Jump to content

WWW tree


Guest Dwalin
 Share

Recommended Posts

Man ir jautaajums vai ir taada programma kas var kaadu maajas lapu ar visaam apaksh lapaam no interneta saglabaat manaa kompii lai es to vareetu skatiities arii offline (protams es apjeedzu kaa peec meenesha tur nebuus jaunaakaas zinjas), nu tijipa sglaabaa taas koku ar visaam bildeem un tekstiem un kraasam utt., jo vienkaarshi katru lapu un taas visas apaksh lapas seivot ar Save As ir dikti ilgi un garlaiciigi.

Link to comment
Share on other sites

Ja tev IE:

 

On the Favorites menu, click Add to Favorites.

Select the Make available offline check box.

To schedule updates for the Web page and how much content to download, click Customize.

Follow the instructions on your screen.

Notes

To open Windows Explorer, click Start, point to All Programs, point to Accessories, and then click Windows Explorer.

For more information about using Web pages offline, see Internet Explorer Help.

Link to comment
Share on other sites

Offline Explorer. Par briivu, gan nav bet kaadas divas nedeeljas palietot var to triaaliiti :) Zagshanu nereklameeshu :) Mauc lejaa visu, kam ir dota pieeja :)

Link to comment
Share on other sites

Man ir jautaajums vai ir taada programma kas var kaadu maajas lapu ar visaam apaksh lapaam no interneta saglabaat manaa kompii lai es to vareetu skatiities arii offline (protams es apjeedzu kaa peec meenesha tur nebuus jaunaakaas zinjas), nu tijipa sglaabaa taas koku ar visaam bildeem un tekstiem un kraasam utt., jo vienkaarshi katru lapu un taas visas apaksh lapas seivot ar Save As ir dikti ilgi un garlaiciigi.

Tā, atšķiru žurnālu Chip 2004.09 numuru 83. lpp. Lasām, kas ir iekšā līdzi nākošajā CD. Opā: freeware HTTrack Website Copier 3.32 !

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...