Jump to content

Mp3 Uz 5.1 Sistemas


edzzzy
 Share

Recommended Posts

Tatad, man ir 5.1 sisteminja, un makleju kadu programmu ar kuras palidzibu skanetu visas tumbas, ne tikai divas - isak - maksligi raditu soundround :) (vai kaut ka ta) man pasam patik winamps, tikai nekadus labos pluginus neatradu, varbut kads var palidzet? ir ari meginats ar wmp bet tas kaut ka nepiesaista :( ari meginaju ar to specialo audigy programminju kas naca skanas kartei lidz, bet rezultats nav diez ko feins :(

Link to comment
Share on other sites

ja jau tev neskan visas tumbas, vai tad visi vadi ir sasprausti ? vai arii es kaut ko jaucu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tatad, man ir 5.1 sisteminja, un makleju kadu programmu ar kuras palidzibu skanetu visas tumbas, ne tikai divas - isak - maksligi raditu soundround :) (vai kaut ka ta) man pasam patik winamps, tikai nekadus labos pluginus neatradu, varbut kads var palidzet? ir ari meginats ar wmp bet tas kaut ka nepiesaista :( ari meginaju ar to specialo audigy programminju kas naca skanas kartei lidz, bet rezultats nav diez ko feins :(

 

lieto winamp!

no winamp.com vari novilkt winamp 5.1 pluginu!

tad strādās visas tumbas

 

ja jau tev neskan visas tumbas, vai tad visi vadi ir sasprausti ? vai arii es kaut ko jaucu :roll:

 

navar tur neko sajaukt!

tamka neskan visas tumbas ir iespējami daudzi iemesli

1.nav 5.1 skaņas karte :D

2.nav sasprausti vadi

3.netiek lietoti piemēroti skaņas faili

4.k-kas cits nenokofigurēts!

Link to comment
Share on other sites

neee viss ok, vadi kartiba skan visas tumbas ja panem diagnostics. bet problema ir ar tiem pluginiem, neviens nav isti labs, es jau kadus 5 esmu pameginajis, visi parak daudz kroplo skanju. tapec ceru ka kads pateiks kadu konkrteu pluginu, jo gan jau kads ta majas ari klausas. Ta ka ludzu padalas pieredze :)

Link to comment
Share on other sites

Outsider

options>preferences>plugins>output>directsound output>configure>un kā device liec savu karti, kaut gan ja intergrētā tad nezinu

Link to comment
Share on other sites

jaunakais winamps man ir, un ar tiem outputa pluginiem esmu jau nocakarejies lidz navei, kaut kadu rezultatu dabuju spaidot to orginalo skanas kartes progu, nju to kas nak lidzi audigy skanas kartem :) bet ja kadam kas labaks variants...

Link to comment
Share on other sites

ko nozīmē 'neapmierina'? varbūt pats par daudz gribi? gribi lai no stereo skaņas kautkāds plugins uztaisītu pilnvērtīgu 5.1? mechtatj ne wredno, wredno ne mechtatj....

Link to comment
Share on other sites

taa:

1. paldies par ieteikumiem

2. radusies divaina problema - lietoju winampu un sad un tad pa visam tumbam klausoties muziku paradas carkski, bet tikai muzikai, jo filmam lietojot media player classic nekadu problemu nav. no sakuma domaju ka mobilais vai kaut kas tads, bet taja nav problema, nevaretu but ka problema ir taja ka kaut ko downloadoju? jo lietojot internetu tas tikai paradas? ceru ka izteicos daudz maz sakarigi ;)

Link to comment
Share on other sites

man ar kautkad bija tādas problēmas ar krakšķiem, es visu klausjos uz media player classic :D

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Palaid Windows Media Player un aktivizē "SRS-WOW," sāks miksēt 3D skaņu un no 2 kanālu mp3 uztaisīs tev 5.1 un skanēs visi skaļruņi vai vismaz tā vajadzētu būt. Pamēģini un pasaki vai skan vai nē, nav man kur pamēģināt, bet tā vajadzētu būt!

Link to comment
Share on other sites

caur windows media playeri ar srs-wow nekas nesanaca, bet ieks microsoft majas lapas atradu to kas vajadzigs - Circle Surround II Decoder un tas to dara, bet sim ir liels minuss - aizmugrejam tumbam skanja ir tik izkroplota, ka skan ka modema signali, bet parejas visas skan ideali. pagaidam atgriezos atpakal pie sadas kombinacijas - winamp + audigy CMSS Stereo Surround.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...