Jump to content

80GB HDD neatpazīst


Guest Gravita
 Share

Recommended Posts

Haiz.

Nu tad beidzot ievajadzējās palīdzību.. :)

 

Tātad tā. Čomam ir mašīnīte 500 MHz. Viš sava 9 GB vinčestera vietā nopirka 80 GB. I ko jūs domājat? Kompis atrada tikai 32GB. Nu labi - atnesa man, es uzliku uz savas (2,4GHz). Hmm.. - kā slave tāpat redz tikai 32.... Noņēmu savu cieto, uzliku tikai jauno, kā master - atkal 32... Labi, domāju, Partition Manager palīdzēs. Uzliku - skuju. :(

 

Nu i nākas griezties pēc palīdzības. Please help. Cietais ExcelStor.

Link to comment
Share on other sites

Paskaties uz cietaa jumperu settingiem, taa ir limitaacija veciem kompjiem kuri neatpaziist cietos lielaakus par 32Gb taadeelj ir viens jumperu settings kursh tieshi limitee cietaa lielumu

Link to comment
Share on other sites

tur uz cietaa nav vairaaki dzamperi? mok ar tiem ir probleemas....

zinu ka ir cietie diski, kam paarsprauzhot tos, tieshaam atrod mazaak nekaa pienaakas

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

Labi, Ok, piekrītu, ka vaina jumperos. Bet te viņu ir tik daudz variantu. vienkārši baidos, vai ko nepareizi nesalieku.. (vecums, vecums...)

 

1111.jpg

 

es liku iekš AUTO. a kas ir 16 vai 15 heads?

Link to comment
Share on other sites

liec uz kaada no piormajiem diviem

vai nu master vai slave. uz taa vecaakaa mosh neies tie 80 gigi, tad liksi limitu uz 32 vai mekleesi kaadu rahotaaja utiliitu

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

Tātad man aizgāja uz 2,4Gigi mašīnītes kad liku 15 heads master. Uz 500-nieces vienalga neredz pat ar jau noinstalētu Windows nevienā no variantiem vairāk par 32GB. Meklēšu utilītas.

A ko īsti nozīmē tās 15 un 16 heads?

Link to comment
Share on other sites

vareetu paluugt nosaukt 80 gb cietna rozotaaju un modeli.

 

 

un procesora takts frekvence neko nenoziimee, labaak pasaki kaads cipsets tai kaarbai.

Link to comment
Share on other sites

kas ir vin4esters

 

vičesters (arī vinča) = HDD. tajos senajos laikos kad es sāku ar kompjiem krāmēties šamējos mēdza tā lamāt :) Kādēļ - to gan nezinu :) hehe, drīz pienāks laiki, kad jaunatne prasīs - kas tas tāds - kompis?

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka jāmeklē vien būs mātes platei bios, kas uztur cietos lielākus par 30GB. Šitā problēma veciem datoriem ir izplatīta.

Link to comment
Share on other sites

droshi vien bios nebuus atrodams. parasti tiem diskiem ir atas utiliitas, ar kuraam mbr paartaisa. iemet hdd marku, modeli - pamaaciisim

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

HDD Excelstor 80Gb IDE 7200RPM 2MB ATA- 133

*ESJ880C*

Model: J880

DCC: ESJ880-030

 

švakais kompītis ir kaut kāds IBM brends 500MHz. Precīzāk nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Guest seelis

kas ir vin4esters

 

Svešvārdu vārdnīca

- Izcelsme - angļu Winchester (pēc amerikāņu ieroču fabrikanta O. F. Vinčestera vārda).

- Šauteņu sistēma ar patronu magazīnu.

- Šādas sistēmas šautene.

Link to comment
Share on other sites

vičesters (arī vinča) = HDD. tajos senajos laikos kad es sāku ar kompjiem krāmēties šamējos mēdza tā lamāt :) Kādēļ - to gan nezinu :) hehe, drīz pienāks laiki, kad jaunatne prasīs - kas tas tāds - kompis?

Ta Digital Times bija rakstīts, kāpēc šamējos par vinčesteriem iesauca:

1973. gadā IBM izlaida diskus ar nosaukumu 3340 Winchester, kurā bija divas plates pa 30MB (30-30). Kā zināms leģendārajai amerikāņu šautenei arī bija indekss 30-30.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...