Jump to content

Problēmas Ar Dažiem Nvidia Geforce Draiveriem


John Wayne
 Share

Recommended Posts

Man ir kaut kāda jocīga problēma. Dažreiz, kad uztādu jaunākos draiverus, viss aiziet normāli, bet citreiz - tikko kā palaižu kādu video failu (neatkarīgi no lieluma, atskaņotāja un faila tipa), tad procesora noslogojums uzlec uz 100% un nekāpj nost - kompis faktiski pakarās, kaut arī ar ļo-o-oti lielu bremzēšanu atsaucās uz komandām. Bet video failu neatskaņo tik un tā.

Pats interesantākais, ka tā man notiek ne ar visiem draiveriem, neredzu arī nekādas loģikas, jo piemēram, problēmas bija ar pašu jaunāko 91.31., tāpēc uzliku kādu 84.XX. sērijas. Bet 81.XX. atkal gļukoja. Ir tam kāds izskaidrojums?

GeForce 6600GT

Intel D845PEBT2

Windows XP Pro

Link to comment
Share on other sites

Nu es arii esmu ideaalo draiveru mekleejumos, diemzheel, bez iipashiem panaakumiem.

He, vieniigais, prieksh FX 5500... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Video-faila atskanjoshanaa videokartes draiveriem ir minimaala noziime. Lielaaka noziime ir video kodekiem un kljuudaam videofailaa.

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

Video-faila atskanjoshanaa videokartes draiveriem ir minimaala noziime. Lielaaka noziime ir video kodekiem un kljuudaam videofailaa.

Pierkītu (man video iet pat bez jebkādiem draiveriem), bet šajā gadījumā daži draiveri varbūt kaut kā negatīvi mijiedarbojas ar kādiem kodekiem vai kas tml. un sanāk tā uzkāršanās.

Ja kāds zin, kāpēc tas tā, sakiet!

Link to comment
Share on other sites

Man ir biijis tieshi taads pats sviests, kad nomainiiju videokarti. Paliidzeeja jauni maatesplates draiveri un arii biosu nomainiiju!

Link to comment
Share on other sites

[...]

Intel D845PEBT2

Windows XP Pro

man ari ir D845 matene tikai ar jaunako BIOSu ... un Forceware 91.31 man iet ideali, vot ar 84.12 gan bij probzas ... moš tev sudains pretviruss, tas ar ietekmee,

var pameginat parlikt Windowu :cool:

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

man ari ir D845 matene tikai ar jaunako BIOSu

It kā ir jaunākais... Nez., viņi jau arī vairs neatbalsta tās mātenes, kas izņemtas no ražošanas :-( :evil:

 

 

un Forceware 91.31 man iet ideali, vot ar 84.12 gan bij probzas

Par 84.12 nezinu, man 84.21.

 

moš tev sudains pretviruss, tas ar ietekmee,

Tas instalējot vispār ir jāatslēdz.

 

var pameginat parlikt Windowu :cool:

Jā, tulīt :-D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...