Jump to content

Staipiigs lapas dizains


Guest gironis
 Share

Recommended Posts

Luudzu pasakiet kaa photoshopaa jaauziimeee lapai dizains lai tas skaitiitos kaa staipiigais t.i. vinjam vienaa vietaa jaastaipaas lai piemeeram dizainam buutu neierobzehots garums uz leju... nu vinsh piem kad vairs nav vietas tekstam vinsh pastaipaas uz leju! Ceru ka saprataat mani!

Link to comment
Share on other sites

Tas jau tev nav jāzīmē. vienkārši izgirez vienu fragmentu, kas atkārtosies (izstiepsies) un uzliec kaa foonu staipiigajai htm tabulai. Taa lai augsheejaa tabulaa ar fikseetu augstumubuutu nemainiigs atteels (tipa galvene), pa vidu buutu staipiigais fragments, bet apakshaa veel viena fikseeta tabula (tipa kaajene)

 

Nu gruuti man vaardos izskaidrot :D

Link to comment
Share on other sites

vienkarsi uztaisi mazu dalinu un vinas liksies tik daudz kamer bus tev ta mala no auksas lidz apaksai :p

Link to comment
Share on other sites

Tas jau tev nav jāzīmē. vienkārši izgirez vienu fragmentu, kas atkārtosies (izstiepsies) un uzliec kaa foonu staipiigajai htm tabulai. Taa lai augsheejaa tabulaa ar fikseetu augstumubuutu nemainiigs atteels (tipa galvene), pa vidu buutu staipiigais fragments, bet apakshaa veel viena fikseeta tabula (tipa kaajene)

 

Nu gruuti man vaardos izskaidrot :D

Vellkome to 21ais gadsimts. Tabulas nav paredzētas lapas noformēšanai.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...