Jump to content

Web Serveris


Gigenieks
 Share

Recommended Posts

Labi lieta ir tāda gribēju uzlikt sev Web serveri uz sava PC, ar drauga palīdzību ķip uzlikām, bet viņu redzu tikai es neviens cits neredz, tapēc nesapratām, kur ir problēma! Izdomājām mosh provaidera vaina ir darīju tā

 

:arrow: 1. zvanīju uz viņu nr, kas ir līgumā un viņu mājaslapā piezvanu uz 1. nr - izslēgts nu labi zvanu uz otro nr, bet tur paceļ persona, kas vispār nav saistīta ar to kaut kāds Edgars, kurš nesaprot, kas pa firmu un ko es vispār gribu no viņa :lol:

 

:arrow: Aizrakstīju uz epastu viņu šādi =>

 

Labcien, lieta ir tada esu uzstadijis sev web serveri, bet es vinu tikai redzu neviens cits!

Varbut jus esat man kaut ko noblekejusi, vai kada cita veida ietekmejat to?

 

ar cienu jusu klients, gaidisu atbildi!

 

Un lūk atbilde =>

 

Dobrij denj

v dogovore napisano,4to zapreshena ustanovka kakih libo

internetserverov, etu problemu mozhno reshit 2-mja variantami:

1.Mi mozhem predostavitj vam mesto pod vashu web stranicu na nashem

webservere, no stranica ne dolzhna bitj komerceskoj.

2.Mozhno sdelatj tak, 4to vi smozhete ispolzovatj web server na svojom

kompjutere, no eto budet stoit 10 ls ezhemesja4no

 

:mrgreen::grin: + līgumā nekā nav minēts par to! :shock:

 

Tālāk šodien aizgāju uz adresi, kur viņiem būtu jāstrādā un lūk brīnumi neviena nav viss ciet, sazvanīt nevar! Dzīva komēdija :lol:

 

Aizrakstīšu, ka līgumā nav minēts nekas tamlīdzīgs un redzēs, ko viņi atbildēs! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

1. Vai esi noņēmis firewaal un tamlīdzīgas programmas?

2. Kādu servera programmu izmantoji?

3. Vai reizē gadījuma nedarbini Skype.

Link to comment
Share on other sites

1.FireWall bija megināts gan On gan OFF!

2.APACHE

3. skype bija ieslēgts, bet bija iznemts skype lietot 80 un 443 portu taka tas netraucē

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

diezin vai :D un es vispār nesaprotu, kapēc man neraksta pa latviski varbūt es nez rus ko tad iet tulkot ? :grin:

Link to comment
Share on other sites

Guest SU!C!DE

diezin vai :D un es vispār nesaprotu, kapēc man neraksta pa latviski varbūt es nez rus ko tad iet tulkot ? :grin:

 

 

vo vo, ja jau vinjiem aizraxta latviski, tad kaada velna peec vinji atbild krievu valodaa, varbuut , ka vinsh krievu val. nesaprot :D

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

Vismaz tad krievu burtus būtu nuģis izmantojis :D

 

jā viņiem laikam tur neatbalsta tādus fontus :D

 

IP ir reālā nav dinamiskā :)

Link to comment
Share on other sites

Šaaraškina kantora :( nomaini provaideri un viss, vispār kāda vella pēc maxāt par netu kuru lāgā nevar izmantot :( Kāda viņiem daļa :\ Godavards nomainu provaidetri un viss.....

Link to comment
Share on other sites

Nomaini provaideri un pie reizes pasūdzies Valsts valodas centrā un PTAC (Patērētāju tiesību aizsardzības centrā)!!!

Link to comment
Share on other sites

1.Ja līgumā tas nav minēts, tad sūdzies PTAC ! Tāpat vari pasūdzēties valsts valodas centrā(Vai, kā viņu tur...). Nu tā ir vienkārši klaja ņirgāšanās no viņu puses !

2. Jā un patiešām maini nost provaideru, ja vien neesi pārliecināts, ka labāku nedabūsi !

3. Kā to utu kantori sauc ???

4. Ja tev ugunsmūris netraucē, skype ir izslēgts un neviens netiek pie tevis uz 80 portu, paprovē uzlikt uz cita porta - tīri testa nolūkos !

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa shameejiem ar to Latvieshu krievu valodu taa pagruutaak! Vaardinsh ''Pakalpojumi'' nu kaa jau pie cilveekiem bet nu taalaak gan bik piemirsushi taadaa pashaa valodaa raxtiit... :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...