Jump to content

Sadaliit Internetu


Guest internaats
 Share

Recommended Posts

Grossmeister

Vienāda IP abiem būt nevar . Ja tev pa kabeli nepienāk 2 IP adreses , tad svitčs neder . Vajag tev rūteri , vai vienam datoram otru tīkla karti .

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Forumā ir ļoti daudz atbildes uz šo tēmu. Pameklē.

Link to comment
Share on other sites

Guest internaats

kaa tas ir vienam kompim otru tiklakarti ? paskaidro ludzu :) man jaieliek viena kompii divas tiklakartes ? un tad viena tiklakarte iesprauz interneta vadu un no otras tiklakartes interneta vads uz otra kompja tiklakarti ? :D

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Doma tev pareiza , bet nianses paliek :

1. No pirmā uz otro tev nederēs parastais patch kabelis , bet vajadzēs cross kabeli ;

2. Ja tev būs izslēgts dators , kam pienāk internets , tad arī otrs dators internetā netiks ;

3. Vajadzēs pareizi sakonfigurēt uz pirmā datora "Internet Connection Sharing" un pareizi sakonfigurēt abas pārējās tīkla kartes .

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tad labāk iegādājies rūteri , lētākie maksā sākot no 15 LVL .

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister man jautaajums kaapeec ruuteri?Ja var ar switch...???Switch pats sanjem IP no galvenaa provaidera un nodod taalaak katram kompim savu IP...Nekaadu probleemu...3 datori staav maajaa sasleegti...

mDSL un swotch...

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tu gribi teikt , ka tev pa mDSL pienāk 3 adreses ? Rūteris ir domāts gadījumam , kad provaiders dod tikai vienu IP adresi , a tev gribas vairāk kastes internetā palaist .

Link to comment
Share on other sites

kas tas pa switch, kurš dala ip. esi iegādājies kādu Cisco ārprāta monstru?

 

nezinu gan cik izdevīgi būtu pirkt layer 3 switchu, ja parasts routeris maksā salīdzinoši lēti.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Man naak viena IP bet switch pats izdala katram savu IP...Nezinu man nekaadu probleemu nav...

Norādi sava brīnuma modeli .

Link to comment
Share on other sites

Guest internaats

kads man var soli pa solim izstastit kas jadara,jo es neka nesaprotu ko jus te runajat. kads var mos pastastit precizi kas jadara ja es piemeram ielieku viena kompi 2 tiklakartes un tad savienoju vienu ar otru kompi un otra karte ir interneta vads,kadi uzstadijumi tad tur jamaina vai kas

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...