Jump to content

Kaa uzpildiit epson stylus r200 kaartridzhus?


Guest outfit
 Share

Recommended Posts

nu tur tam kaartridzham apakshaa ir 3 caurumi, es pa visiem maagjinaaju pildiit, bet kraasa naaca pa visurieni aaraa.......moshka kaads kuram ir taads printeris un ir pildiijis vareetu pateikt kaa iisti tur ir jaapilda.......

Link to comment
Share on other sites

Guest jonyz

vienaa galaa ir chips,kursh jaanomet uz nulem,lai printers domaa ka tu ieliki pilnu kaartridzu,tad vari pildiit,bet vajadzees divas shprices un papisties ar vajadzees,labaak pasuuti no ukrainas komplektu kas aizvietos kartridzus ja daudz jaaprintee,ja interesee iedoshu adresi,pats jau esmu suutiijis.

Link to comment
Share on other sites

Guest outfit

eemm nu a kaa to chipu var nomes pa nulleem? nu es jau kraasas esmu nopircis, nu tu nevareetu luudzu izstaastiit kaa tieshi tu vinju pildiiji, pa kuru caurumu tu pildiiji kraasu un kaapeec vajag 2vas shprices...?

Link to comment
Share on other sites

Guest jonyz

aizej uz saitu http://www.resetters.com/instr_zapr_r300.php apskaties kaa tas daraas,un ja tev ir chipa reseters,vari saakt njemties,ja resetera nav,tad no saakuma uzlodee taadu,jo pildiit kaartridzus nenoreseteejot chipu ir beztolkaa,uz priekshu,bet padomaa vai ir jeega njemties,jo alternatiivie kaartridzi vairs tik daargi nemaksaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest jonyz

Kaads tev printers,un vai tu ar to progu vari nomest kaartridzus vai vienkaarshi tikai iesaldeet?

Link to comment
Share on other sites

Guest jonyz

Tad tev ir paveicies,manu C64 nekaadas programmas nenjem,un cik atceros R200 arii laikam nenjems,ar sho programmu var tikai iesaldeet,kaut gan lai pameegina,mozh R200 arii njems pretii.

Link to comment
Share on other sites

Guest outfit

nu man itkaa nekas nenotiek..........emm kragun kas ta iisti ar to progu jaadara, es tur itkaa spiedu lai tur nomet bet nekas nenotiek........jonyz a ko ta tu izdariiji ka tev aizgaaja?

Link to comment
Share on other sites

Pie pulksteņa labais klik un spravka. Tur viss sīki aprakstīts.

 

 

 

Par citām markām var parakties forumā šeit.

Link to comment
Share on other sites

Guest outfit

nee taa proga pilniigi neko nedod, es dariiju taa kaa bija teikts tajaa forumaa, bet nekaa, jonyz a kaa ta tev beigaas aizgaaja, ko tu ar to chipu izdariiji?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...