Jump to content

Pc Komplektacija


Guest voodoo
 Share

Recommended Posts

Neiedziļinoties jautājumā, varu tikai teikt ka par Ls450 var nopirkt pat ļoti labu PC (bez monitora), vai arī labu PC (ar CRT).

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

nu,var jau viduvēju PC ar normālu LCD ekrānu. Pie tam,nepateica jau,kādiem nolūkiem,vai cenā ir vai nav monis,printeris,skaņas devēji (nu ne jau ķīniešu sūdiņi pa 2 Ls), programmatūra(OS) :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest voodoo

Varetu uzrakstit maximali labu konfiguraciju,ko varetu sakomplektet pa 450Ls bez monitora !

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Abet tu iesākumā pasakai ko darīsi - krutās spēles dragāsi , grafiku apstrādāsi vai tikai Word`ā dokumentus taisīsi un netu brauzēsi ?

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

nu un konkrētāk? kādas papildierīces vajag?

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

skeneris,printeris,austiņas,5.1/7.1 skaņas sistēma, geimpads (ja jau spēlēm,tad spēlēm), pele,klaviatūra.

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

nu,nav vieglāk paskatīties vispirms pašam,kas patīk,un paprasīt-vai tas būs pietiekami labs komplektā ar to un to,nevis likt mums tev meklēt un visu ar varu stūķēt rīklē kā barojamai vistai McDonalds chicken nugget izejmateriāla fermā?

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Bet protams-kāpēc tu vispār ko citu gaidīji? Es taču neiešu skriet kuram katram pakaļ,meklēt pa visiem i-veikaliem,kur tikai ir kaut kas lētāks un labāks,lai tikai tu par mani slikti nedomātu. Samierinies- es esmu slinks,ne pārāk gudrs un neciešu cilvēkus,kas visu grib pa velti dabut no citiem,paši nepiepūloties. Izdomā precīzi (vai pēc iespējas precīzāk), ko tev vajag, uzraksti, un tad paprasi,vai kāds nezin labāku alternatīvu tai un tai precei,vai vismaz pasaki,cik LS esi gatavs ziedot konkrētai komponentei(piemēram-mātesplate-40Ls,videokarte-140Ls,procesors-utt.).

Link to comment
Share on other sites

Guest InfinityPeace

Pa ~Ls 450 sanaak shaads aparaats!

 

CASE MIDITOWER ATX 400W P4/AIR GUIDE S/B PA410570 ENLIGHT

 

MB945PL/ICH7 S775 ATX LAN/GA-945PL-S3 GIGA-BYTE

 

CPUC2D 1860/1066/2M S775BX ATX/E6300 BX80557E6300 S L9SA IN

 

HDD SATA 320GB 7200RPM 3GB/S/16MB CACHE ST3320620AS SEAGATE

 

MEMORY DIMM 1GB PC6400 DDRII/64MX8 A-DATA

 

VGA 256MB GDDR3 PCIE16 X1600XT/DVI 11072-00-20R SMAL SAPPHIRE

 

DVD-/+R/RW/-RAM5X BULK/BLACK SHM-165P6S-09C LITEON

 

Normaali chalji sapratiis, ka ar shaadu aparaatu kaadu laiku beedu nezinaasi :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...