Jump to content

Praktiska atšķirība starp PowerShot S3 IS un S2 IS


Guest Stranger
 Share

Recommended Posts

Jau virākas nedēļas mokos lomkās - vai tehniskās iespējas un foto kvalitāte ir to ~100ls vērtas, par cikCanon PowerShot S3 IS ir dārgāks par priekšgājēja modeli?

 

Lūdzu komentārus no tiem, kas ir praktiski paturējuši rokās un salīdzinājuši abus šos modeļu. Vai ir vērts maksāt vairāk un ņemt S3?

Link to comment
Share on other sites

Man ir Canon PowerShot S2 is un esmu pilnībā apmierināts .. Par šiem diviem fotoaparātiem vari palasīt šajā forumā, bet pēc manām domām nav vērts maksāt tos 100 Ls atšķirība kas varbūt varētu būtiska ir Sport režims kurš S2 nav, bet ja prot rīkoties ar Manual režīmu, tad var mierīgi iztikt arī bez Sport režīma un palielinātais ISO uz 800 nav nekas īpašs ..

Link to comment
Share on other sites

Guest Stranger

Nu jā, manas aizdomas, ka būtiskas atšķirības starp šiem modeļiem nav, tikai pastiprinājās...

Nus, S3 īpašnieki un fani - sasparojās! ;)

Link to comment
Share on other sites

Pats lietoju jau ilgi S1IS (ehh, fuckingaa automaatika&pati zibspuldze nobeigusies :evil: ), sho seeriju daudz maz labi paziistu...

Vieniigais, kas S3IS ir (cik lasiits & dzirdeets) ir jauns sensors (sakot, ka bildes vairaak neesot TIK zilas/veesas) un melnaa kraasa (labaak izskataas :mrgreen: )

ja tagad pirktu - tad viennoziimiigi njemtu S3IS, jo labaak njemt jaunu...

Link to comment
Share on other sites

Par sensora uzlabojumiem S3 salīdzinājumā ar S2 gan neko neesmu dzirdējis .. cik sapratu tad sensors ir tāds pats kā S2 .. varbūt kļūdos :?:

Link to comment
Share on other sites

Zaļo režīmu izmanto vienīgi tie, kuriem rokas no pakaļas aug un smadzeņu nav

Link to comment
Share on other sites

Lietoju s2 is un jaa vienigais kas kas pagaidam kaa - ir tas ka nav sporta rezhiims, bet pakonsultejoties ar gudrakiem cilvekiem foto nozaree esmu saacis lietot manual un parejos daleeji manualos rezhimus un sport rezhiima vajadziiba ir aizmirsusies, taa ka tas ir kaa | un taatad vien - + | = + riktiigs pluss ja skataas ka s3 is ir daargaaks!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ja skataas ka s3 is ir daargaaks!

 

Jaunu Canon S2 IS grūti dabūt. Bet Jaunu S3 IS ar garantiju var par kādiem 250-255 ls.

Link to comment
Share on other sites

karoch kas man peedeejaa laikaa vairaak pafocheejot iz izbesijis s2 is un liekas s3 is ir taa pat vel ka manual focus nav ar objektiiva grieshanu bet ar pogas nospieshanu un tad up/down button, un tas besii diezgan nepreciizi, nezinu man nepatiik un liekas neerti!

Link to comment
Share on other sites

Jaunu Canon S2 IS grūti dabūt. Bet Jaunu S3 IS ar garantiju var par kādiem 250-255 ls.

 

Padalies ar info, kur ir šādas cenas?

Link to comment
Share on other sites

greens, vai vari nosaukt kadu aparatu kuram nebutu mainama optika un fokus reguletos griezot objektivu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...