Jump to content

Cepumu Dzeeshana


Guest Omsis
 Share

Recommended Posts

C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Temporary Internet Files

 

Lien tur un meklē vajadzīgo cepumu

Link to comment
Share on other sites

Guest Omsis

es biju domaajis, piem ar php koda paliidziibu izdzeest piem kaadu noteiktu kukiju, ko uzlicis piem tvnets

Link to comment
Share on other sites

Nu ar php vienkārši izdzēs tā cepuma failu, kas ir atrodams mapē: C:\Documents and Settings\Username\Cookies un Tvnet gadījumā faila nosaukums būs username@www.tvnet[1].txt

Link to comment
Share on other sites

Guest Omsis

cik noprotu, tu man iedevi vietu, kur savus cepumus tur IE... vai piem ugunslapsa cepumus liek turpat jeb kaut kur citur? jo es itkaa tur nevaru atrast ugunslapsas cepumus...

Link to comment
Share on other sites

Ja vien iekš browsera nav bugs, tad citu lapu uzstādītos cepumus nav iespējams aiztikt.

Link to comment
Share on other sites

Mozilla FireFox->Tools->Options->Privacy->Cookies->View Cookies->Remove Cookies

Ņem nost kādu vien gribi!

Link to comment
Share on other sites

Guest Omsis

Ņem nost kādu vien gribi!

 

jaaa, bet to katram juuzerim neiestaastiisi! :) buus miljons veestules ar miljons jautaajumiem - es nevaru atrat shito, man nesanaak izdariit to! galvenaa doma man bija taada, ka juuzeris atver linku, palaizjaas skripts, kas aizvaac dazjus noteiktus cepumus un peec tam redirekto uz vajadziigo adresi! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Omsis

atkal draugiem.lv ? :)

 

da nee, nekaada sakara tur ar draugiem.lv ! :)

 

labi, be tik un taa, kaads man var ieteikt kaadu risinajaumu/ideju? :)

Link to comment
Share on other sites

cik noprotu, tu man iedevi vietu, kur savus cepumus tur IE... vai piem ugunslapsa cepumus liek turpat jeb kaut kur citur? jo es itkaa tur nevaru atrast ugunslapsas cepumus...

FF savus cepumus tur vienā failā, tāpat kā Opera un tos tik viegli ar php scriptu nepadzēsīsi. Fails atrodas C:\Documents and Settings\Username\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\abrakadabra.default mapē failā Cookies.txt, ja FF to failu attiecīgajā brīdī nelieto, tad nu varbūt var izdzēst tajā failā attiecīgo rindu, kurā ir vajadzīgais cepums vai arī izdzēst pašu Cookies.txt failu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...