Jump to content

Par labāko antivīrusu


ventolin
 Share

Recommended Posts

Varbut bija iekljauts, bet varbut rezultati bija tik smiekligi, ka netika top 30!

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

tieshi taa un jo vairaak maksaa jo vairaak % tiek atpaziiti , symantec da bes forewer :lol:

Link to comment
Share on other sites

Vienalga, cik subjektīvi vai nē tie testi ir, bet tik un tā kaut kādu ieskatu iedod. Vismaz iesācējam ir vieglāk izvēlēties, bet proofs pats jau zinās ko viņam vajag.

 

Un runājot pat symantec, šeit txts no tā rakstiņa, Nagla Pakalaaa ja būtu pats lasījis, tad nebūtu dumji jautājumi jāuzdod.

One thing is for sure and that is Norton needs some work for as much as it costs. So many people rely on Symantec’s software because that is what comes installed on most computers but it obviously won’t provide the protection that is needed.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, esmu izmeginajis diezgan daudz AV programmu, ne ar vienu neesmu noravis virusu. tpu tpu tpu

Domaju, ka tie 0.5% vai cik tur vinji pie virusu atpazishanas ipashu lomu nespele. Man vairak interese resursi, ko patere softs. Tieshi tapec izvelos Kaspersky.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

Vienalga, cik subjektīvi vai nē tie testi ir, bet tik un tā kaut kādu ieskatu iedod. Vismaz iesācējam ir vieglāk izvēlēties, bet proofs pats jau zinās ko viņam vajag.

 

Un runājot pat symantec, šeit txts no tā rakstiņa, Nagla Pakalaaa ja būtu pats lasījis, tad nebūtu dumji jautājumi jāuzdod.

One thing is for sure and that is Norton needs some work for as much as it costs. So many people rely on Symantec’s software because that is what comes installed on most computers but it obviously won’t provide the protection that is needed.

 

 

es nerunaju par symantec norton antivirusu ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

par symantec antivirus kas ir pilniigi cits produkts tikai razotaajs viens , nav vinsh apkarinaats ar visadiem smukiem meesliem utt , vobshem shitaads

 

winvirus1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nagla Pakala, cik zinu shis ir viens no pirmajiem Symantec AV, kas vairs tirgu nav pieejams.

Testa aplukoti softi, ko reali var nopirks vai downloadet par brivu!

 

 

Ja kljudos, tad pielabojat.

Link to comment
Share on other sites

Klausies, pietiek spregat, ja. Tapec ari teicu, ja kljudos pielabot. Ta ka muti ciet.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

labi miers , bet naakamo reiz pirms ko raksti papeeti un palasi :twisted: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

loshuliganos

Man ir AVG un nav nekādu problēmu. Norton un Kaspersky, McAffy ir riebīgi kluči. Diez kas tie ir par vīrusiem kurus AVG netver? (vīrusi nevis spiegu programmas) Uz Nortona Kaspersky var uzlikt nemanāmu keylogeri tikai tā, tāpat kā uz visiem citiem.

Link to comment
Share on other sites

Nagla Pakalaaa!

Šis ir korporatīvais AV. Saki, vai "tošna" zini, ka Tev ir instalācijas brīdī arī licence piešķirta?

Arī es tikai mācos, tapēc nevajag jau uzreiz rāties, tikai esmu redzējis tādus gudīšus, kas uzliek šo AV bet tālāk ar neko.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju Avast! Home Edition.. nekaadu probleemu.. turklaat arii freeware... un pie kaajas visi tie testi... vienaa vietaa taa.. otraa taa... nekaadas objektivitaates...

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

Nagla Pakalaaa!

Šis ir korporatīvais AV. Saki, vai "tošna" zini, ka Tev ir instalācijas brīdī arī licence piešķirta?

Arī es tikai mācos, tapēc nevajag jau uzreiz rāties, tikai esmu redzējis tādus gudīšus, kas uzliek šo AV bet tālāk ar neko.

 

tas ir tad ja uzliek tikai klientu un nav servera

Link to comment
Share on other sites

Mani gan nepārāk nomoka domas, pa to kādu antivīrusu izvēlēties, jo priekš sevis jau esmu atradis īsto “antivīrusu”. Par šo testu runājot tas gan ir bijis ļoti grandiozs pasākums, un maz ticams, ka tie rezultāti ir falsificēti (uzpirkti). Tika pārbaudīt 58 antivīrusus ar 147184(!) vīrusiem, nu tas gan ir pamatīgs darbiņš. Tā, ka testa rezultāti ir vairāk kā objektīvi.

Diez kas tie ir par vīrusiem kurus AVG netver?

Nezinu kādus vīrusus neatpazina AVG, bet rezultāts ir: no 147184 netika atpazīti 25282.
Link to comment
Share on other sites

priekš windows vislabākais A/V ir darbināt katru procesu ar savu useri, kam ir ļauts tikai tas, ko procesam tīri teorētiski vajag.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju Kaspersky 6, bik bremzigs jau ir, bet toties kjer zarazas ka nakas. AVG un cits crap visu laizh gar ausim :mad:

Link to comment
Share on other sites

symantec ir nr. 1 pc kārbu izvarotājs!

 

gan kaspersky 5, gan 6 neko nelaiž gar ausīm, labi antivīrusi!

bik bremzē gan!

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

symantec ir nr. 1 pc kārbu izvarotājs!

 

gan kaspersky 5, gan 6 neko nelaiž gar ausīm, labi antivīrusi!

bik bremzē gan!

 

 

tu kaut reizi esi jel symatec antiviirusu esi redzeejis?

Link to comment
Share on other sites

Baaa....visu laiku mana pc plosas viiruss,kas izmaina input/output iestatijumus, tobish uzrada, no sound device. Nez ar ko, lai to zarazu iznide :neutral:

Kaspersky ar to tiek gala tikai pec ta destruktivas darbibas :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nagla Pakalaaa

 

Sen jau ir 10.1 versija, stipri labāka par 9.0. Es lietoju tikai to un nekādu problēmu :-D

Link to comment
Share on other sites

a kas te runaaja par 9.0? Es ar lietoju 10.1 :-D

Vienkārši bildē 9.0...., bet tad jau labi. :-D

Link to comment
Share on other sites

Piekasīšos subjektam- jēdziens "labākais" ir ļoti stiepjams jēdziens. Šo jautājumu nav iespējams vispārināt. Cik lietotāju, tik "labāko". Jo sevišķi datoru sfērā.

Link to comment
Share on other sites

Guest martc

nu eds jau 2us gadus lietoju nod32 nekaadu prob. cik esmu saticis avg vienmeer kautko palaidis garaam un nod32 peec tam naakas satiiriit un pc aiziet normaali, sistemu ar negruzii! nesaku ka labaakais bet nu es pagaidaam labaaku neesmu redzejis...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...