Jump to content

E-500 vs 350D vs FZ50


Mumins
 Share

Recommended Posts

Nu par cik iepriekšējais aparāt cieta avārijā vēlos iegādāties jaunu! izgūglēju līdz bezsamaņai - atradu tik daudz + un - visiem rīkiem, tādēļ vēlos uzzināt jūsu rezumē! saprotu ka abi pirmie ir SLR un canons ir CMOS un digicII bet man tas neko neizsaka - zinu ka sencoras ir labāks! bet tam FZ50 ir 10mpx + video! vēl liels bonuss ir atlokāms displejs! un pagaidām vienīgasi - ko rezdzu FZ50 ir tas, ka tam nav maināmi objektīvi! Bet toties cena ir visai pievilcīga tai performancei 350ls

 

Vai kāds var man ieteikt kuru, lai ņemu? un kāpēc?!

Link to comment
Share on other sites

es izvēlētos Fuji S9600 (patreiz ir 9500, bet drīz būs jaunais)...

dSLR neņemtu, jo cenas ziņā ar objektīviem no 28-~300 mm vajag vismaz 2 objektīvus,kas maksā savu naudu...

un vēl gana daudz vietas aizņems visa šī uzkabe...

un mani pilnībā apmierina šie advancētie ziepjutrauki :), izmantoju iepriekšējo paaudzi Fuji s7000...

panasoniku neņemtu, jo nepatīk izsvarojums (korpuss viegls, objektīvs smags) un ergonomika...

 

neaizmirsti ka fotoaparāti ir fotogrāfēšanai un videokameras filmēšanai...

5-10 min aizņem 1 gb :)

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Principā labākā izvēle ir tā, kuru izdarīsi kā tipiska sieviete - patīk, nepatīk, ērti, neērti. pacilā tās kameras bodē rokā un pamēģini kādas ir izjūtas. pats strādāju ar E-500 un mani apmierina bilžu kvalitāte. kamera ir laba, un ja vēlas nedaudz padomāt, tad ar tiem objektīviem, kuri ir komplektā var dabūt labu rezultātu. bet ja iepirksi, Pro vai arī Top Pro klases optiku rezultāti uzlabosies jūtami. nu tikai tur jau cenas optikai ir no 300 līdz 1000 un vairāk Ls. bet principā svarīgākā detaļa ir blīve aiz kameras, jo bez tās nekas nesanāks. tobiš pats fotogrāfs. citādi ar ziepi būs mazas un sūnainas bildes, bet ar DSLR būs lielas un tikpat sūnainas bildes.

Link to comment
Share on other sites

nu man iepriekšējais arī bija Lumix tikai FZ4! zini man ar to tīri labas bildes padevās! bet tie 4mpx ir par maz! un man patīk Lumixa ērtums pie kura esmu pieradis!

Tad sliecos arī uz Canon, jo kā nekā populārākā kamera -tātad laba!

bet olympusam man tīkam fīča ir tā ka ir attēla stabilizātors! kas canona nav!

Link to comment
Share on other sites

tas s3 manās acis ir vājš! esmu ar to bildējis - ilgi viņš domā! mans fz4 domāja ātrāk! un šūter poga arī kaut kāda trula - šad tad ar pirmo rezii nedalec, ka ir jābildē!

 

un es arī sliecos uz to S9600.. bet man nezinu... kaut kas attur!

Link to comment
Share on other sites

ja man butu iespeja izveleties, es automatiski mestu aaraaa FZ50 no sjii saraksta, lai kaada ari matrica tam nebutu un lai kadi ISO uzlabojami nebutu NAH!!! pienak bridis, kad no ultra zoom aparatiem var izpiest visu, ko vinjs var dot.

 

man ir fz30 un korisham oly e500, bilzhu kvalitate nav salidzinama. tas, ka pana ir 12reiz optiskais ir po, galvenais ir tas, ka bildes ir plakanas. vsjo.

 

dusmigs

Link to comment
Share on other sites

neiesaku njemt ultrazoom un maksāt to naudu, ja var nedaudz pielikt un ņemt dslr. viss atkarīgs no tā ko tu vēlies bildēt, kādām vajadzībām, taču potenciāls būs lielāks anyway jebkurai spoguļkamerai!!!!

 

sori, mani vēl sēž 5diena, tapēc tā sanāk rakstīt.

Link to comment
Share on other sites

biku pielikt? nu jā man bija doma ņemt canon 350d! biju pat atradis kitu ar 14-55 objektiivu pa 505ls! bet ja es gribu arī tālo??? man vēl ir vaidzīgi kādi 200ls! un kopā sanāk pārmaksāt kādus 350ls!!!!

Es neesmu PRO jūzers! ja būtu njemtu 5D un nevienam neko neprasītu!

 

es prasu vai ir LIELA atšķirība starp spoguleni un parasto? trokšņu līmenis lielāks vaik kas par vainu tam fz50????

Link to comment
Share on other sites

Ir šķirba pie lielākiem ISO. Panapana nav lietojams virs ISO200, Canon ir pat līdz 1600. Spogulene ātrāk fokusēsies, taču labs objektīvs maksās vēl labāku naudu. Var jau paņemt Oly dubultkitu, kam diapazons ir no 28-300mm, taču arī jamējam ir probzas ar augstiem ISO (virs 800).

 

FZ-50 ir probzas ar bildēšanu saulainā laikā - nespēj pareizi attēlot gaismas/ēnas - gaišās vietas pārdedzina, tumšās nedaeksponē. Sīkāk šeit.

 

Būtībā izvēle jābalsta uz sekojošiem parametriem:

 

1) vai ir nepieciešama palielināta ISO jūtība (bildēšana vakaros, tumšās telpās uct.)?

2) vai ir nepieciešama advancētāki aksesuāri - zipenes, objektīvi, bateriju pakas un sazin kas vēl?

3) vai varēs pierast bildējot visu laiku lūrēt skatu meklētājā - spogulenē displejs ir tikai bildes apskatei?

4) vai ir vēlme tiekties uz augšu - spogulenēm tas ir saistīts ar labākiem stikliem un pašām kamerām?

 

Man pašam ir Canon PowerShot G6 - vienu brīdi biju gatavs bez apdomas mainīt pret spoguleni, taču apdomājos - spoguleni es kaut kad piepirkšu klāt, taču no jamā nešķiršos, neskatoties uz visu tā ziepjainumu, zemo jūtību un lēno fokusēšanos. Jo ziepim tāpat labas bildes sanāk, bet ar spoguleni ir jāpiedomā pirms pogu spied - ka nesanāk baigā vilšnās. Taču, ja ir vēlme augt foto lauciņā, tad viennozīmīgi spogulis.

 

P.S. Pirms pērc 350D, apčamdi jamo ar rokām - ne visiem der...

Link to comment
Share on other sites

ņemšu vērā! Bet es tomēr neticu ka ir tik ļauni ar to Lumixu :sad:

 

 

man ar būs ļoti grūti iestāstīt ka Fujifilm ir slikts :)

 

katram patīk savs brends, ar ko ir daudz darbojies...

Droši ņem Lumix un pats būsi apmierināts, jo būt visas tavas pazīstamās funkcijas un vēl kāda papildus :)

bet olympus vai Canon kaut kas nebūs p[ie kā esi pieradis un būs škrobe, ar ko protams ka varētu pierast, bet ... :)

Link to comment
Share on other sites

Jaaa VIl! es jau labprāt paņemu arī Canon 5D... cena... cena... 350d es veel avreetu pavilkt, bet vēl leiks simts.. divi ir par sherpu...

Link to comment
Share on other sites

oly e500 double kits naaca uz ss.lv tirgonjiem pa cik kautkaadi 450 Ls nebija?? sakarigss price. + veel norm kartee jaapieperk un aidaaa!

 

ok rekur noziedosu dazada zanra bildes, gan kad tiiko saaku macities, gan nesenaas, lai paraditu, ko var ar panu panu 30. visas bildes gandriz apstradatas. labu bildi by default uznemt un bez apstrades ir gruti..

 

http://fotki.lv/?x=OS5RKFxDRy06RDxIU1M5LlM...1M5LlIoXEJUQFJF

 

parole: fz30

 

bildes pieejams aplukoshanai nebus ilgi.

Link to comment
Share on other sites

Apstījos ar leilāko prieku! :razz: tas viss ir bildēts ar fz30??? Izstās pēc nopietna SLR :wink: !!! Nilam ir ļoti līdzīgas bildes [stila ziņā]! tad tu man iesaki fz30 nevis fz50????

Link to comment
Share on other sites

Mumins - paldies!!!!! tur taa lieta, ka nav nozimee ar ko bildeee... ir nozimee kaa bildee.. un ko megina paradit...

 

kaa es tev varu ieteikt fz30 ja iznacis fz50!? :D vienigais, kas fz50 sliktaks nekaa fz30 ir ekrana izskitspejaa, tik neatceros kam - vai nu EVF vai dispplejam, viss parejais ir advanceetaks :mrgreen:

 

iesaku nemt spogulkameru, jo piemeram man jau fz30 ir par vaaju... a tada zinjaa spogulim..uzliec citu objektivu un panaca savadaku bildi..

 

un nedomaa ka visas bildes sanak tadas, kaa jau teicu taa ir apstraade ( kontrasti, Levels, curves, saturation) utt

 

kaa kamera lai maacitos un pilnveidotos ir ok. tik un taa iesaku dslr nemt.

Link to comment
Share on other sites

hehe.. nu es neesmu PRO -labāk tomēr ņemšu to luixu! kaut kā velk :lol: nezinu pat kāpēc!!!

 

a labi! paldies tev ;) ņemšu visu vērā!

Link to comment
Share on other sites

Mumins - nesteidzies, parunajies..ar citu aparatu lietotajiem..jo focikus nemaina katru dienu.

piemeram ja atminja nevilj Patriots no boot.lv lieto e500.. Onkulim, NC, Destructo ir ari fz30..

eosi te ir daudz.

rekur manas isas pardomas par sjo fociku...

diskusija par fz30

Link to comment
Share on other sites

paskatoties uz cenām visletākais liekas ka arī sanāks fz-50 ~360 Ls

katrs nākamais cenu palielina par 100 Ls, kur rodas jautājums vai tas ir vajadzīgs...

Link to comment
Share on other sites

nu ja.. man tie objektīvi izmaksātu dārgi... kāds 400mm vai 500mm.... tādēļ palikshu labāk pie fz 50! viss punkts izvēle ir izdarīta! spoguļnieku ņemshu tad kad vinnēšu loterijā :mrgreen:

 

paldies visiem par savu verdiktu! ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...