Jump to content

800mg Cd


Guest vykentijs
 Share

Recommended Posts

Vai neviens nevar pateikt ka ierakstit 800mg disku ar kuru progu un kas tur jauzstada?????

Un ka sadalit filmu kas aiznem 1,35gb divas dalas ar kadu progu?????

Link to comment
Share on other sites

800 mb var ierakstiit ar to pashu nero tik configos overburning vajag atlaut.

otraa jautaajuma atbildi samekleesi pats, ka tik BUJa nebija atbilde.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Mjā, tagad laikam sākuši gramos iedalīt diskus...nezināju :) Bet pēc topika spriežot izskatās - 800 mg kadmija :D

Link to comment
Share on other sites

Nju pirmkart ir 800MB , bet nu tas taa... Otrkart lai ierakstitu 800MB tev vaig atbilstosi 800MB matricas un tad raksti ar nero vaidzetu visam notikt, vai ari megini overburnot 700MB matricu, tik apsaubu ka uz 100MB sanaks overburnot. (par so manuprat info vari atrast BUJa) Par to filmu dalisanu, zinu ka tas ir iespejams, bet programmas nosaukumu gan nemaku pateikt, pamekle google gan atradisi.

Link to comment
Share on other sites

Nju ta overburns, es abas sis iespejas vinam uzrakstiju, lai pats talk doma ka darit, meginat burnot, vai nopirkt 800MB matricu.

Link to comment
Share on other sites

Guest vykentijs

man jau ir 800mb matrica tikai nero nelauj taja ierakstit saka ka nepietiek vietas

Link to comment
Share on other sites

Problēma ir rakstītājā (iekārtā jeb dzelzī). Lielākā daļa rakstītāju neatbalsta 800Mb matricas (cik man tādu ir bijuši, tad neviens nav to atbalstījis). Tādēļ iesaku pirms rakstīšanas matricu pārbaudīt ar Lite-ON IT SmartBurn (strādā ar jebkuras firmas rakstītājiem (no personīgās pieredzes)). Kā ar to darboties? Ieliec matricu rakstītājā, palaid SmartBurn, izvēlies rakstītāju, spied uz lielās pogas un izdari secinājumus. Ja SmartBurn rāda sarkanu ekrānu, tad 90%, ka tev neizdosies neko ierakstīt tajā matricā. Ja rāda baltu ekrānu ar datiem, tad izdosies. Šis ir subjektīvs viedoklis un tavā gadījumā, tas var arī nepalīdzēt, taču eksperiments ir tā vērts. Vismaz man tā šķiet.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

vykentijs, ja Tu būtu uzmanīgi un līdz galam izlasījis augstākminēto manuāli, Tu saprastu, ka lai ar NERO ierakstītu 800 MM matricu, bez Overburna neiztikt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...