Jump to content

7600gt


Guest resnaismarcis
 Share

Recommended Posts

Guest resnaismarcis

Tāda lieta, ka ieliku datoram video karti GeForce 7600GT.Sākās problēmas, jo sāk kārties spēles.Pārinstalēju Windows XP, bet problēma paliek.It kā visi jaunākie drivers ir virsū.Iesakiet kaut kādu risinājumu.Paldies

Link to comment
Share on other sites

Guest NeGroids

vai ir instaleti draiveri????

bet drizak varetu but probza barosanas bloka!!! kads tev vins ir??

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Mātesplates dziņi, kas nāca komplektā ar CD, instalēti pareizi un līdz galam?

Link to comment
Share on other sites

:D jaa taa es arii skatiijos...Gribu nopirkt gf7600gt,bet nez vai pagvilks man.Baroklis 300w.Btw,nu un ka tajaa maajaslapaa raktiits ka vismaz 350 vajag?Paaskatiijos piem. pie gfg6200le un vinjam arii bija rakstiits tas pats.
Link to comment
Share on other sites

300W tiešām būs par maz. Vēl jo vairāk ja tev kāds noname psu pagadījies :)

Jebkurā gadījūmā labāk neriskēt - vēl kaut ko nodedzināsi.

Link to comment
Share on other sites

Es arī plānoju upgrade, es arī piekrītu par to ka vaina ir barošanas blokā! Bet vai man ar FSP 400W barošanas bloku pietiks šādai video kartei?

Link to comment
Share on other sites

Nu ar 400W jau būtu jāpietiek. To vai nepietiek var vienkārši pārbaudīt palaižot Speedfan, paspēlējot kādu 3D spēli un pēc tam papētot Speedfana sprieguma grafikus, vai nav parāk lieli sprieguma kritumi spēles laikā.

Link to comment
Share on other sites

Njaa nu video laikam pirkshu no xneta.Btw, vai juus vareetu ieteikt labu firmu prieksh baroshanas bloka?Ieteicams buutu no 350w-400w

Link to comment
Share on other sites

Guest E_DGE

nu FSP , HEC, Thermaltake, OCZ u.c. ir videjas un augstas kvalitates baroshanas bloki... par tadiem kaa codegen utt labak nedomaat....

Link to comment
Share on other sites

No salīdzinoši lētā gala labas firmas būs Hec un FSP, kur FSP ir klusāks, jo ir 12cm ventilātors nevis 8cm...

ievērtē m79 cenas - varētu būt labākas ;)

pie tam, M79 var dabūt arī tās lietas, kas nav cenu lapā....

Link to comment
Share on other sites

A tie baroshanas bloki pardodas tik ar kasteem? man laikam arii vajadzetu 400w. a ja man pashreiz ir 300w un velak ja uzlikshu 400w, tad man paareeja sistema nenosvils?

Link to comment
Share on other sites

ja gribi upgreidot - tad skaties - cik vajag daudz jaudas, bij viena lapele (BUJ sadaljaa atradiisi linku) - kur var to nepiecieshamo jaudu atrast... ja tev baroshanas bloks ir piemeeram 300W - tad reaali vari skaitiit, ka tev ir 280W max, jo visiem no-name reaalaa jauda netiek uzraadiita... baroshanas blokus var nopirkt atsevishkji - reekjinies ar kaadiem +/- 20 liidz 25Ls par pusliidz normaalu baroshanas bloku...

veel - no-name un firmas baroshanas blokiem atshkjiraas tas, kaa vinji izturaas pie slodzes, lielaakajai daljai noname voltaazhas var saakt leekaat, bet puslidz normaaliem firmas (nu laikam jau saakot no 25Ls vajadzeetu buut...) pie lielaakaam slodzeem voltaazhas ir stabilaakas... izsecini pats...

reaali dziivee - paziistamais nopirka praktiski taada pasha konfiga kompi ar 500W kaut kaadu leeto baroshanas bloku - kompii 7600 karte, X2 3800,512ram, 250GB cietais - nu pie lielaakas slodzes rubaas aaraa, testeejis veel neesmu, bet taa kaa vinjam ir praktiski tas pats, kas man - vieniigais atshkjiraas baroklis - velk domaat, ka baroshanas bloks voltaazhas nespeej padot normaalas, kaa lielaakas ampeeras aiziet - taa chau... 12V liinija metaas nost... - taa vismaz mans domaa, savaadaak nu nekaadiigi nevaru izskaidrot - jo kompis sakonfigureets kaartiigi... :|

 

PS: Šī gada sākumā man draugam (dzīvo netālu no manis) nodega, ja nemaldos 3 mātesplates, 2 CD/DVDRW, 1 HDD (divas maates plates pavilka - tresho vairs nee...), 1 flopiju, vieniigais, kas izdziivoja bija rams - bet tam tagad visaadi gljuki - vari mineet kura datora komonente pacentaas :D Un pats labaakais, ka otraa maatesplate nosvila kombinaacijaa ar to, ka servisaa nebija pareizi pievienota :D Njaa... wot taa - labaak njem sakariigu baroshanas bloku :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...