Jump to content

Vecās labās spēles


Hitchcock
 Share

Recommended Posts

Guest Vikikz

Warcraft 1 uz 486, dienaam speeleet vareeja.

Red Alerts 1 un 2

 

Paskat, grafikas nebija, bet tik un taa aizraava liidz.

Link to comment
Share on other sites

Warcraft 1 uz 486, dienaam speeleet vareeja.

Red Alerts 1 un 2

 

Paskat, grafikas nebija, bet tik un taa aizraava liidz.

 

Pavisam aizmirsu

Comand & Conquer un Red Alert 1

 

Izcilas spēles. Jaunie vairs nepatīk.

Red Alert 1 arī būtu gatavs pirkt (pilno), kas kaut kādā 14 vai kurā istabā nekarās.

Link to comment
Share on other sites

Guest Emilz

> X-Com UFO Defence

> Jagged Alliance 2

> Diablo pirmais

> NHL 98 - 2001

> Descent

> C&C

> GTA pirmais

 

Veel tiiklaa gaazaam NFS II SE, un pirmaa Carmagedona turniiru pat uzveidojaam (nebriiniitos, ja tas buutu bijis pirmais vai 1 no pirmajiem datorspeelju turniiriem valstii)

Link to comment
Share on other sites

Man skolas gados arī bija tikai ZX. Pēc kādas 1997. gada sarunas ar NC izdomāju, ka arī ņemšu ATI videokarti.

 

Kas man ļoti patika uz PC:

> Quake 1

> C&C !!!

> Red Alert 2

> Halflife

> Commandos

> Warcraft 2

> gandrīz aizmirsu: HOMM3 !!!

 

P.S. Kaut arī tombraiders man patika, pie top spēlēm šo nerindoju.

Link to comment
Share on other sites

mandersons

ui.. drusku offtopics sanaaca, jo teemas buutiibu nepareizi izlasiju

 

vecie labie geimi:

* Doom2

* Heretic

* Stunts

* Microprose GrandPrix1 (ja kaads zin, kur var dabuut, plz padod zinju)

* Supaplex

* Age Of Empires

* Death Rally

* Civilization 1

* Sim City 1

Link to comment
Share on other sites

StarCraft, Civilisation II, Red Alert II.

Murmulis atgaadinaaja: Railroad Tycoon ((: sjito a kaadreiz neatejot nedeeljaam maucu - kameer nokriit...

Vakas RA2 uzliku - sentiment paraava ((: taga velkas Yuri'is revenge

Link to comment
Share on other sites

Railroad Tycoon (to es gaaju speeleet pie drauga uz vinja sencha arhitektu biroju pie 21" monitoriem, kas tam laikam bija vispaar...)

Heroes II (super klasika)

Age of Empires (otro neesmu speeleejis pirmais rullee)

Lemmings- tas vispaar :)

bija jau veel viss kas bet tagad neatceros vairs :(

Link to comment
Share on other sites

Lost Vikings :O)

Pirmaa lielaa speele kura tika izieta :O)

 

Nuu a nakamais kam dika veltiits daudz laika...

Doom

DukeNuke

RedAlert :)))

Man jamais tagad ir.. bet nav laika padzenaat..

em mosh kaads grib jamo paproveet tiikla padzenaat?

Link to comment
Share on other sites

Railroad Tycoon (to es gaaju speeleet pie drauga uz vinja sencha arhitektu biroju pie 21" monitoriem, kas tam laikam bija vispaar...)

Heroes II (super klasika)

Age of Empires (otro neesmu speeleejis pirmais rullee)

Lemmings- tas vispaar :)

bija jau veel viss kas bet tagad neatceros vairs :(

AGE vispaar rulz otraa nestaav liidzi, a Lemmings atceros akaa liku cilveekiem kapaaties caur sienaam nezinu iisti vai tie bija cilveeki:)

Link to comment
Share on other sites

Vikingi - mans etalons

DukeNukem

Doom 1,2

Heretic

un veel visaadi suudi. principaa viss kas atrodams Triada veco speelju kolekcijas diskaa

Link to comment
Share on other sites

Tie bij` laiki...Civilization I un II, Transport Tycoon, Ultimate Football Manager (95), Test Drive 2, F-117 Night Hawk. And many more...

Link to comment
Share on other sites

Mans tālaika tops bija:

Civilization I -varēju tiešām dienām spēlēt

Microprose GP vai kaut kā tā - tam laikam reāla f-1 gāme

SimCity- pati pirmā, vēlāk arī SimCity2

Wolfenstein 3d - super šūteris kas tika spēlēts kad dooms vel nebija pieejams

Tad nāca Doom laiks- pirmo atceros no vecā darbavietas uz ~8 disketēm atstiepu

P.s. Daudzas no šīm ~1980-1995 gada spēlēm var dabūt

 

 

 

www.the-underdogs.org

Link to comment
Share on other sites

agraak kad biju galiigi siiks(6 gaadi) es vienkaarsi dievinaaju taadas speeles kaa doom2 un wolfenstienu pedejo nesen nokachaaju un pameeginaaju paspeeleet jociigi ir bet tas tomeer ir pats fps celmlauzis.veel man patika vecais nascars

Link to comment
Share on other sites

aizmirsu piemineet vienkaarsi fenomenaalo warcraft2 un starcraft kaa arii prince of persia(kad veel dos bija modee),need for speed, agent oo7,cave, lemings utt.

Link to comment
Share on other sites

Teiktu, ka 9/10 no visa laika, ko jebkad esmu spēlējis datoru, ir patērēts uz 3 spēlēm:

 

* Microprose Grand Prix I

* Civilization II

* NHL2000

 

Agrāk bija WarCraft1 un Dune 2, Pirates! Gold, pa starpām - HoMM3, visa pārējā Easports NHL sērija, vēlāk - Combat Mission: Beyond Overlord (vienīgā licencētā spēle, ko jebkad esmu nopircis) utt.

 

Tik pēdējā laikā darbs, mācības, sieva & dēls paņem pārāk daudz, pat overclockingam vairs laika neatliek.

Link to comment
Share on other sites

Guest Hell666

no taam kas te veel nav mineetas un arii ir diezgan pavecas:

Mortal Kombat

Jagged Alliance 2: Agonija Vlasti un Unfinished Bussiness

vot taas ir SPEELES.

Link to comment
Share on other sites

Manas miilakas vecaas speles.

 

PC

Xexen2

Commandos

Starcraft (nav nemaz tik veca, bet max pavadiitais laiks)

Doom2

Warcraft2

Rednecks Rampage

Quake2

Age of empires

Dungeon keeper2

Need for speed2

 

Visas iznjemot Redneku izietas.

 

P.S nevari ludzu to Supaplex aizuutit uz meilu: Plavnieks@one.lv

Link to comment
Share on other sites

no taam kas te veel nav mineetas un arii ir diezgan pavecas:

Mortal Kombat

Jagged Alliance 2: Agonija Vlasti un Unfinished Bussiness

vot taas ir SPEELES.

 

Uhhh, Mortal Combat - cik laika nav pie vinjas noseedeets. Tas jau bija peec Zhilitona tancinjiem, kaut kaada Sega taa ieriice saucaas, uz kuras tad speeleejos.

Link to comment
Share on other sites

mandersons

nuja

par Need For Speed otro & tresho seeriju pavisam aizmirsu ;)

 

tos kaadreiz ar kaiminju split screenaa vareejaam visu 5dienas vakaru speeleet..

 

P.S. mosh kaads zin, kaa var taas intro filminjas paarkonverteet uz avi/mpeg??

Link to comment
Share on other sites

nu pati pirmaa speele kuru uz PC speleeju bija kautkaada mashiinu gonka kas laikam saucaas lotus.. tad naaca dave un dave 2 kas starpcitu arii ir ljoti laba speele (pirms kaadiem 3 gadiem atradu un veelreiz izgaaju:) protams arii wolfenstein, doom, veelaakos gados commandosam tika veltiits daudz laika

Link to comment
Share on other sites

Guest rajah
Visas iznjemot Redneku izietas.

Es Redneksu pāris gadiņus atpakaļ izgāju. Nesen atradu vietiņu, kur var atrast Redneksa turpinājumus un papildus kartes.

 

Vēl ir bijušas spēles Blood, Chasm, Terminal Velocity, vēl kvestiņš ar rūķi Vincrimdu vai Rimcvindu - aizmirsu kā sauca to spēli, bet to mēs pa vairākiem drillējām ilgi, kamēr apjēdzām kas īsti jādara. Vispār ir kādam vēl kādas feinas 3d spēles, kas labi gāja uz Pentium 166? Man vēl tāds aparāts mājās stāv. Gribētos kaut ko normālu no tiem laikiem paspēlēt.

Link to comment
Share on other sites

ak miiljais dungeon keeper 2 :-P

te soliija tresho, bet gan jau tik un taa izmainiitu liidz nepaziishanai un nekam nederiigam :( lai labaak paliek taads kaa mees vinju atceramies :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Goody

Pirmaa nopietnaa speelju pieredze man bija uz Commodore 64,

bija taadas speeles kaa Agent U.S.A likaas bezgala interesanta, protams

vektorgrafikaa izveidotaa speele ELITE... kuras kosmiskos plashumus vareeja peetiit entaas naktis peec kaartas, kaadas tik legjendas nekliida par sho speeli, ko tik nevar sastapt un atrast shajaa visumaa......

protams kad jau tiku pie kaartiigaaka PC ap 97.gadu... tad bija Warcraft laiki, tas jau bija cits liimenis... (aa veel aizmirsu slaveno Prince of Persia, bet taa bija saliidzinoshi iisa, aa un veel bija taada Kung-Fu speele, kur vajadzeeja izkauties un tad paskriet liidz naakamajaam, tad akal izkauties),

nu un tad jau bija akal Diablo, Quake...utt... visi sporta simi....

taa nu tagad visa kaa ir tik daudz a pa iistam revolucionaaru un labu speelju tikpatkaa nav:))

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest bb

Jā "Montezuma's Revenge" uz tiem vecajiem ATARI!!:) tāda nostaļģija...

Link to comment
Share on other sites

Roberts Krēķis

Vecie, labie LucasArts kvesti (Moneky Island sērija, Sam & Max, Full Throttle) tika spēlēti ne mazāk kā vecie labie Sierra's kvesti (Police Quest, Quest for Glory). Noteikti daudz labākas spēles par vairumu, kas iznāk mūsu dienās.

Link to comment
Share on other sites

kitaps

Njaa... kur tie laiki kad es speeleeju:

 

Supaplex, Q-Rally, Prince of Persia(4 disketees :D ), un veelaak Warcraft un GTA.

Link to comment
Share on other sites

Guest -=XtCMen=-

Vecie labie Doom 1,2 Unreals pats pirmais uhh kas par speli visi pilnigi skola leca pie daka hmm.... Heroes II ,wolfstein,kaut kads laikam sims pats pirmais cs 1.0 Bombermans kuru vareja spelet pa 8 neatceros kads bija pilnais nosaukums.daudzas speles aizmirstas :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Healer

Prince of Persia. Daudz laika notriecu jo jamo nevarēja ieseifot. Protams Doom, Hexen, Retaliator

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

Age Of Empires... ilgu laiku man bija tikai demo versija, bet to pashu nedeeljaam griezu, un kad dabuuju pilno versiju... uzliku uz CD Rammsteiniiti un raavu cauriem vakariem... otrais tieshaam galiigi garaam saliidzinot.... :( un ta veel bija CS periods, bet veel pirms tam arii WarCrafts un protams uz Zhilitona bija taada super speeles, ko ar brachku divataa ilgi raavaam Batle City (tancinji) un Bomberman

 

bija labas speeles, tagad nekas taa neaizrauj - max uz nedeelju, bet taapat nav vairs tas :)

Link to comment
Share on other sites

Motorcraft

Principaa agraak un tagad speleju tikai car racing speeliites.

 

Stunts esmu speeleejis krietni daudz, bet stipri pasen, staadot arvien jaunus atrumu rekordus jau esoshajaas un pasbuvetajaas trasees.

 

Tad naaca Indy500 (Papyrus) eera. Shis 1989 gada speeljuks vispar bija bez konkurences. Aiznjem <1mb diska vietas, liekas pat uz 386taa kompa to varetu palaist. Grafika nav aizraujosha, bet prieceeja mashinas labaa atsauciba uz piereguleshanu, sakjeres izmainjas attiecibaa uz degvielas daudzumu baakaa un riepu nodilumu, utt. Vienigais miinuss - originaalajai versijai nebija iespejams noseivot dazhkart tik fantastiskos aplju rekordus.

Link to comment
Share on other sites

Doom2, Lemmings, X-Com: Terror From The Deep, Lotus Ultimate Chalenge, Cannon Foder, HoMM (1,2,3), Might & Magic (4,5), Jagged Alliance, Settlers2, Transport Tycoon, Civilization

Link to comment
Share on other sites

Guest Turbolaacis

Pirmā spēle, kuru izgaaju bija Sonic Adventures uz SEGAS!!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...