Jump to content

Windows Vista


Gigenieks
 Share

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Norchello

    12

  • Dolfs

    5

  • keksis

    9

  • Gigenieks

    8

sveiki bootisti :) kādam ir uzlikta Windows Vista? piem Windows Vista Pre-RC 1 Evalution Copy. Build 5552... vai līdzīga tiem kam ir atsaucaties svarīgi ir :!: :!:

Nu man ir Windows Vista RC1 Build 5600

Link to comment
Share on other sites

he saproti es nevaru prasīt pa tiešo to ko man vajag :cry: he man jau ir Vista uzlikta viss strādā tik biedē ka palikusšas 2 dienas līdz aktivizēšanai!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Bumba

he saproti es nevaru prasīt pa tiešo to ko man vajag :cry: he man jau ir Vista uzlikta viss strādā tik biedē ka palikusšas 2 dienas līdz aktivizēšanai!!! :(

 

 

starpcitu ja kads atkoda ka pagarinaat demo laiku ?:)) neparinstalejoot !

Link to comment
Share on other sites

man ir uzlikta 5600 RC1, aktivizeeshanas probleema ar pastaav.. 12 dienas laikam palika, bet uz 512Mb rama nu bremzee ir taada pamanaama :) bet taa jau visu cieņu, smuki 8) tādas lietas kā tilde 2005, nero 6.60.16, skype, revconnect, utorrent, mozilla uzinstalējās un iet bez prob, nevar sūdzēties..

Link to comment
Share on other sites

vai tad windows vista un viss strādā vispār nav no zinātniskās fantastikas????????

 

 

kas? kas? viss strādā kam jāstrādā visas progas utt :) pārāk daudz saklausījies no citiem esi pasakas :mrgreen::lol: uzliec redzēsi :) tik problēma ar aktivizēšanu :(

Link to comment
Share on other sites

Haemoglonin

interesanti! bet divas lietas pagaidaam man prieksh taa maajputna truuxt - labs procis un laba vidjuha, jo pashlaik veel griezhu P4 ar 1,7GHz un Radeon 9000. Jau kaadus piecus gadus kompiic kalpo uz urraa! Tagad gan tiesa moraali gribas kauko jaunu, taapeec skatos peec haardvaara apgreida, laikam uz core 2 duo vai kvadro, lai peec tam atkal vareetu labu laiku neiedziljinaaties tehnikas jaunumos :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Un aktivizeet pagaidaam var palaizot failu:Windows Vista Activation Reset.exe(Jo3Jo3),kas atkal pagarina uz 14 dienaam :)

Link to comment
Share on other sites

esmu jau to vistu mēģinājis,nu man pietika ar divām dienām,kompis ta šo vilka,bet media playerim,IE un visam kas svarīgs bija drausmīgi gļuki.media center ari kaut kāds galīgi sviestains.

Link to comment
Share on other sites

Labi, smuks. To pašu var panākt, uzliekot ThemeXp. Vai tāpēc būtu jāliek vista, kas apēd 512 ram ņe za ......? Kas vēl ir nācis klāt, salīdzinot ar XP? Tikai neklāstiet reklāmas saukļus, bet reālas lietas.

Link to comment
Share on other sites

Labi, smuks. To pašu var panākt, uzliekot ThemeXp. Vai tāpēc būtu jāliek vista, kas apēd 512 ram ņe za ......? Kas vēl ir nācis klāt, salīdzinot ar XP? Tikai neklāstiet reklāmas saukļus, bet reālas lietas.

 

 

nē, nu man patīk šitie frukti (no offence) :grin: mosh vēl uzliec kādu 98 Windowsu tur tach arī principā visu par paveikt, pie tam man jau liekas ka normālam pc mūsdienās ir jābūt 1gb operatīvās, jau reti kuram ir 256...

 

padomājam loģiski, ja uz Vistas defaulta ir ļoti smuks interfaiss, tad kas varētu būt vēlāk, kad varēs viņu optimizēt savām grafiskajām iegribām :-P

 

nu nācis ir daudz kas klāt, kā jau forumā vismīļakājā teicienā saka ej un ieguglo :lol:

 

reku vari palasīt! =>

 

pašā Bootā!

par Vistu

Vista - wikipedia

 

 

 

ooo Tnx par linku 8) 8) 8)

 

 

Vai tiešām tik kaut kādiem 2 cilvēkiem pa visu bootu ir Vista???

Link to comment
Share on other sites

Gribi seksīgu saskarni. XgL. Saliek Vistu visur. Gribi ērtu saskarni ? Bash . Vistas lietošana pašlaik ir tāda krāniņa staipīšana - jēgas nav .

Link to comment
Share on other sites

Iepriekšējais posts ir par linux.

Es neņemu ļaunā, un nevar jau salīdzināt 98, kurš pat usb īsti neatpazīst.

Bet pasaki objektīvi, kas Vistā ir tāds, kā nav XP? Izņemot vizuālo izskatu, kurš arī kā nu kuram patīk.

Man ir skaidrs, ka Vista tika taisīta tikai tāpēc, lai stimulētu pirkt jaunus dzelžus, un lai neatpaliktu no Apple un dažiem Linux distributīviem, bet objektīvas nepieciešamības lietotājiem pēc tādas Vistas NAV. Mans necilais viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Heh,gribeeju izmeegjinaat to WinVista Rc1 ,instaleejas normaali,restarts melns ekraans kuram kreisaja stuuri mirgo viena striipinja un viss.... (visi citi Logi liekas un straada normaali) :roll:

 

Kaut kaa man taa Vista nepatiik :mrgreen: :twisted: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

well, nu ok.. man arī ir vista, pāris dienas lietoju. Muzons skan, filmas rāda, emails jauks, internets iet, kačalka arī, softi arī. Gļuki ir pavisam nedaudz + protams, sāpe par performanci. Pavecāki gamuči ieswapo kas pie xp to nedara - pilnīgi noteikti draiveru problēma, jo uzliku nvidia beta draiverus.

 

Ir ivena laža, kas man nepatīk - vista izslēdz cietņus, ja ar tiem nedarbojas, un sit mani nost, neatradu kur to izmainīt. XP pie power settingiem bija smuka izvēlne, kur norādīt kad izslēgt diskus pēc dīkstāves - vistai tādas nav (vismaz pagaidām).

 

Ļoti patīk indeksētais meklis, savā "sakārtotajā un organizētajā n cietņu sistēmā" lieliski noder.

 

nepatīk stulbums, jas brīdina par sistēmais bīstamām darbībām, piemēram, instalējot softus un tamlīdzīgi, tipa ekrāns paliek tumšs un centrā izpeld tas paziņojums kurā izvēlies, atļaut vai liegt darbību. Atslēgt - neatradu kur. :) Sūdīgi meklēju laikam.

 

p.s. izslavēto ātrs darbību gan nemanu, startup un shutdown krietni ilgāks nekā xp logiem. gadu nojātiem.

 

 

 

Nu grūti pateikt, kas vēl būtu tas ūber labais.. jāpalieto vairāk, varbūt uzpeldēs kautkādi gļuki vai tieši otrādi - atvieglojumi ērtākam darbam, uz ko jauniem OS arī būtu jātiecas.

Link to comment
Share on other sites

Vispaar divaini ne Beta1 ne arii agraakaas Vistas uz mana komja pat gruziities negrib :eek:

Man tas pats tikku vala no si gluka nomainot mateni, izradas ka tur ta vaina un atrisinajas ari vga problema jo visu laiku vista pie vga radija, (eror code 12), drosi vien draiveri vainigi ,bet nu tagad iet tik pat atri ka xp,un ar 1gb rama uz rc1 man pilnigi pietika ar visu areo skinu

Link to comment
Share on other sites

Guest OPERATION WARFACE-KILLARMY

hmm, gribas ari izmeginat Vistu,a kura tad isti skaitas jaunaka versija tagat? un arCDKEY nepietiek lai aktivizeetu vai ko tur....? un beta versijam tac nevaig 64bit CPU ?

 

pss es iegaju microsoft.com tur var nokacat Vistu RC1, a tur teikts ka vina deriga lidz 2007 1 junijam tikia, nav kada versija kura ietu vislaik?

 

runajiet

Link to comment
Share on other sites

Guest OPERATION WARFACE-KILLARMY

neticu tev, 100 % ir kada versija kurai nav kaukadi expire datumi... kurai pietiek ar cd key un viss ir cibinjaas=]

Link to comment
Share on other sites

hmmm taa vien sagribeejaas to maajlopu paproveet, vaitad shitam nav taa kaa xp ka serialus visos stuuros var dabuut? :D

 

Edit: njaa laikam jau ka nav :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...