Jump to content

Baroshanas Vadu Sadaliitaajs


gReenS
 Share

Recommended Posts

sveiki, veikshu pirmo tuningu kompim, bet esmu darbaa un pa celjam uz maaju braucot gribu nopirkt case fanus lai dzesee jo man bij probleema ar cpu un system temperatuuru.

 

karoch JAUTAAJUMS, cik standartaa naak vadi no baroklja, lai zinu cik fanus varu pirkt un piesleegt? jeb ir kaads sadaliitaajs lai varu salikt vairaak fan?

 

man ir hdd, floppy, cd piesleegti, skjiet kadiem 2viem jabuut briiviem elektriibas vadiem keisaa? un cooleri iet uz tiem vadiem vai kur case cooler jasleedz klaat ('tie' vadi domaati sarkans dzeltens un vel divaas krasaas, taadi kas naak no baroklja un sprauzh cd iekartaa u.c. iekartaas)

 

paldies!

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār fanus jau liek uz mātes plates virsuu, HDD dzesētājiem koplektā nāk speciāla pāreja ko iepraud HDD barošanas ligzdā un pēc tam barošanu...

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār fanus jau liek uz mātes plates virsuu, HDD dzesētājiem koplektā nāk speciāla pāreja ko iepraud HDD barošanas ligzdā un pēc tam barošanu...

hmm laikam nesaprati, doma nopirkt parastu ventilatoru pliku plastmasas ventilatoru un vienkaarshi pielikt tuvumaa procesora redelai lai dzesee, bet vell kaadu ventilatoru bonusaa sisteemai. bet kur lai dabuu elektriibu tiem? un cik taadus es varu standarta kompim pielikt?

Link to comment
Share on other sites

no baroklja naak vai nu 4 vai 6 baroshanas vadi

ir tipa shaadi sadaliitaaji

 

(ps: bilde aarzemees!!!!)

o jaa shaads buutu labais. nu shodien pastiishos. nu man jau laikam buus tie 4 vadi jo nekaads extra pc jau man nav. nopirksu 2vus coolerus pa 2Ls katru un ja kas flopi izraushu, nevajag man vairs taadu :) un buus mans pc moddings :) he he

 

offtopic - tiem cooleriem kkados softos rpm raadiisies???

Link to comment
Share on other sites

Nu man uz keisi stāv 2 parastie plascmass coolie (jaunības trakums) un pielikti ir uz MB, nu man MB kontrolē arī to ātrumu!!!

Link to comment
Share on other sites

ehz, who knows kaa man tad sanaaks, nu maybe tad panjemshu vienu cooleri, un paluureeshu majaa cik vadi ir un kaadi! hmz kkadaa softaa everest vai kaa man radija ka ir vairaaki kuuleri kjipa laikam bet nenaak info no tiem. bet who knows kaa lai es piekonekteeju parastu cooler mb :)

man mb ir nforce2 ultra400

Link to comment
Share on other sites

Ir nopērkami ventilātori, kuriem jau ir sadalītājs - ķipa, izrauj kaut vai no HDD barošanu, piespraud pie HDD to kūleri, un tad spraud barošanu atpakaļ pie HDD jau tajā pieliktajā kūlera štekerī.. nu kaut kā tā..

Link to comment
Share on other sites

Guest AArpraac

Floppim ir savādāks (tipa nestandarta).

 

Man ir divi keisa ventilatori un tiem abiem ir gan ieeja, gan izeja - tb vinjiem pienāk elektrība, ventiks strādā, un + barošanas vads turpinās, var spraust nākamo ventilatoru. Karoch paskaties ko pērc, un, ja ir tādi, tad nafig nevajag tos sadalītājus.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Tādi sadalītāji kā hero pieminēja ir nopērkami datorbodēs un bieži nāk komplektā videokartēm, kurām ir nepieciešama papildus barošana, bet vēl jau pastāv arī zinātniskā pieeja: ņemam plikus vadiņus, iespraužam kādā molexā un pēc tam iespiežam kādam HDD. :)

Dalīt jau to visu var līdz bezgalībai, tikai piedomā vai baroklis pavilks.

Link to comment
Share on other sites

tikai piedomā vai baroklis pavilks.

nu es jau nedomaaju baigo tonnu, max 3 bet domaaju sodien 2vus cooler panjemt :) a case hmz neatminos kads bija w300 vai w350, laikam jau kkaa liekas ka case bija 350

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...