Jump to content

Samsung LCD TV


Guest soulfuric
 Share

Recommended Posts

Ja jau tu uztraucies par kvalitati, tad njem vien parasto TV, jo tur bus daudz labaka kvalitate!

Link to comment
Share on other sites

cik skatiijos tad sanaak ka 5-tajai seerijai ir PVA tipa panelji bet 7tai ir S-PVA,

abiem ir ap 8ms (g2g)

 

PVA (Patterned VA)

- same as MVA except ...

- larger viewing angles

- higher contrast levels means darkest blacks

Super-PVA (S-PVA)

- same as PVA except ...

- “Magic Speed” (the Samsung equivalent to Overdrive) improves pixel response

- slightly improved color reproduction

- slightly improved viewing angles

by Miers jums

 

nedomaaju ka buutisku atshkjiriibu pamaniisi skatoties parastaas televīzijas pārraides.

Link to comment
Share on other sites

vai ta 7 seerija sanaak baigi daargaak par 5to T seeriju? saliidzinaat jau vajag vienaadu izmeeru tv..

lai vai kaa R71 ir ok 8)

Link to comment
Share on other sites

Ja jau tu uztraucies par kvalitati, tad njem vien parasto TV, jo tur bus daudz labaka kvalitate!

Vārds vietā!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja jau tu uztraucies par kvalitati, tad njem vien parasto TV, jo tur bus daudz labaka kvalitate!

 

Paskaidrojiet luudzu - vai tieshaam CRT veel joprojaam ir juutami labaaka atteela kvalitaate par LCD (un kaa tas izpauzhas) ?

Velos iegadaties 32" collu TV (varbut pat mazaku ~27")

Es skatos

- kabelteleviziju (Telia)

- filmas no datora (DivX, DVD ... HDTV)

- sateliitu

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām plazmaz un LCD TV vairāk domāti cilvēkiem , kuriem nav naudu kur likt un šausmīgi gribās lielu ekrānu.Būtībā tā ir modes lieta. Ražotāji seko modei un pareizi dara. Kamēr pērk lielos paneļus ar visai viduvēju VHS bildes kvalitāti nav vērts iegrūst spēkus kvalitātes uzlabošanā. Es ar savu profesionālo aci vēl nēsmu redzējis labāku bildi par parasto(bez 100Hz un digitālas apstrādes) CRT televizoru. Pagaidām attēla kvalitāte nav saistīta ar ekrāna lielumu, bet ja vajag zīmēties draugu priekšā un apmierina DivX bildes kvalitāte, tad jau derēs jebkura plazma vai LCD.

Link to comment
Share on other sites

Savukārt, kopš es redzēju kā rāda LABS!!! 100Hz CRT TV, parastos 50hz vairs redzēt negribas.

 

"Pagaidām attēla kvalitāte nav saistīta ar ekrāna lielumu, bet ja vajag zīmēties draugu priekšā un apmierina DivX bildes kvalitāte, tad jau derēs jebkura plazma vai LCD."

 

Divx mēdzu skatīties biežāk uz laba CRT 100Hz TV, nekā uz kompja monitora (jo TV ir lielāks) un ja divx ir labi ierakstīts, tad atšķirība starp labu DVD un Divx nav jūtama. Agarāk uz 50Hz CRT diez ko nepatika.

Link to comment
Share on other sites

Uz LCD nevaresi dabut 100% melnu krasu. Ieksh tv.lv bija video sizhets, kur salidzinaja CRT ar LCD - atrodi un daudz jauna uzzinasi!

Link to comment
Share on other sites

Es skatos

- kabelteleviziju (Telia)

- filmas no datora (DivX, DVD ... HDTV)

- sateliitu

Filmas no datora uz LCD ir gandrīz nebaudāmas. Jo filmas parasti oriģinālā ir ļoti tumšas, bet tā kā LCD ir pašvaki ar melno krāsu, tad bilde būs vienkārši briesmīga.

Tā kā ja domā daudz skatīties filmas, tad LCD nebūs īpaši piemērots.

Link to comment
Share on other sites

... Es ar savu profesionālo aci vēl nēsmu redzējis labāku bildi par parasto(bez 100Hz un digitālas apstrādes) CRT televizoru...

Lūk arī man ir šī pati problēma - gribu plakanu TV, lai vietas mazāk aizņem, bet tā kvalitāte tiem LCD un plazmai ir kā ir! Plazmai vēl it kā var paciest, bet vienalga, mans 10 gadīgais (Grundiga humpala no Vācijas), 72cm (29") CRT 50Hz televizors rāda labāku bildi nekā 37-42" LCD vai palzma (mazāku ņemt nav jēgas) un arī tie 100Hz CRT smērē attēlu tikai tā, lai cik labs būtu! :( Kā būt?

Link to comment
Share on other sites

un arī tie 100Hz CRT smērē attēlu tikai tā, lai cik labs būtu!

 

Nez vai, piemēram, tādu esi redzējis: 32PW9520 ? Kāda tur vēl smērēšana? Asāku attēlu uz CRT teļļuka mūžā nebūsi redzējis.

Link to comment
Share on other sites

Paldies sasar - links uz to tv.lv sizhetu - ttp://www.tv.lv/sendmail_open.asp?id={4D755BBF-3078-463A-B6DC-ECABFD40A53C}

 

Rezumeejot peedeejo divu dienu info (palabojiet, ja kaut kur iebraucu auzaas):

- Plazma un LCD atteeli pagaidaam nav labaaki par CRT, ir tikai plaanaaki un pieejami ar lielaaku diaognaali (atshkjiribas starp Plazmu un LCD bija te pat boot.lv aprakstiitas)

- CRT 100Hz ir DAUDZ labaaki par 50Hz

- ja vajag plaanu TV var njemt SAMSUNG Slim FIt

- labi ir LOEWE CRT, bet mezhoniigi daargi

- esmu lasijis labus vaardus par Panasonic, Philips, Samsung (no vinjiem tad arii jaaizveelas)

Link to comment
Share on other sites

Teikt, ka 100Hz TV ir DAUDZ labāks par 50Hz televīzoru nu galīgi nevar, bet kā tautā saka "vienam patīk māte otram meita". Nav jau tam 100Hz TV kur ņemt tās simts mainīgās bildītes, jo pa gaisu pienāk tikai 50 puskadri un galā sanāk 25Hz. 100Hz Tv vienkārši ieraksta atmiņā bildi un nospēlē to divas reizes pēc kārtas, pie tam bezjēdzīgi signālu pārveido pa priekšu ciparu formā un pēc tam atkal analogajā. Ja signāla kvalitāte no antenas ir pašvaka, tad bildes trokšņi ir vienkārši briesmīgi digitalizēti un nebaudāmi, bet ja antena laba, tad arī 50Hz TV rāda ļoti labi. Var jau man oponēt, bet nez kā dēļ uz 100Hz netaisa nevienu profesionālo monitoru.

Link to comment
Share on other sites

Guest soulfuric

Jautājumā nekas nav jautāts par CRT un LCD salīdzināšanu, bet gan konkrēti Samsung sēriju salīdzinājums ekrāna attēlu kvalitātē!

Link to comment
Share on other sites

100Hz Tv ir divu veidu. Ir vienkāršie, kas to pašu kadru nospēlē 2 reizes un ir labie, kas no iepriekšējā kadra un nākošā kadra izrēķina vidējo kadru un iesprauž to pa vidu. Rezultatā - daudz gludāka bildes kustība, pēc kuras ilgojas katrs tv skatītājs.

Link to comment
Share on other sites

uldiss, kad televizora procesors no iepriekšējā kadra trokšņiem un nākamā kadra attēla trokšņiem vēl iztaisa savus bildes trokšņus, tad blde tiešam paliek labāka? Runa iet par reālu bildi no ētera. Nu neuzlabo to nekādi 100Hz televizors, bet ja ja no videosignāla avota bilde ir kvalitatīva, tad nafig viņu vēl "uzlabot"

Tagad par uzdoto jautājumu. Divu nedēļu laikā esmu izmēģinājis visus labākos un lielākos Samsung plazmas televizorus. Televizoram vajag stāvēt TV studijā un raidijuma laikā uz tā atskaņo sižetus. Diemžel neviens plazmas Samsung monitors to izdarit nespēja. Bilde mirgoja un attēla kvalitāte bija galīgi neapmierinoša. Vakardien no Samsung oficiālās pārstāvniecības sanēmām pašu labāko LCD televizoru(aizmirsu pierakstīt precīzu modeli, bet labāku Samsung pagaidām neražo ). Bildes kvalitāte salīdzinājumā ar Plazmas Samsung televizoriem ir daudz labāka, bet ,diemžēl subjektīvi, LCD televizors labi rāda tikai speciāli sagatavotus reklāmas rulīšus. Bilde pa tiešo no profesionālas televizijas pults(kur tad nu vēl dabūt labāku un kvalitatīvāku signālu) ir mīksta (uz aci izšķitspēja uz kādām 350 līnijām) , ap asām detaļām parādās" kantes", ātras kustības tiek izsmērētas(strauji paraustot kameru pa labi un kreisi) un bildei ir kādu sekundi liela aizture. Jāatdzīst, ka iespējas regulēt bildi LCD TV ir ļoti plašas un pārregulēt attēla krāsu temperatūru uz 3200 kelviniem izdevās bez problēmām. Samsung pārstāvis pēc kāda mēneša solija jaunu televizoru ar reāliem HD TV parametriem uz 1080 līnijām. Ceru tāds modelis kaut cik rādīs bildi. Var būt ka mani testi ir pārāk "nežēlīgi" un manas prasības pārāk profesionālas, bet es vismaz sev pagaidām ne par kādu naudu nepirktu Samsung LCD vai plazmas TV.

Link to comment
Share on other sites

CyberGhost

nē nu TV jau var dabūt labu labo, bet nav jau te LV, pat ne Eiropā tāda HD signāla ko dot iekšā :cry:

Link to comment
Share on other sites

uldiss, kad televizora procesors no iepriekšējā kadra trokšņiem un nākamā kadra attēla trokšņiem vēl iztaisa savus bildes trokšņus, tad blde tiešam paliek labāka? Runa iet par reālu bildi no ētera. Nu neuzlabo to nekādi 100Hz televizors, bet ja ja no videosignāla avota bilde ir kvalitatīva, tad nafig viņu vēl "uzlabot"

 

Manis pārstāstīto teoriju praksē lieliski apliecina mans 28DW9625, nu jau kādus trīs gadus. Pat vecās VHS kasetes izskatās lieliski, nemaz nerunājot par labu DVD vai labu ētera signālu. Sliktam ētera signālam lieliski palīdz ciparu trokšņu noņēmējs, kas reāli darbojas - trokšņi mazinās dauidz vairāk nekā attēla asums. Es pret Philips vēl pirms 3 gadiem biju īpaši skeptisks, pirms ieraudzīju, kā rāda konkrētais modelis un tā analogi. Neba jau uzreiz varēju atļauties tādu pirkt. Pagāja kāds laiciņš un pa to laiku es vēl paspēju izpētīt diezgn daudz citus ražojumus. Par iznākumu esmu priecīgs vēl šobaltdien.

Link to comment
Share on other sites

uldiss, nu nevar nevien TV uzlabot VHS bildes kvalitāti, jo pie ieraksta jau viss ir sačakarēts. Tā pat, neviens procesors nevar izlobīt trokšņus no dzīvas bildes un tos noņemt, jo līdz ar to tiek zaudēta arī bildes informācija. Visi tie digitālie efekti tikai "aizmālē acis". Ja Tev tie efekti patīk un nekaitina, tad tā ir tīra gaumes lieta, bet es atdzīstu skatīties ikvalitatīvu attēlu no laba avota un man galīgi neprasās to vēl "uzlabot".

Link to comment
Share on other sites

Didzi, ne pirmo reizi ar Tevi diskutējam. Vai Tu kaut reizi esi notestējs manis norādītos TV modeļus? Ja nē un Tev kādreiz gadīsies to izdarīt, tad būsi tik pat patīkami pārsteigts kā es. Es arī kādreiz līdzīgi izrunājos, kā Tu par visādu TV uzlabotājfīču nevajadzīgumu, kamēr neredzēju kā tas darbojas (runa ir tikai par manis norādītajiem modeļiem, jo lielumlielais vairums tomēr netur līdzi). Es tikai nekad neesmu bijis tik kategorisks 50Hz piekritējs, jo tie 50Hz man vienmēr griezušies acīs ar savu uzkrītošo mirgošanu.

Vispār, laba videosignāla celš līdz TV kastei ir viena lieta, bet veids, kā TV kaste padara šo signālu skatāmu, ir pavisam cita lieta. Arī 50Hz Tv ir pārcietuši milzumdaudz uzlabojumu, kamēr nonākuši līdz mūsdienu līmenim. Tagad, kad 100Hz Tv ir labā līmenī attīstīti, nav jēgas vairs fanot par 50Hz. Nav taču tā, ka jo mazāk Hz, jo labāk, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Nu TV tjūba 100Hz jau nu novienādot ar 50Hz nevajadzētu, jo secinājums viens, vai nu cilvēks nav redzējis normālu 100Hz teļuku vai nu probas ar redzi vai attēla uztveri. Piemēram, ja ir alkohola reibums, tad arī bildes raustīšanos smadzenes izlīdzina.

Link to comment
Share on other sites

superKrona, šnabi es nedzeru un ar acīm man arī viss tā kā kārtībā, citādi diez vai es varētu regulēt studijas kameras bildi. Es gan palikšu pie sava viedokļa, ka nevar no pirms sešdesmit gadiem radīta 25 kadru TV standarta televizijas signāla ar vismodernāko TV iztaisīt super 100Hz bildi. Var jau būt, ka mūsu strīda pamatā ir mana profesionālā pieeja televizijas attēlam, jo manā ikdienas darbā ir jāsaskata vissīkākie attēla invalīdi, krāsu balansa un attēla dinamikas defekti. Acīm redzot tieši tādēļ mani kaitina visas tās digitālās "smukbildītes". Uldi, man prieks, ka Tev ir izdevies iegādāties TV ar bildi, kura apmierina. Es arī neapšaubu Philips inženieru izgudrojumus. Vienkārši mēs katrs atrodamies frontes, atvainojos, ekrāna pretējās pusēs.

Link to comment
Share on other sites

Piebilde no "otras frontes puses": sīkās krāsu nianses un detalizāciju labam 100Hz TV nodrošina iebūvēts 10bit procis. Lētākajos un vecākajos 100Hz modeļos ir ne vairāk kā 8 bit procis un tiem, ne tuvu nav tik augsta detalizācija un krāsu bagātība.

Pieļauju Didzi, ka Tev studijas bilde ir jāuztaisa tika laba, jeb universāla, lai tā izskatītos pieklājīgi uz jebkura TV aparāta. Ja Tev studijā būtu monitors, kas lieliski apslēpj signāla nepilnības un Tev visu laiku rāda lielisku attēlu, tad nekad nevarēs zināt, kā tas pats signāls izskatīsies uz mājasmātes vecā TV aparāta. Tāpēc Tev studijā pat ieteicams lietot parastu 50Hz aparātu bez "uzlabotājfīčām". Tas ir līdzīgi, kā audio studijas ierakstiem, kad var jau uztaisīt ierakstu, lai tas izcili skan uz studijas aparatūras, bet nedrīkst aizmirst, ka mūziku klausīsies tauta uz jebkura līmeņa aparāta, piem virtuves radio, un ir jānodrošina, lai ieraksta tembrālais spektrs un līmenis būtu tāds, ka arī uz tāda krāma tas skan kaut cik baudāmi un ir dzirdama, gan balss, gan visi instrumenti.

Tā, kā forumā cilvēki pamatā interesējas, ko labu iegādāt mājas lietošanai, tad es domāju, ka vajag ieteikt lietas, kas vislabāk spēj nodrošināt mājas lietotāja vajadzības.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vel viens jautajums! 4:3 vai 16:9.

Skatos pārsvarā Tv, diskus r5eti bet satalita pagaidam nav, kaut gan plānoju!

It kā jau iesaka 4:3, tachu citi saka kad paskatisies kadu laiku 16:9, par parasto pat dziredet negribeshot???

Link to comment
Share on other sites

Ja 16:9 modelis ir aprīkots ar attēla izvērses rediģēšanas iespēju (lai var to piemērot dažādiem attēla formātiem, izvēloties attēla deformāciju/apgriešanu/saspiešanu priekš dažādiem formātiem/skatāmajiem materiāliem (TV, movies, 16:9 satelītkanāli)), tad labāk izvēlēties platekrānu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...