Jump to content

Problemas ar driveriem


Guest Tagra
 Share

Recommended Posts

Nevaru normali uzinstalet skanjas karti visi driveri uzinstaleti a Windows uzvedas taa kaa to nebutu pasi draiveri sava starpa nekonflikte karo4e viss idiiali iznemot to ka skanjas nav

Pati Karte tipo Intel AC`97 Intigreta normalus driverus prieks vinas atrast nevar

 

Moska ir kads softs kurs pats visu uzinstaletu un updeitotu uz pedejam versijam ? ;) Protams for free

Link to comment
Share on other sites

Guest veritas
Nevaru normali uzinstalet skanjas karti visi  driveri uzinstaleti a Windows uzvedas taa kaa to nebutu pasi draiveri sava starpa nekonflikte karo4e viss idiiali iznemot to ka skanjas nav

Pati Karte tipo Intel AC`97 Intigreta normalus driverus prieks vinas atrast nevar  

 

Moska ir kads softs kurs pats visu uzinstaletu un updeitotu uz pedejam versijam ? ;) Protams for free

 

mātes dēļa instalācijas CD ir? tur jābūt draiverim. ja nav - visticamāk, ka tev būs realtek chips - tad arī uz www.realtek.com.tw ej un paņem

Link to comment
Share on other sites

Guest Tagra

Jaa ir tas disks tur 4 veidu Audi Driveri SigmaTel AC`97 RealTek AC`97 un veel divi tik es jau visus vinus son pa 5 reizem esmu parisntalejis uttttt.

Pamginasu no taa saita nvilkt kadu jaunaku versiju :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest veritas
viss ok  :roll:

 

tas nozīmē - skanja strādā vai arī biosā ir enabled, bet skanja nestrādā?

Link to comment
Share on other sites

Guest veritas

nu arī man ir interesanti uzzināt kāds būs atrisinājums.. ja skaņas draiveri ir.. skaņas karte aktivizēta....

Link to comment
Share on other sites

Guest Tagra

Cik iznu tad Intel

 

P.S veelviens errors kurs liek domat ka vaina ir draiveros bet nu 3x :roll:

screen2.JPG

Link to comment
Share on other sites

Guest Tagra

Ee nu palidziet kads plzz :roll: Kaa varetu to skanas karti parbaudit moska vinai kirdik ? Bet diezvai jo kad izmet visus driverus saka ka atod jaunu Hardware :roll:

Link to comment
Share on other sites

Paskaties ar Everest (vai AIDA32), kāda tev tur precīzi ir tā skaņkarte.

Tur būs arī linki uz draiveriem...

Iespējams, tu neesi uzlicis MB chipseta draiverus!

Link to comment
Share on other sites

Guest Tagra

Hmm nu man itka Everest ir rada ka skanas karte tipo

Intel Onboard AC'97 Audio Controller with STAC9700 Codec PCI

Bet kur tur links uz Driveru gan nezinu :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Tagra

Taax parinstalleju windows aizgaja skanja uztaisiju restore registry atkal pazuda skanja zna4it zbojs ir kautkur registry kads varetu pateikt kur glabajas infa par driveriem ieks registry ?

Link to comment
Share on other sites

Kā iekš Windows (cik var noprast Windows XP) var uztaisīt "restore registry"? Vai tas nāk kopā Windows (kaut kā nevaru atrast, iespējams slikti meklēju), vai arī tā ir kāda citas firmas programma? Ja ar "restore registry" bija domāts "System Restore", tad tas atjauno netikai registry. Failu tipus ko tas atjauno ir liels un to var apskatīties %windir%system32Restorefilelist.xml.

Var pamēģināt nodzēst iekš "Device Manager" visu kas attiecas uz skaņas karti, pēc tam nepārstartējot kompi iekš %windir%inf atrast INF failu kurš attiecas uz skaņas karti (meklēt pēc teksta kāds ir tās kartes nosaukumā). Atrastos INF failus pārvietot uz citurieni lai Windows tos neatrod un tad pārstartēt kompi.

Link to comment
Share on other sites

Man ir Baigi liidziiga probleema:

Man ir ASUS KT600 MB ar integreeto skanu, bet kad uzinsteleeju win XP nekaada skana nebija.. visus driverus kas naaca liidzi MB arii sainsteleeju bet skanas nav!! PLZ HELP !!

Link to comment
Share on other sites

Man WMP 10 uzraada shaadu logu kad meeginu atveert kaadu .mp3 :

 

"Windows Media Player cannot play the file because there is a problem with your sound device. There might not be a sound device installed on your computer, it might be in use by another program, or it might not be functioning properly."

Link to comment
Share on other sites

Sākusies skaņas karšu sērga, vakar čakarējos ar kompim (Windows 98) kuram arī bija problēmas ar wav mp3 failu atskaņošanu, midi un Audio CD darbojās. Līdzēja jauna draivera atrašana, bet tik un tā nekļuva skaidrs kas bija par vainu.

Link to comment
Share on other sites

Sākusies skaņas karšu sērga' date=' vakar čakarējos ar kompim (Windows 98) kuram arī bija problēmas ar wav mp3 failu atskaņošanu, midi un Audio CD darbojās. Līdzēja jauna draivera atrašana, bet tik un tā nekļuva skaidrs kas bija par vainu.[/quote']

 

Nee.. man vispaar skana nav.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Vai "Device Manager" ir skaņas karte? Ja nav uzinstalē, ja ir dzeltenas jautājuma zīmes, nodzēs un uzinstalē par jaunu. Ja ir bet neskan, palasi tas ko es rakstīju augstāk. Varbūt tas līdzēs. Ja skaņa integrēta, parbaudīt BIOS vai tā ir atļauta.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...