Jump to content

counter strike fanaaaats


Guest saddam
 Share

Recommended Posts

bija jau maniiits.. :)) bet es bij dzirdeejis reaalu notikumu kaut kur ka ieksh cs vienu dzkjeku arii tur tjip ,,sashaava'' un shis panjeema savu draugu peec tam noblieza .. :((( id

Link to comment
Share on other sites

es varu pastāstīt par reālu CS un citu spēļu fanātu kurš dzīvo vienās kopmītnēs un ir reāli eksistējoša persona (kurās kojās viņš dzīvo un kur mācās es neteikšu - lai nebūtu lieks čakars).

bet nu skats tāds - džekiņš no rīta guļ līdz kādiem 16. tad pamodās. spēlēja līdz rītam. reizēm gadījās, ka spēlē pat 24 stundas no vietas. paguļ un atkal spēlē. uz skolu nav gājis. un tikai spēle un spēlē.

psc kaut kāds.

ā un vēl smieklīgi lamājas - nu gluži tāpat, kā tajā multenē :D

Link to comment
Share on other sites

es varu pastāstīt par reālu CS un citu spēļu fanātu kurš dzīvo vienās kopmītnēs un ir reāli eksistējoša persona (kurās kojās viņš dzīvo un kur mācās es neteikšu - lai nebūtu lieks čakars).  

bet nu skats tāds - džekiņš no rīta guļ līdz kādiem 16. tad pamodās. spēlēja līdz rītam. reizēm gadījās, ka spēlē pat 24 stundas no vietas. paguļ un atkal spēlē. uz skolu nav gājis. un tikai spēle un spēlē.  

psc kaut kāds.  

ā un vēl smieklīgi lamājas - nu gluži tāpat, kā tajā multenē :D

 

istenibaa tados gadijumos buutu jasniedz paliidziiba..

vispar vajadzetu daudz stingrak kontrolet tos pusaudzhus datorzaalees...

Link to comment
Share on other sites

es varu pastāstīt par reālu CS un citu spēļu fanātu kurš dzīvo vienās kopmītnēs un ir reāli eksistējoša persona (kurās kojās viņš dzīvo un kur mācās es neteikšu - lai nebūtu lieks čakars).  

bet nu skats tāds - džekiņš no rīta guļ līdz kādiem 16. tad pamodās. spēlēja līdz rītam. reizēm gadījās, ka spēlē pat 24 stundas no vietas. paguļ un atkal spēlē. uz skolu nav gājis. un tikai spēle un spēlē.  

psc kaut kāds.  

ā un vēl smieklīgi lamājas - nu gluži tāpat, kā tajā multenē :D

 

istenibaa tados gadijumos buutu jasniedz paliidziiba..

vispar vajadzetu daudz stingrak kontrolet tos pusaudzhus datorzaalees...

 

kāds pie velna pusaudzis?! jau savus 20-21 gadus vecs džekiņs ;)

Link to comment
Share on other sites

kāds pie velna pusaudzis?! jau savus 20-21 gadus vecs džekiņs ;)

 

jaa bet saakas tas parasti agraak... un tad arii ir vajadziga kontrole..

paskaties kadi skati paveraskad iebazh galvu kaada no datorzaaleem..

 

Link to comment
Share on other sites

kāds pie velna pusaudzis?! jau savus 20-21 gadus vecs džekiņs ;)

 

jaa bet saakas tas parasti agraak... un tad arii ir vajadziga kontrole..

paskaties kadi skati paveraskad iebazh galvu kaada no datorzaaleem..

 

 

ughu. diez kas nav. a ko lai dara? policija jau cīnās ar tiem sīčiem. ir gadījies uzturēties tādā zālē pa dienu - atnāk policija, pilns ar sīčiem - visiem sīkajiem uzstāstit. sastāda protokolus, zvana uz skolu, mājām un dodas prom.

Link to comment
Share on other sites

es varu pastāstīt par reālu CS un citu spēļu fanātu kurš dzīvo vienās kopmītnēs un ir reāli eksistējoša persona (kurās kojās viņš dzīvo un kur mācās es neteikšu - lai nebūtu lieks čakars).

bet nu skats tāds - džekiņš no rīta guļ līdz kādiem 16. tad pamodās. spēlēja līdz rītam. reizēm gadījās' date=' ka spēlē pat 24 stundas no vietas. paguļ un atkal spēlē. uz skolu nav gājis. un tikai spēle un spēlē.

psc kaut kāds.

ā un vēl smieklīgi lamājas - nu gluži tāpat, kā tajā multenē :D[/quote']

 

istenibaa tados gadijumos buutu jasniedz paliidziiba..

vispar vajadzetu daudz stingrak kontrolet tos pusaudzhus datorzaalees...

 

Dabiigi ka ir jaapaliidz.. domaa viegli ir seedeet ielenkumaa un atshaudiitiees no fakuchu bara?

:O)

Link to comment
Share on other sites

es varu pastāstīt par reālu CS un citu spēļu fanātu kurš dzīvo vienās kopmītnēs un ir reāli eksistējoša persona (kurās kojās viņš dzīvo un kur mācās es neteikšu - lai nebūtu lieks čakars).

bet nu skats tāds - džekiņš no rīta guļ līdz kādiem 16. tad pamodās. spēlēja līdz rītam. reizēm gadījās' date=' ka spēlē pat 24 stundas no vietas. paguļ un atkal spēlē. uz skolu nav gājis. un tikai spēle un spēlē.

psc kaut kāds.

ā un vēl smieklīgi lamājas - nu gluži tāpat, kā tajā multenē :D[/quote']

 

istenibaa tados gadijumos buutu jasniedz paliidziiba..

vispar vajadzetu daudz stingrak kontrolet tos pusaudzhus datorzaalees...

 

Dabiigi ka ir jaapaliidz.. domaa viegli ir seedeet ielenkumaa un atshaudiitiees no fakuchu bara?

:O)

 

Starp citu Somijaa shitaadus medniekus armijaa nenjem jo taa vinjiem var buut psiholigska trauma, vo labs veids kaa dienestu apiet ;-)

Link to comment
Share on other sites

ughu. diez kas nav. a ko lai dara? policija jau cīnās ar tiem sīčiem. ir gadījies uzturēties tādā zālē pa dienu - atnāk policija, pilns ar sīčiem - visiem sīkajiem uzstāstit. sastāda protokolus, zvana uz skolu, mājām un dodas prom.

 

Isteniba jau elementari - pasaka ka no tik un tik gadiem speles spelet(nu vismaz taadas un taadas) datorzaalees ir aizliegts - ja menti atnaak un secna ka siichi ir - datorzale dabu nenormalo sodu..

 

nu tad pec kada laika taa probleeema buutu mazaaka

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...