physical adress, izmanīju tikai vienu vērtību beigās.Nets sāka iet, bet tas saits mani tik un tā bloķē...

Link to comment
Share on other sites

MAC adresi tad nomainīji, bet IP adrese - skatos - joprojām tā pati. ;-)

Jā. Ir izeja?

Pārbaudīju caur run->cmd->ipconfig/all , skatos, vecā ip :twisted: un jaunā physical adrese (ar nomainīto burtu galā)

Labi, gaidīšu līdz rītam, gan jau kaut kas uzvārīsies...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

start->run->cmd

ipconfig /release

tad ejam uz tīklenes propertijiem un mainam MAC adresi

opāaaaa, mums ir jau cita IP!!!!

Šito izdarīji?

Link to comment
Share on other sites

nezinu kas tev tur par brīnumiem, es šito piekopju ļoti regulāri. Ir tāds krievijā populārs resurss kā rapidshare.de, kur ir daudz visādi labumi novelkami. Tikai vai nu samaksā par premium acountu vai velc ar ~2stundu pauzēm, neļauj maitas no vienas IP vairāk kā vienu lejupielādi kautkādā tur periodā. Tad nu es (un ne tikai es) šādi jamos čakarēju ;) Un man ir mDSL, kas būtībā tas pats Mājas Komplekts2 vien ir, tikai bez sarunām.

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Tas ir taadaa gadiijumaa, ja tiikla kartes draiveri to atbalsta... Maneejam iebuuveetajam NVidia LANam taa nesnaak... Tad ir jaalien regjistraa. :wink: Kaa jau tajaa citaataa no wikipedias rakstiits... :roll:

Man ar iebūvēto nVidia gigabit tīkla karti var nomainīt mac bet es to dariju ar speciālas programmas palidzību

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Ir tāds AMacAddressChange ja nu galīgi negribi līst reģistrā, vari dabūt.

Labāk to forumā nebūtu teicis jo atrodas gudrinieki kuri ar šās programmas palīdzību "zog" netu t.i. šī programma arī noskanē visu tīklu un dabū mac un IP no visiem lietotājiem

Link to comment
Share on other sites

Hmm, tev nav kāds rūters pa vidu starp DSL modemu un kompi? Ja nav tad apsveicu, tev ir "pastāvīgā" IP! :lol: Nu vari web lapas turēt uz sava kompja :)

Link to comment
Share on other sites

Cik es skatījos tev tak tas pats modems kas man. Routeris ir kaut kāda sadales kaste? Paskatījos, no modema izziet divi vadi, viens PC tīkla kartē, otrs aziet baltā kastītē pie ''modem'', tālāk no tās izziet divi vadi ''phone'' un ''line'' un aiziet tālumā. Vai tas nozīme... man nav rūters?! :sad:

 

Vai nav iepēja, ka man trāpījās jau aizņemta MAC adrese? Varbūt pameiģināt izmanīt vairākus ciparus un skaitļus tajā physical adress, pagaidām manīju pēdējos divus un bez nekāda efekta uz IP. Kāpēc sākumā pirms sāku mainīt MAC, pie tīkla kartes advanced settingiem network adrese bija ''not present'' ?

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Tad meegjini izdariit taa:

1) Netaisi (!!!) ipconfig /release

2) Iznjem tiikla vadu no tiikla kartes

3) Nomaini MAC

4) Iespraud atpakalj tiikla vadu

 

*Shaadi te vajadzeetu tikt pie 2.aas piesleeguma IP adreses... Ja nu tev to otro nedod, maini MAC adresi atpakalj... Bet nu shitaa gan 100% dabuusi citu IP, ja dabuusi... :wink:

 

EDIT: Jaa, tev nav ruutera! :)

Link to comment
Share on other sites

Tad meegjini izdariit taa:

1) Netaisi (!!!) ipconfig /release

2) Iznjem tiikla vadu no tiikla kartes

3) Nomaini MAC

4) Iespraud atpakalj tiikla vadu

 

*Shaadi te vajadzeetu tikt pie 2.aas piesleeguma IP adreses... Ja nu tev to otro nedod, maini MAC adresi atpakalj... Bet nu shitaa gan 100% dabuusi citu IP, ja dabuusi... :wink:

 

EDIT: Jaa, tev nav ruutera! :)

 

Ko? Tad tas viss nelīdzēs?

Darīju kā teici, nets strādā, bet pie ipconfig/all rāda citu IP un CITU physical adress, nekā es rakstīju. Un tas saits mani turpina bloķēt...

Link to comment
Share on other sites

Saprotu, ka tas viss ir vienkārši, bet man liekas tur ir dziļākas problēmas. It kā man raksta, ka ir cita ip adrese (kaut arī XXX.XXX.123.456 , kur X adresei paliek tie paši cipari un skaitļi. Dīvaini, bet physical adress man raksta to pašu veco, tikai tagad abās pusēs pa nullei 00-XX-XX-XX-XX-00 , kur x vecā adrese. Ja man ir citas adreses, kāpēc pārējie saiti atpazīst manu kompi un uzstāda accountu automātiski, tas ir ielogojas automātiski. Tas taču nozīmē, ka tāda ip man jau ir bijusi...

Vēl kādi varinati ir? Ir speciāli saiti, caur kuriem var ieiet adresē it kā no cita datora, piemēram?

Link to comment
Share on other sites

varbūt tevi un tavu kompi tur atpazīst pēc cepumiem (Cookies). Iztīri browsera kešu un vēsturi (histories)

Link to comment
Share on other sites

varbūt tevi un tavu kompi tur atpazīst pēc cepumiem (Cookies). Iztīri browsera kešu un vēsturi (histories)

Āāā, iet gan! Liels tev paldies :-D , tik elementāri, tātad tā lietā bija Cookies, iztīrīju iekš FireFox un tiku iekšā beidzot! Izdzēsu visus Cookies, nāksies ņemties ar loginiem pa jaunu, bet tas ir tā vērts. Interesanti, zvanīju uz latelekom, noskaidroju, ka man tiešām nav rūteris, un taisnība vien ir - izmainīt nav iespējams, bet tāpat man iedos jaunu IP tikai pēc ilga neta nelietošanas laika, kas, protmas, negarantē, ka tad man piešķirs jaunu IP. Nedusmojieties, ka pats par to sākumā nepadomāju :mrgreen:

 

P.S

Laikam banu biju nopelnījis, kad skaidroju attiecības ar adminu, bet es to darīju ''kulturāli''. Laikam nervozs cilvēks... :lol:

Link to comment
Share on other sites

nevelejos taisit jaunu topiku, un nolemu ieraxtit tepat!

 

taatad, mosh kads ari man var izpalidzet nomainit to nolapito IP :evil: visu daru soli pa solim bet neka... :dry: lieta tada ka nevaru ieraxtit MAC adresi jo nav kur, meginaju caur Network Connections bet neka. Kur ta problema? Man ir Intel® PRO/100 iebuvets maatenee

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja Tev nav dinamiskā IP adrese, tad nekas nesanāks, arī ja nomainīsi MAC. Ja provaiders IP adresi piesaistījis MAC adresei, paliksi vispār bez interneta.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

nevelejos taisit jaunu topiku, un nolemu ieraxtit tepat!

 

taatad, mosh kads ari man var izpalidzet nomainit to nolapito IP :evil: visu daru soli pa solim bet neka... :dry: lieta tada ka nevaru ieraxtit MAC adresi jo nav kur, meginaju caur Network Connections bet neka. Kur ta problema? Man ir Intel® PRO/100 iebuvets maatenee

 

Tava vieniigaa izeja ir liist regjistraa ar "start -> run -> regedit" un taalaak vadiities peec vikipeedijas instrukcijas (skatiit manaa postaa augstaak!). Un jaa, tev jaazin, vai tev ir dinamiskaa IP. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...