Jump to content

Ko Darīt Ar Tādu?


John Wayne
 Share

Recommended Posts

Bilde te (piedodiet, ka nav asums. Nebija laika ķēpāties...):

Ventilatora priekšējā atvere

 

Kad pamēra ar lineālu, sanāk horizontāli kādi 9cm, vertikāli apm. 6,5cm. Tie fani parasti ir kvadrātaini, 9x6 neesmu redzējis. Tad man izčakarēt vēl papildus caurumus, lai kāds kvadrātainais der (bet urbšanas un zāģēšanas procesā vis kaut ko var sabojāt) vai meklēt kādu adjustable fanu (vakar ko līdzīgu veikalā redzēju)?

 

Un vēl - ienākošās gaisa plūsmas atvere manai kastei ir vērsta pret grīdu. Tas nav slikti? Pārāk daudz putekļus nesaraus iekšā?

Link to comment
Share on other sites

tas tak ir pparastais 80x80, tā vismaz pēc vildes izskatās!

ņem tādu, kautkā jau piemontēsi, ja roku taisnums atļaus!

Link to comment
Share on other sites

Ventilators netiek stiprināts pa taisno pie šāda cauruma, viņš tiek ielikts speciālā plastmasas stiprinājumā, kuru tad ar stiprina tajos sānu caurumos.

Es parasti visu to apli izkniebju, jo gaisa plūsma tiek traucēta + troksnis lieks.

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Tev vajag ovālo ventilātoru :D

Jā tas uzjautrināja bet tur tiešāma ir parastais 80mm ventilātors, tikai striprinājumus neredzu(plastmasas bija jābūt). Vispār arī var ar skrūvēm pielikt

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

Nekad agrāk par tādiem stiprinājumiem nebiju dzirdējis. Ar kompi kopā tie nebija. Atsevišķi var nopirkt?

 

Kaut gan es jau atradu risinājumu - pieliku jauno ASAKA ar plastmasas lentītēm. Viss štokos :mrgreen: !

Bilde te!!!

 

Starp citu, klāt tam propelleram nāca arī šitāds vads:

Kaut kāds vads

Ko ar to darīt? Īsti jēgu šitam nesaprotu...

Link to comment
Share on other sites

vads vienkaarshi paarejas lai piesleegties dazhaadiem shtekeriem kas jau tev var buut kompii

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...