Jump to content

Dators Netipiski Ilgi Ielādē Procesus...


John Wayne
 Share

Recommended Posts

Problēma ir šāda:

dators ielādējas Windowā (XP SP1) diezgan normālā ātrumā, bet pēc tam sākas kaut kādas bremzes. Precīzi visu uzskaitīšu:

- kad apskatās Task Managerā, redzams, ka kādas 3-4 minūtes ir noslogots Page File uz visu gigabaitu, disks žūžo un kaut ko cītīgi lādē

- pie tam tajā pašā laikā procesora noslogojums ir nieka 15%, visi 31 procesi ir jau ieslēgti

- autostartā nav neviens P2P programmas

- pie visa šitā dators ārkārtīgi bremzē un šo laiku nav lietojams.

 

It kā problēma jau nav traka, bet tas paildzina boot laiku no 50 sek uz vēl 4 minūtēm, kopā sanāk 5min boot laiks. Antivīruss man Kaspersky, pirms interneta pieslēgšanas tādas parādības nebiju novērojis. Kā lai uzzin, kas par procesu vai progammu šitā noslogo kompi?

Vai varbūt tie ir tie 31 process, kas lādējas un kam ar 512MB atmiņu nepietiek?

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

minēšu,ka neesi atslēdzis Kaspersky automatic updates? es savu nomierināju tikai,kad uzliku updates manuāli,tad vairs nerija tik daudz.

Link to comment
Share on other sites

Guest zexxx15

man arī tas pats bija. Bet sāku skatīties un man bija ieslēgts windows updates. Kād to izslēdzu viss bij štokos :-D

Link to comment
Share on other sites

Task managerī nospied View ->Select Columns - un atķeksē attiecīgi vajadzīgās kolonas - nu un tad ar redzēsi kurš process visvairāk ir rakstijis/lasijis un kā kurš process izmanto atmiņu.

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

Labi, atslēdzu automātisko Kasperska atjaunošanu, kaut gan, kad atjauno to versiju darba laikā, nekādas pārslodzes nebija novērotas.

WinAut. Update man vispār disabled.

Bet Task Manager View kartē nav tāda Select Columns.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...