Jump to content

Macos Interneta Uzstādījumi


Guest AArpraac
 Share

Recommended Posts

Vajag man pārbaudīt vienu ļoti vecu Apple, vai viņam strādā nets. Uzinstalēts viss jau bija pirms iedeva man, tur ir arī kaut kādi modificēti IE, kas strādā uz MacOS. Anyway. Nezinu ko un kur uzstādīt, lai man aizietu internets.

 

Atradu TCP/IP uzstādījumus, tur prasa IP, Subnet, Router, vel kautko un vēl kautko. Katrā gadījumā es, kas rubī tikai Windows'us, sapratu tikai divus - tos pirmos, un uzrakstīju tādus kādi man tie ir uz Windows kompja. Vēl tur ir zem Control Panel sadaļa Internet. Nu vo, un rokoties šajos divos netiku gudrs kas jādara. Ierakstīt tikai IP un Subnet neder, jo iespraužot vadu, nekas tāpat neiet. Vienīgā atšķirība, ka pirms vispār kaut ko uzstādīju, mēģinot ieiet kādā mājaslapā viņš momentā izmet tabulu, ka nevar, bet pēc IP un Subnet uzstādīšanas, viņš kādas 2 minūtes "connecting", līdz izmet tabulu, ka nevar atvērt.

 

Zinu, ka Apple'istu nav daudz, bet ja nu kāds tomēr atrodas, lūdzu mēģiniet man palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Lai strādātu internet vajag 4 lietas: ip adresi, subnet masku, gateway, kas varētu būt router, un dns (name sever...)

Link to comment
Share on other sites

Despacho

pamēģini safari lietot iesākumam.

ieej network, tur pie show Built in ethernet, kā jau pats teici - ip ir ip, subneta mask tas pats, router=gateway, dns servers arī ir uz windows.

Link to comment
Share on other sites

Guest AArpraac

Ierakstīju visus šos: IP, Subnet mask, Router (Gateway) un Name Server (DNS). Man uzstādījumos Windowsā ir tipa Primārais un sekundārais DNS, mēģināju uz MacOS'a gan ierakstīt tikai primāro, gan ierakstot abus uzreiz. Bet nevienā gadījumā neaizgāja. Rāda prosta ka neizdodas ieiet URL'ā tādā un tādā.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Provaiders gadījumā nav piesējis MAC adresi? Tas tik tāds minējums...

Link to comment
Share on other sites

Guest AArpraac

Sorry, bet es nezinu kas ir Choosers. Par MacOS'iem zinu tikai nedaudz vairāk kā cūkas par astronomiju.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

P.S. Despatcho Safari nav uz Mac OS 8/9 ja vinjsh taadu lieto...

Skatoties kas tev par Mac OS versiju...

Link to comment
Share on other sites

Guest AArpraac

Jauna diena ir klāt, varam sākt ņemties ap uzstādījumiem...

 

Man ir MacOS 9.2

 

EDITED: Tagad paskatījos, tur, kur ievada IP, Subnet mask, Router un Name address, tur blakus vēl ir lodziņš, kur prasīts ievadī Search Domain. Vai tasko varētu mainīt un ko tur rakstīt?

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Apple menu -> Control Panel -> TCP/IP uzliec manally Configure...

Un ievadi...Ja neiet tad sazinies ar savu provider...

Un ja gribi rokoties ar tiiklaa esoshiem tad skaties Chooser, vai Share kaut kas bij...

Link to comment
Share on other sites

Guest AArpraac

Tur (TCP/IP) visu savadīju (izņemot, kā jau minēju, pēdējo laukumu (Search Domain), kurš manuprāt šķita lieks.

 

Ar provaideri negribu čakarēties, man prosta vajadzēja pārbaudīt, vai uz šī Apple šancē nets, bet tagad rodas arvien vairāk problēmas. Vai varētu būt, ka provaideris nepiedāvā internetu MacOS'am, vai kaut kas tāds ir iespējams?

 

Atceros, ka kaut kur rokoties (pirms vēl prasīju forumā), uzraku kaut kādu tabulu, kur varēja izvēlēties tīkla karti, ar kuru kompim darboties. Tur bija saraksts ar daudzām tīkla kartēm (pārdesmit). Nu vismaz uz to pusi bija. Cik atceros, neko tur nemainīju, bet ja nu tas ir svarīgi, kur to var atrast?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...