Jump to content

Kur Dabūt?


Guest Ipeklofijs
 Share

Recommended Posts

Guest Ipeklofijs

Navaročennajām Sony austiņām sarāvu vadu pie štekera, kā rezultātā man vajag kkur sadabūt jaunu štekeri, bet tas ir kaučkāds brīnumštekeris, jo tādu no Sony, ar visu to vadu (mini jack - micro jack) pilna pusotra metra garumā var iegādāt par kaut kādiem vājprātīgiem 40$. Tas, protams, man kā LV iedzīvotājam šķiet nesamērīgi dārgi un slimi. Enīvei - man vajag štekeri. Saucas Sony Micro plug. Aptuveni tā kaut kā. Nezinu, varbūt tas nav tikai Sony, bet rādās, ka ir gan.

Pat interneta attēlus šitam nevar savākt normālos kilogramos, tāpēc ieskatam piemetīšu padraņķīgu imāgi - http://www.audiocubes.com/images/f_sony_pcmp1s.jpg

Tur viš ir ar mini jack female otrā galā. Man vajag to maziņo, kā jau nojaušat. (Kods viņam laikam šāds - Sony PCMP1HG)

 

Kamēr neesmu sācis atkārtoties par daudz - palūgšu Jūs dalīties dzīvesziņā - kur/vai/kas tādus var iegūt. Visādos Argusos un Tevalo zem stikla nemanīju. Arī katalogos neatrodu. Moška kāds te ir Dievs un var palīdzēt ar infu?

 

Paldies!

 

 

 

UPD:

 

Cita bilde:

http://www.minidisc.org/soundprofessionals...img/sony-ma.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir Sony štepselis, tad bez variantiem. Sony par savu štekeri prasa cik grib un tur neko nevar padarīt. Es vismaz sadzīves aparatūrā neko tādu nēsmu redzējis. Ja rokas aug no īstās vietas, tad pārgriez uzkausēto plastmasu pie štekera un pielodē vadiņus no jauna. Pa virsu uzvelc termokembriku un nokarsē lai savelkas. Izskats nebūs kā orģinālam, bet viss darbosies un izmaksas arī nekādas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

es taa arii nesapratu, kas tev tur aizgaajis uz labaakiem mediibu laukiem? tas stekeris kuru mauc iekshaa kkur vai arii kkas cits?

Link to comment
Share on other sites

Guest Ipeklofijs

es taa arii nesapratu, kas tev tur aizgaajis uz labaakiem mediibu laukiem? tas stekeris kuru mauc iekshaa kkur vai arii kkas cits?

Tas mazais spraužamais štekerītis.

 

pārgriez uzkausēto plastmasu pie štekera un pielodē vadiņus no jauna. Pa virsu uzvelc termokembriku un nokarsē lai savelkas. Izskats nebūs kā orģinālam, bet viss darbosies un izmaksas arī nekādas.

Domāju šito izdarīt, tikai laža tāda, ka neapdomīgi salīmēju ar superlīmi savulaik to štekeri, kad šis tikai sāka plīst, tipa - lai turas kopā. A tagad to uzkausēto plastmasu tā, hvz kā būs dabūt nost. A moš būs ok! Jē! Enīvei, paldies par sakarīgo atbildi!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Brake

Esi smagi ieberzies ar Sony produkciju! :D

Meklee katalogos!

Varbuut sheit -> www.hama.de

Ja ne, tad seercho ELFAs katalogaa!

Maybe kas uzpeld!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...