Jump to content

This Device Cannot Start. (code 10)


Guest OpenD
 Share

Recommended Posts

Nu tā!!

Problēma ar iebūvēto skaņas karti C-media Ac 97 !! Aizvakar spēlējot Warcraft3 restartējās dators un pēc restarta skaņas vairs nebija :( Pārinstalēju draiverus, bet skaņas kā nav tā nav!! Un tagad ieejot windowsā man liek instalēt kkādu PCI Simple Communications Controller

 

http://img214.imageshack.us/img214/5633/code10fj0.jpg

 

Bilde ārzemēs! Lasi noteikumus!

 

esmu mēģinājis gan tos draiverus , kas nāk līdz mb, gan jaunākus, bet visu laiku tas pats!!! :sad:

Link to comment
Share on other sites

Guest OpenD

Paarinstaleeju taas mb figjnas, paarinstaleeju skanjas driverus un rezultaats nekaads :( vieniigi tagad vairs neraadaas divi tie Plug n Play Bios extension un arii shito PCI Simple Communications Controller vairs neprasa instaleet!!! laikam man uz skanju vairs necereet? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Vai mēģināji pie tā paziņojuma nospiest Troubleshooting un sekot tur esošajiem norādījumiem?

 

Vēl var pamēģināt pie ielādes spiest F8 un tad “Last know good configuration”.

Ja tas nelīdz, tad ar System Restore atgriest atpakaļ sistēmu uz to laiku, kad šī defekta vēl nebija.

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Ieteiktu ielikt atsevišķu skaņas karti, ac97 skaņa ir diezgan draņķīga(protams atkarīgs no tumbām vai austiņām, vai arī no skaņas vajadzībām). Ir iespējams (pat labu, lētu) skaņas karti nopirkt apmēram pa 15Ls, nedomāju ka tā ir problēma.

 

Bildē tev ne tikai ar ac97 problēma bet arī ar citu bet tā jau cita tēma.

Link to comment
Share on other sites

Guest OpenD

snail, taas pareejas probleemas peec mb driveru paarlikshanas pazuda!! tagad esmu tuvu izmisumam nezinu ko dariit, jo visu jau esmu izmeeginaajis!! vai tieshaam nevienam taa nav gadiijies? :?

Link to comment
Share on other sites

Boileris

Ir gadiijies, biju dabuujis velns zin kaadu ac-97 skanjas karti, ierakstiiju draiverus un raadiija to code 10, izraadiijaas, ka draiveri, kurus rakstiiju bija domaati citai ac-97 kartei. Samekleeju cmedia maajas lapaa iistos draiverus un viss straadaaja kaa vajag.

Link to comment
Share on other sites

Kaa jau tev ieteica - jaapeerk PCI skanju karte.

Sameklee visleetaako ko vari atrast netaa vai veikalos un un stutee tik iekshaa - sliktaaka par iebuuveeto nebuus ;)

 

edit: vispirms gan pameegini atbilstoshus driverus pameklet.. ja jau taadas vainas ir citiem ar bijushas.. kas zin. Bet ja neliidz, tad jaapeerk karte

Link to comment
Share on other sites

Boileris

Man liekas, ka MB diskaa draiveri ir prieksh vairaakaam karteem, vienkaarshi neiistos ierakstiiji :)

Link to comment
Share on other sites

Master of DISASTER

Windu esi pārlicis?!? Ja nē tad pamēģini, pa sliktu jau nenāks :mrgreen:

Vienam čomam bij taspaC, kad pārlika pa jaunu windowsu tad vis bija čikiniekā! :grin:

Pamēģināt jau var! Visādi brīnumi iz dzīves manīti! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

man nojauta saka priekšā ka iebūvētā skaņkarte nobeigusies. Atceros, kad tikko tādas sāka likt uz Mb, tās sprāga kā mušas. Pēdējā laikā gan tā nevarētu teikt, bet.... Atslēdz PC no strāvas uz kādām minūtēm, varbūt vienk. gļuks dzelžu līmenī. Iespēja nav liela bet pārbaudīt vajadzētu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...