Jump to content

Vīruss pret kuru KAV ir bezspēcīgs


Guest janeks
 Share

Recommended Posts

Ir paraadiijies jauns viiruss kursh nokauj interneta piesleegumu - dators nevar piesleegties internetam. Antiviirusi piem. Kaspersky sho viirusu neatrod. arii trojan remover un stinger neatrod.Internets provaideri tikai format C:/ var ieteikt :) nosaukumu viirusam nezinu.

Ar ko vareetu meeginaat nokjert ?

Link to comment
Share on other sites

Ja nav neviens neatrod, tad jau viirusa nemaz nav ;) Taa ir sisteema. Nav infas, bet ceru, ka tik traki nebuus.

Link to comment
Share on other sites

IR kaut kāds VĪRUSS, kuru tik tiešām grūti atrast, un iespējams dēļ tā tik tiešām "nokaujas" internets [bet varbūt sagadīšanās], taču pēc tā zvēra likvidācijas viss darbojas kā nekas nebūtu bijis.

Kas tas ir neesmu pētījis un nezinu, padalījos vakardienas piedzīvojumos!

 

Tūļa nosaukums: AIM Fix 1.0

 

AIM Fix was created to remove all known AIM viruses in one consolidated removal tool. It is designed to end the virus processes, delete the files, and remove registry keys created by the virus.

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Gluži kā manai mammai, kad notiek kaut kas nesaprotams, iestājas paranoja un uzreiz pie visa vainīgi ir vīrusi. nav ko instelēt visādas utilītas neizlasot tādus failus kā ReadMe.txt.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir fakts ,ka tāds vīruss ir.Jau 2 kompjiem pēdējo dienu laikā novērots.Sākumā it kā pēc Sassera izskatās,bet Sasser Rem. Tool to neatrod.Uz viena kompja atradu:Worm/Delf.JK.1 un Worm LovsanF1.To nodzēšana neko nedod.

Link to comment
Share on other sites

Ir paraadiijies jauns viiruss kursh nokauj interneta piesleegumu - dators nevar piesleegties internetam. Antiviirusi piem. Kaspersky sho viirusu neatrod. arii trojan remover un stinger neatrod.Internets provaideri tikai format C:/ var ieteikt :) nosaukumu viirusam nezinu.

Ar ko vareetu meeginaat nokjert ?

 

Interesanti, kapeec tu domaa, ka tas ir viiruss? Tu maz zini, cik iemesli bez viirusa esamiibas var buut vainojami pie tiikla nefunkcioneeshanas?

Link to comment
Share on other sites

Nedzen velnu...bulšits tas viss...nav tāda pēkšņa jauna vīrusa, ko nevarētu atrast...vidrīzāk tev reģistri sačakarēti!

 

SysClean mēģināji?

Link to comment
Share on other sites

Ir gan kautkaada seerga...

2vreiz jau saskaaros.

Symantec 2003 ar jamo nenokjeera..

Definicijas bija. MS updeiti bija...

Glups users ar bija :)

Acimredzot kautkaadu nepareizu meilu pavera :)

Link to comment
Share on other sites

Priekš Dolfs:piekrītu ,ka reģistri sačakarēti,tikai jautājums kas un kādā veidā viņus sačakarēja diviem kompjiem divu dienu laikā,kuri vienoti tikai ar to, ka pievienoti internetam caur Apollo.Reģistri paši nečakarējas.Pašlaik pie tiem neatrodos.Interesanti:Janeks pamēģināja to AIM Fix 1.0?

Link to comment
Share on other sites

Starp citu. man te peedeejas dienaas arii noveeerojas probleemas ar konekciju. Paraadaas zinojums ka networks funkcionee ierobezoti, tipa nevar sanemt IP.. Karoce nav konekcijas :(

Link to comment
Share on other sites

Guest atapi
Starp citu. man te peedeejas dienaas arii noveeerojas probleemas ar konekciju. Paraadaas zinojums ka networks funkcionee ierobezoti, tipa nevar sanemt IP.. Karoce nav konekcijas :(
Noteikti stav xpsp2?nopacho ar sho:http://www.lvllord.de/
Link to comment
Share on other sites

Priekš Dolfs:piekrītu ,ka reģistri sačakarēti,tikai jautājums kas un kādā veidā viņus sačakarēja diviem kompjiem divu dienu laikā,kuri vienoti tikai ar to, ka pievienoti internetam caur Apollo.Reģistri paši nečakarējas.Pašlaik pie tiem neatrodos.Interesanti:Janeks pamēģināja to AIM Fix 1.0?

 

Nu gan jau kāds Gatorveidīgais trojānis būs vien sačakarējis :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Andzey

pasakiet, kas tas varētu būt - controlPaneladdremoveProgz - uzraadaas progu saraksts un vēl kautkāds mistical melns laukums ar baltām sviitraam paari - grafisks gljux??- peec restarta saglabaajas - AVG neko neatrada

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
pasakiet, kas tas varētu būt - controlPaneladdremoveProgz - uzraadaas progu saraksts un vēl kautkāds mistical melns laukums ar baltām sviitraam paari - grafisks gljux??- peec restarta saglabaajas - AVG neko neatrada

drosvien, ka gluks, bet labak ieliec bilditi :)

 

Tb. kas tev isti ir par problemu? internets neiet? Antivirus nesancee? Kas?

Kads windows? Izklasti smalkak savu problemu

Link to comment
Share on other sites

Guest Andzey

veel jau viss lido - es tikai no$okeejos, kad, labi gribot, gaaju uz addRemove programz lai nonestu kaukaadu nesvariigu utiliitu - un :shock: - ieraudziiju, ka mana programmu liste ir vismaz kilometru gara - nu saprotat - BAIGI garaa liste nezin kaapeec

 

kad es saaku peetiit kas un kaa - izraadaas, ka 90% no listes aiznjem - goda vaards- melns taisnstuuris ar baltaam sviitraam pa vidu - kad ar peli fixi brauc up & down sanaak bezmaz vai komiksu skatiities, kaa taas sviitras mainaas - diivaini

 

antivirus neko neatrod, ne maneejais AVG ne online virus scan

 

ko dariit??? - dziivot jau ikaa nemaisa, bet aizdomiiigz prikols :?

Link to comment
Share on other sites

Guest Andzey

afigetj - nupat tas S**ds tur veel meetaajaas, aber tagad viss tiirs un normaals - laikam kaukaads video glux

 

anyway - paldies par atsauciibu 8)

Link to comment
Share on other sites

Starp citu. man te peedeejas dienaas arii noveeerojas probleemas ar konekciju. Paraadaas zinojums ka networks funkcionee ierobezoti' date=' tipa nevar sanemt IP.. Karoce nav konekcijas :([/quote']Noteikti stav xpsp2?nopacho ar sho:http://www.lvllord.de/

 

A kuru patchu man vajag?

Link to comment
Share on other sites

Patiesiibaa es jau saaku nozeelot ka uzliku SP2. Jo kompis ir pavisam nojuudzies. Ir druumas probas ar video un vispaar drausmiigi karas. Laikam buus jadara FORMAT C: Un jaaliek Win2000. Tas vismaz godiigaak uzvedas. No SP2 ir tikai viens labums, nelec vairs popapi!

Link to comment
Share on other sites

Patiesiibaa es jau saaku nozeelot ka uzliku SP2. Jo kompis ir pavisam nojuudzies. Ir druumas probas ar video un vispaar drausmiigi karas. Laikam buus jadara FORMAT C: Un jaaliek Win2000. Tas vismaz godiigaak uzvedas. No SP2 ir tikai viens labums' date=' nelec vairs popapi![/quote']

Jā nu ar katru Service Pack dators parasti sāk strādāt lēnāk. Piemēram uz tīra WinXP man TV tjūnera karte pie max izšķirtspējas rāda 15fps, bet pie SP1 tikai 9fps, attēls gan ir labāks. Bet nu to SP2 vispār neiesaka instalēt, ja jums strādajot ar SP1 viss ir OK. Daudzi jau to SP2 ir nonesuši, nav vajadzības pārliecināties, ka arī pašam nāksies to darīt pēc SP2 uzlikšanas.

Link to comment
Share on other sites

Guest valc

Tikko KAV neko neatrada, 30dienu terminjsh arii jau gaaja uz beigaam, kolegjis nonesa KAV, atnacu es, uzliku Panda, tas atrada 3!!! virusus un 7!!! Trojanus. Peec tam peec reboot Windows pieprasa PLATS.DLL - pirmo reizi redzu - kas tas par zveeru? i neiesakiet googleet - nekaa par to nav.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...