Jump to content

akustiskā sistēma..


Guest quickbot
 Share

Recommended Posts

Nekādu problēmu. Tikai šī ir pasīvā sistēma, tas nozīmē ka vajadzēs arī 5 kanālu pastiprinātāju vai resīveri. Slēdzam resīveri pie skaņu kartes lineārajām izejām vai pie ciparu izejas un attiecīgi skandas pie resīvera. Skaņa viennozīmīgi būs labāka kā no datortumbiņām.

Link to comment
Share on other sites

Guest quickbot

Ok man pateica , ka pietiek , ja nopērk normālu skaņas katri , kura atbalsta 5.1 un viss bumbās ?! jo resīveri bik dārgi sanāk hehe

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tiešām esmu kļūdījies, bet aprakstā nekas nav minēts :( Vajag uzjautāt tiem xneta zeļļiem. Ja ir aktīvā, tad vispār nekādu problēmu - slēdz tik klāt.

Link to comment
Share on other sites

Guest quickbot

Nu uz vidējā regulējās visi basi un skaļumi...tik ko nozīmē pasīvā/aktīvā sistēma ?

Link to comment
Share on other sites

Pasīvā - tikai skaļruņi kastēs un pieslēguma ligzdas.

Aktīvā - iebūvēti visu kanālu jaudas pastiprinātāji, regulatori, analogās (un varbūt arī ciparu) signāla ieejas.

Link to comment
Share on other sites

Guest quickbot

Es vēl mājās paskatīšos , kas un kā . Bet izskatās ka būs man tā aktīvā , jo visas tumbas spraužas pie tā pastūža un tad iet pāris vadi uz tv vai dvd...kur nu vēlies spraust . Man šitās lietas melna bilde , tapē arī...laikam jau stulbi jautājumi no manas puses :p

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...