Jump to content

Video karte, grafika...


Guest Ricshs
 Share

Recommended Posts

Sveiki, tas atkal es, vakar nomainiju video karti no Readeon 9250 uz MSI GeForce NX7300LE, tātad jautājums sekojošs, kādēļ man raustās COD2, bet NFS:MW es varu spelet uz labākajiem grafoniem, un kādēļ, kad man bija 9250 es vareju spelēt COD2 uz aukstākajiem grafikiem ? Es to nesaprotu, jo itkā MSI NX7300LE ir 256mb, bet readeon`s bija 128mb...

Paldies par palīdzību!

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

NUU, ja jau tas ir jaudas raaaditaajs, tad kadel vecaa 9250 readeon izcirta COD2 grafiku, labaakai grafikai tachu vajadzeja buut no jaunas video, vai tad ne tā, varbut kads drivers janovelk ?

Link to comment
Share on other sites

RADEON 9250, 128 Mb, PP4/4 VP1, DX8.1, 250/400 MHz 128/ 64 bit

GeForce 7300LE, 256 Mb, 400 MHz, DDRII-648 MHz, 64 bit

 

Tā jau nav nekāda gameru karte, ko ta tu gaidīji!

Link to comment
Share on other sites

Tas Tavs Radeons netika apgruutinaats ar Pixel Shaderiem, atshkjiriibaa no taa 7300LE.

Starp citu, nevari nosaukt paarejos parametrus kompim?

 

Mjaa, peec parametriem jau nav slikti: (MSI NX 7300LE)

GPU 550Mhz,

VRAM 810Mhz,

bet tomeer - 7Series budzhetnieks...

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

1. intel pentium 4 531, 3ghz

2.Ram 1015mb(ddr2-533 ddr2 sdram)

3. videoadapters MSI nx7300 LE (512 MB)

Par mates plati gan nezinu un jaa, video ir turbocache, taa pakai otraa pusee rakstiits...

Edit: ko tu gribeji teikt ar vardu budzhetnieks? Es isti nesapratu.

Link to comment
Share on other sites

Tad nu luuk, TC.

TC jebshu Turbo Cache - nu nav tai kartei 512MB, vismaz ja Tu no RAMa neiedod...

Uz pashas katres vareetu buut Max 128MB.

 

Budzhetnieks - leetaa gala 7Series karte, saakuma kartiite.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

un varbutas ir kada iespeja palielinat kartes mb ar rama palidzibu ?

Un kas isti ir Tas turbo cache, ko vinjsh dara, izklausaas jaudiiks :D

Bet kadelj nez raustijas tas COD2, ja ar sliktaku video neraustiijaas?

Link to comment
Share on other sites

Veel jau arii kas - pashas kartes VRAMs ir ar sasodiiti mazu shinu (64Bitiem, tikpat labi ar 32Bitiem).

Taa karte, respektiivi TC, darbojas liidziigi kaa iebuuveetaas - grauzh atminju no RAMa, a pasham RAMam paliek mazaak.

Geimot neiespeejami.

 

Paguuglee, ko tas TC noziimee.

 

Ar to Radeonu neraustiijaas, jo tam Radeonam nav Pixel Shadera, iespeejams tas bremzee.

Nu vismaz uz FX karteem (piektie GeForce), kuraam IR Pixel Shaders (liidz pat 2.0), iesleedzot PS raustijaas ne pa jokam...

 

Bet varbuut arii samelojos, un R9250 vismaz Pixel Shaders 1.0 gaaja.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

Ka noverst to bridinajumu, un ko vinjsh tur saka, es isti nesaprotu...

Kas ir Sli režims? Kas man jadara lai tas errors neuzplauktu katru reizi, kad iesleedzu daki ?

Link to comment
Share on other sites

SLI - divu videokarshu izmantoshanas rezhiims.

Tuuliit paskatiishos, vai Tavai maatenei kas taads ir iespeejams.

Starp citu, kaada Tev maatene?

Par to Erroru nezinu, ne kaapeec vinjsh tur, nedz arii ko vinjsh noziimee.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

Tā uz MB kastes rakstits intel 945gz/ ich7/ pci-e*16 P4 Socket775/ Micro ATX 2 DDRII Dual-CH/ HD Audio Gbe/ 4 SATAII/ 8 USB 2.0

Link to comment
Share on other sites

Ļoti vienkārši! tas radeons ir dx8 karte, bet geforcis dx9 lūk ari performances problēmu skaidrojums!

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

SLI ir labi vai slikti ? Un nah man 2 video izmantoshanaws rezhiims, ja man ir tikai viena, un mosk tas errors ir pie vainiigs, ka kkur kkaa ir nepareiza konfiga ?

Link to comment
Share on other sites

Hmm.... Grūti tev būs izkaidrot! Teikšu tā dx8 vecā paudze un video efekti tie mazāk rij resurus! Savkart dx9c kas ir COD un tas ir daudz prasīgās! Tāka tavs vecais radeons bija dx8 karte COD gāja uz dx8 un gāja labi, bet tagat tev ir dx9 karte un COD iet uz dx9 DX = DirectX (Microsoft)

Link to comment
Share on other sites

Nav Tev SLI, ja maatene atbalstiitu, tad vareetu divas videokartes lietot.

Slikti vai labi?

Nu gan jautaa, padomaa pats, kaads labums no divaam videokartem...

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

nu gan paraavi stieni, kaads labums ieej nvidia majaslapaa, shodien mekleju draiverus un uzgaju junaakos prikolus... Papeeti to webu... Bet, man tachu tik un ta nevajadzetu raustities, jo ir tak norm rams, varbut tiesham tas errors ir pei vainas ?

Link to comment
Share on other sites

man bija 6600Gt ari meta araa sli reziimu tas nav nekadz erors a ir normala paradiiba... man bija tada probleema kipa teica ka vaig jaudigaku barokli a to karte nestrada uz pilnu jaudu...

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

ee, es tagad sapratu , kas par vainu, iesledzot everestu man rāadās, ka karte ir 512Mb, bet man ir aizdomas, ka vinja man norij veselu rāmu, kādā veidā es varu nomainīt to fīču, lai karte nenjem tik daudz Mb no rāma, bet lai karte vutu tikai savs rams ?

 

nu, nav nekaadas idejas kā pārtraukt kartes vajadzību- njemt ramu, lai šī izmanto tikai 256mb ?

Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

Visu cienu bet taa karte ir taads Ofisa variants....

Vai arii gaimiem uz super low settingiem....

Nesaspringsti un taja pasa cod 2 ieej opcijas un pamaini uz zemaakiem settingiem..

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

nejau tur tā lieta, lieta tur, ka karte zog ramu, un man pasham rams paliek mazāk, tātad paskaties pats:

1. Karte nosper 256mb ramu, man tagad paliek 774mb rama, un cod2 minimālajās prasībās vajag 1gb of ram!

Tātad kā pārtraukt Vga atminjas ņemšanu no rama?

Karte ir normāla, tākā NFS:MW vajag tikai 512 Mb rama, tad to esw vareju spelet uz labakajiem grafoniem, un nereiziti nenoraustijas!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...