Jump to content

Palīgā!: ::Vajag caurumu keisa sienā::


Guest Admin_
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka gribu dabūt keisa sienā pilnīgi precīzu, apaļu caurumu priekš 80mm kūlera. Vai kāds nezin kā to var dabūt gatavu? Ko?

 

Zinu, ka priekš koka ir tādi apaļi sūdi, ko uzmauc urbim un pēc tam var izurbt, bet vai tādi ir arī metālam?

Link to comment
Share on other sites

der tie pasi kas ir domaati kokam un betonam.

keisa saana metaals ir diezgan miiksts takaa probleemaam nevajag buut.

Link to comment
Share on other sites

padārgi tie urbim domātie speciālie urbji.

 

var mēģināt kaut ko tiešām asu uztaisīt tādu kā cirkuli. nofiksē un tik skrāpē un kašā kamēr caurumu nedabūsi :))) nez vai ir iespējams :p

Link to comment
Share on other sites

padārgi tie urbim domātie speciālie urbji.

 

var mēģināt kaut ko tiešām asu uztaisīt tādu kā cirkuli. nofiksē un tik skrāpē un kašā kamēr caurumu nedabūsi :))) nez vai ir iespējams :p

 

Kautko tadu var izpildiit tikai uz pashiem leetaakajiem un prastaakajiem keisiem kur tie blekjiishi ir pavisam plaaninji.

Man ir CompuCase keiss ar riktiigu blekj..

Es tur meenesi vareetu ar to cirkuli njemties un nekaadaa jeegaa :)

Link to comment
Share on other sites

1)ņem cirkuli, uzvelc apli

2)ņem urbi un saurb gar līniju caurumiņus

3)izlauz vidu

4)ņem vīli un vīlē līdz vēlamā rezultāta sasniegšanai

caumurs.jpg

Link to comment
Share on other sites

1)ņem cirkuli' date=' uzvelc apli

2)ņem urbi un saurb gar līniju caurumiņus

3)izlauz vidu

4)ņem vīli un vīlē līdz vēlamā rezultāta sasniegšanai

[img']http://foto.inbox.lv/albums/gguncha/visskas/caumurs.jpg[/img]

 

:O))))

Veciit... tru ir jaabuut lvainu izcili suudiigam keisam vainu ljoti labiem instrumentiem.. lai shitaa varetu izdariit :O)

Esmu taa meigjinaajis :)

Nojaaju paars komplektur ar urbiishiem :)

Kautkaa roka neceelas momenta pirkt urbi pa 2Ls gabalaa

Kautgan.. manpraat tas ar buutu nopisies

 

Jejbog.. ar trotilu var izpist aatraak un akuraataak to caurumu neka ar leetiem urbiishiem laba keisa vakaa...

:)

Link to comment
Share on other sites

nav tik traki, esmu pārbaudījis :). Tikai jābūt vai nu baigi piešautai un stingrai rokai vai nu stacionārai urbjmašīnai lai maximāli tuvu līnijai nourbtu, lai nav daudz jādročī ar vīli. Cik tur vajag lai urbis izdancotu ārpus līnijas un tad viss smukums sajāts :(

Link to comment
Share on other sites

nav tik traki' date=' esmu pārbaudījis :). Tikai jābūt vai nu baigi piešautai un stingrai rokai vai nu stacionārai urbjmašīnai lai maximāli tuvu līnijai nourbtu, lai nav daudz jādročī ar vīli. Cik tur vajag lai urbis izdancotu ārpus līnijas un tad viss smukums sajāts :([/quote']

 

ja ir suudaini urbji tad tu nevis izurb caurumu , bet izspied.. Un keiss no otras puses izskatas taa itkaa vinju kaads buutu sashaavis :)

Link to comment
Share on other sites

ja ir suudaini urbji tad tu nevis izurb caurumu ' date=' bet izspied.. Un keiss no otras puses izskatas taa itkaa vinju kaads buutu sashaavis :)[/quote']

nav jāurbj uz mīksta koka vai skolas grāmatas, bet uz alumīnija vai kapara plāksnes

Link to comment
Share on other sites

ja ir suudaini urbji tad tu nevis izurb caurumu ' date=' bet izspied.. Un keiss no otras puses izskatas taa itkaa vinju kaads buutu sashaavis :)[/quote']

nav jāurbj uz mīksta koka vai skolas grāmatas, bet uz alumīnija vai kapara plāksnes

 

nu mans urba uz taa kas bija pieejams...

kjeblis :)

skolas graamtas man diemzheel nav pieejams :)

Link to comment
Share on other sites

Paņem t.s. '''balerīnu'' (kautkas līdzīgs cirkulim, tik centrā urbis, bet uz sāniem ķepa ar cietsakausējuma galu), urbi, ar kuru urbj lielkalibra caurumus keramikas flīzēs un izurbsi jebkamā .Ja tas ir keisa vāks- uzliec uz finiera vai dēļa, būs vieglāk. Tādi, ķinieši vai poļu urbji maksā kādus pāris latu, bet nav ne vainas, ja vienreizējs pasākums. Visādā ziņa, es , keisam , priekšpusē izurbu ta ka nemetās. I ideāli apaļš, i nedārgi .

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, ja keiss ir no tiem shvakajiem kas izgatavots no 0,5mm stavridbundzhu teerauda tad patiesiibaa to apli vareetu izkasiit ar cirkuli kam abos galos adatas un fikseejas atveerums :)

 

Miiksti tachu to leeto keisu blekjiishi :)

Link to comment
Share on other sites

bet es domāju NEVIS cirkuli, bet sistēmu tādu kā cirkulim. vienā galā iedur, a tur kur zīmulis, tur kautkādu naglu uzasinātu ieliec. kad būs neliela gropīte tad jau varēs ar rokām kasīt.

 

Veciit... tru ir jaabuut lvainu izcili suudiigam keisam vainu ljoti labiem instrumentiem.. lai shitaa varetu izdariit :O)

Esmu taa meigjinaajis :)

Nojaaju paars komplektur ar urbiishiem :)

Kautkaa roka neceelas momenta pirkt urbi pa 2Ls gabalaa

Kautgan.. manpraat tas ar buutu nopisies

 

nu jopcik, kas tev par urbjiem? es ar vienu savu urbi varētu visiem boot.lv foruma apmeklētajiem keisus saurbt :)) pietam urbis - no padomju laikiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

ADMIN_

 

Vispirms padomā, vai tev tiešām tas kūleris tur ir vajadzīgs. Ja domā to uzstādīt tikai izskatam un vēl kaut kādas lampeles piemest, tad nav jēga d...

Link to comment
Share on other sites

pilniigi nepateemu bet atceroties jauniibu ...

 

atrodam vecu alumiinija kraasu kam naak pulveris

sajaucam pulveri ar zilajiem graudinjiem

ja ir tad veel biku kokogli

noliekam vaaku uz zemes

uzberam chupinju pa vidam

iesienam pagaraa zagaraa spicku

aizdedzinam spicku

un pa gabalu piesvilinam pulvera kaudziiti

labaak neskatiities uz liesmu - acis saapees

 

caurums buus izkusis garantec

 

un dizains taads ka ne nopriecaaties ...

 

tas man arī uzjundī bērnības atmiņas.

pamestā armijas daļā atradām mucas kaut kāda specializēta sēra. turpat arī bija ogle. karoč sajaucot un aizdedzinot to visu nāca TĀDA ungus un TĀDS karstums, ka nāve vienkārši.

+ vēl bija joks, ka ņēmām sēru, ieberam pusīti alus bundžā, pielejam tur benžu un piesvilina. bundža izkusa sekundē :)

Link to comment
Share on other sites

Panjem veco labo stikla griezhamo ar dimanta asmeni!!!

Buus labi!!!

nenirgaajies par daargu mantu.

labs stikla grieznis 5ls.

lai ar stikla griezni iztriitu caurumu keisa vajadzeetu nodeldeet apmeram 300 domanta galvinju.

Link to comment
Share on other sites

Guest buttons

blad kaa man besii tie kas ir par slinku lai pashi kautko izdomaatu un slinkaakajaa gadiijumaa pamakleetu netaa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Deus
Lieta tāda' date=' ka gribu dabūt keisa sienā pilnīgi precīzu, apaļu caurumu priekš 80mm kūlera. Vai kāds nezin kā to var dabūt gatavu? Ko?

 

Zinu, ka priekš koka ir tādi apaļi sūdi, ko uzmauc urbim un pēc tam var izurbt, bet vai tādi ir arī metālam?[/quote']

 

var meeginaat ar asu kaltu sist araa

bet tad tikai taa mala jaaatbalsta pret liidzenu vietu!

nu bet apalsh nesamaaks un tik un taa buus jaanjem viile

Link to comment
Share on other sites

aiznes uz metla klatuves darbnicu un tev viena miera to caurumu izkals.

Link to comment
Share on other sites

overclocker

Ieej celtnieciibas veikalaa un pajautaa peec Zvanaurbja !! Jobstuday..........

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hmmm... kaa lai dabuu caurumu korpusaa! Baac nokliidis man taads viens forsh overlockers.ru links kur bija dazzaadi panjeemieni kaa dabuut caurumu korpusaa:

 

1) ar cirvi

2) ar bisi!

2) ar motorzāģi icon_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Buuvmateriaalu veikalaa var nopirkt urbjveidiigus cietsakauseejuma urbjamos(ko liek uz elektriskaa urbja). Man tagad maajaas iet remonts, ar taadu urba caurumus sienaa, kur stepseljus likt - rigipsa dzelzs stiprinaajuma profilaa iegrieza kaa sviestaa(tas ir daudz cietaaks un biezaaks par kompja korpusu). Domaaju, ka korpusaa ieurbtos bez mazaakajaam probleemaam. Taads instruments tik maksaa 12 Ls, bet noteikti pie celtniekiem var aiznemties.

Link to comment
Share on other sites

njem parasto koka figuurzaagji, domaaju ka keiss tev nav 5 mm :)

Izaagjeesi 20 min videeji salauzhot 5 zaagjiishus. zaagjiitis 0,15 ls.

Peectam viiliiti rokaas un veel peec 20 min lielisks cauruminjsh gatavs.

Ap figuurzaagji pats esmu zaagjeejis 2.6 mm skaardu

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...