Jump to content

Vienkāršs Mikrofons


John Wayne
 Share

Recommended Posts

Nolēmu nopirkt mikrofonu priekš spēlēm (squad, chaaaaaaaaarge!!! :-D) un priekš Skype. Varbūt kādreiz arī kaut ko prikola pēc nodziedāt vai ierunāt.

Cik saprotu, tad no dārgo gala nemaz nav jēgas skatīties, bet vai derēs pavisam lēti, piemēram šitāds:

no xnet pa 3,50

tas pats tik pa 5Ls

 

No miķiem neko daudz nejēdzu, īsti ticības nav tiem lētajiem, kaut gan no otras puses neko nopietnu pasākt es netaisos. Kā jau teicu, galvenokārt spēlēm.

Link to comment
Share on other sites

Nopeerc kaut kaadu leeto un paskaties, savu laiku jau nokalpos. Ja aattri pliisiis, nekas, tad arii vareesi njemt ko labaaku.

Link to comment
Share on other sites

Es parasti ņemu NoName pa 1,5 Ls :-D Skaņa tikpat sūdīga kā pa 3Ls un ja normāli apietās, tad arī neplīst :-)

 

Nav nekāda vaina arī pašam lētākajam miķim...

Link to comment
Share on other sites

Es parasti MIC peerku kopaa ar austinjaam, nekaadas vainas nav, nav nekur japiesprauz utt, vieniigais Vienaam Logitech austinjaam tas ir paaraak taalu, taapeec nevar sarunaaties piemeeram skype!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es biju dabūjis mikrafonu auto handfree, to var neturēt pie mutes un labi var dzirdēt otrā galā, ja tas atrodas 50-100cm attālumā. Tie kas ar ausīm nāk komplektā nav tik jūtīgi.

Link to comment
Share on other sites

tach njem tajaa xnetaa pa 3.50 garantija pat 2 gadi, ja kkas neies nes atpakalj un dabuu jaunu :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...