Jump to content

1 Isp Cable, 1 Router, 2 Pc's (neiet)


Guest Van_Raiviz
 Share

Recommended Posts

Guest Van_Raiviz

Lieta tāda:

1) 2 PC's

2) ISP - www.zb.lv (5mbit/s)

3) Router - D-Link DI 604 Router info

 

Router IP - 192.168.0.1

 

Ierakstu browserii routera adresi (192.168.0.1). Izvēlos Static IP Adress. Sarakstu IP, subnet mask, default gateway, DNS.

 

izveelos DHCP Server Enabled

Starting IP Adress 192.168.0.100

Ending IP Adress 192.168.0.199

Lease time 1 week

 

Taalaak windows'aa eju Control panel/Network connections/Local Area Connections/Properties/Internet Protocol (TCP/IP)/Properties/ un ielieku automātā, bet taapat neiet.

 

Vienam kompim Connection Status'aa uzraada IP 192.168.0.171 , bet otram IP 192.168.0.142

 

Kaads var mani apgaismot ar taam IP adreseem, varbuut nemaz nav jaaliek automaataa?

Link to comment
Share on other sites

Guest Van_Raiviz

Nu liigumaa MAC adrese nemaz nav piemineeta. Tajaa ailee ir tuksums atstaats.

Link to comment
Share on other sites

Guest Van_Raiviz

Jā, to es zinu...iesprauzhot vienaa kompii isp vadu neizmantojot ruuteri un ierakstot IP un paareejos datus, tad jaa..tad viss bumbas...bet kaa ar routera paliidziibu dabuu net uz diviem PC...es nez...

saakumaa izlasi topica 1. postu....un tad mosh sapratiisi, par ko iet runa...

Link to comment
Share on other sites

Tad jau viss straadaa, tikai atliek ruuteri pareizi sakonfigureet.

Ruutera status lapaa - viss pareizi?

 

Izmanto "ping", "traceroute" uz gateway un kaadu aareeju adresi, lai noskaidrotu, kur probleema.

 

Veel - ja pirmo piesleedzi kompi, tad kompja mac adrese var buut piesaistiita pie ip(iespeejams), un ruuterim jaaieklonee kompja mac adrese. (N.B. Peec taadas darbiibas kompim mac jaanomaina uz kaadu citu random veertiibu)

Link to comment
Share on other sites

Guest Van_Raiviz
(N.B. Peec taadas darbiibas kompim mac jaanomaina uz kaadu citu random veertiibu)

 

random veertiiba...man atliek vienkārši vienu burtu vai ciparu nomainiit?

 

SCREENI

Link to comment
Share on other sites

Nu tev iekš datora jāpaskatās kāda ir tīkla kartes mac adrese un rooterim jānomaina uz to kas ir kompim

Link to comment
Share on other sites

Guest Van_Raiviz

bet abiem kompjiem tak nebuus vienaadas MAC adreses...

un kaa lai es atrodu to MAC adresi? caurs Device Manager neatradu...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vai tad bez rūtera nets iet uz abiem kompjiem? Pārmaiņus, protams, ne jau vienlaicīgi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Van_Raiviz

nee...kkaa jociigi...nets iet tikai uz mana kompja (uz taa, uz kura tika piesleegts nets), bet sleedzot pie otra kompja, tur neiet...tas ir deelj taam MAC adreseem, ja? tas noziimee, ka man nespiid abus apgaadaat ar netu?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tas nozīmē, ka Tev jāpaskatās, kāda MAC adrese ir kompim, uz kura nets iet, un šī adrese jāuzliek rūterim. Bet tam kompim jāuzliek cita.

Link to comment
Share on other sites

Guest Van_Raiviz

to ipconfig /all es agraak zinaaju...tikko meeginaaju atcereeties...aizmirsu / ielikt starpaa... :roll:

 

aaa...un MAC adresi maina shaadi?

Link to comment
Share on other sites

Neesmu pārliecināts, bet likas ka kompim speciāli nav jāmaina mac, pasties ja internets ies tad ok

Link to comment
Share on other sites

Guest Van_Raiviz

LIELS PALDIES JUMS VISIEM!!! :lol: Viss sanaaca... tik laimiigs es nekad muuzhaa neesu bijis... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...