Jump to content

Norton Vs Kaspersky


Sturkis
 Share

Recommended Posts

Gribetos noskaidrot kas kuram labaks un kas sliktaks! nezinu ko likt uz sava kompja!

 

Tada atbilde ka "Kaspersky sucks" vai "norton for dedman" nerakstiet! paskaidrojiet lidzu man nezinim!

 

Ar cienu, Sturkis.

Link to comment
Share on other sites

Guest Bumba

Gribetos noskaidrot kas kuram labaks un kas sliktaks! nezinu ko likt uz sava kompja!

 

Tada atbilde ka "Kaspersky sucks" vai "norton for dedman" nerakstiet! paskaidrojiet lidzu man nezinim!

 

Ar cienu, Sturkis.

 

 

man patik vairaak KAV , mazaaak bija probleemas, bet tagat lietoju NOD32, mazaak resursu nem , nebremze datoru !

Link to comment
Share on other sites

vienkārši negribetos nopirkt su** cenas jau daudz neatskiras! Zinu ka Kasperskis konflikte ar Norton! Vai ta ir? kas atrak apgreidojas un kas tere mazak resursu? Runa ir par Norton corporated edition!

Link to comment
Share on other sites

Cik man zināms abām progām ir 30day trial, novelc un izmēģini kas un kā.

P.S. Antivīruss ir lieka naudas izdošana, limited user un nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

karoch neko nesapratu! Daudzi saka ka viens ir su** daudzi saka ka tiesi otradi! Vismaz centos! Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Lieto to kas labaak patiik! Man ar nortonu ir bijushas probleemas, ar kaspersky nee! Var jau buut ka taa bija tikai man, bet kav es vairaak uzticos!

Link to comment
Share on other sites

Ir būtiski arī tas, cik jaudīgs ir dators. Ja RAM ir mazāk par 512 MB, neieteiktu likt ne Nortonu, ne KAV. Mājas apstākļiem pilnīgi pietiktu ar kādu vieglāku bezmaksas antivīrusu, it sevišķi, ja varam samierināties ar limited user. (AntiVir, AVG, Avast)

Link to comment
Share on other sites

Spam on

"Kaspersky sucks" un "norton for dedman" :-D

Principā abi ir ļoti labi paredzēti lietotājiem, kas neko īpaši necērt kompjos, kāčā visu iespējamo pr0nu no dc un atver visus failus, kas ir pieattachoti pie mailiem.

Spam off

 

Tas protams ir joku līmenī, bet aizsardzība manuprāt ir pārāk liela, lai es ziedotu tehnikas ātrdarbību ar pārbaudēm pret kurām es pats sevi varu pasargāt.

 

Mājās izmantoju bezmaksas AntiVir, taču drīz pēdējā win karoga vietā atradīsies mazs smuks pingvīniņš :-D , kuram būs pofig uz win vīrusiem.

Link to comment
Share on other sites

es ar uzskatu ka nav jegas izmest naudu par maksas antivirusu, uzliec bezmaksas un lielu atshkiriibu nejutiisi.

pats lietoju antivir un ar virusiem nav bijushas probleemas.

Link to comment
Share on other sites

vinji abi bremze PC,NOD32 ir salidzinosi puucinja ar vinjiem

Link to comment
Share on other sites

Abi mēsli - nevienu no tiem neliktu !

Nu neviens antivīrus nepaglābs dumu lietotāju, kas sēž ar admina tiesībām, ložņā pa dog-sex.com visur spiežot YES YES YES !

 

Limited-user, un tad izvēlamies kādu, kas rij mazāk resursu !

Link to comment
Share on other sites

lodzinjsh

aj nu tak!!! Man vispār nav antivīrusa! Vienīgais, kas man ir ir kkāds neliels freeware advāres noņēmējs, kuru es palaižu reizi divos mēnešos. Pēdējās 2 reizes neko neatrada. Nevaik vazāties pa "krutām"><@X0rY lapām un miers.

Link to comment
Share on other sites

Priekshroka vairaak Norton nekaa Kaspersky. 5taa versija bija laba, bet jaunais KIS 2006, lai arii cik labs tas buutu, tomeer ir kaut kaads pajociigs. Ja jau gribas pirkt, tad var padziivoties uz triaaljiem un pasham izdariit secinaajumus kas pasham liekas labs un kas slikts. Veel. Cik saprotu, tad runa iet par Symantec Corporate edition licenceeshanu. Nez vai taa buus tik leeta.

Link to comment
Share on other sites

Es vispaar liktu priekshaa labu Firewall un Ad Ware i vsjo. Ko tur vairaak? Ja nelozhnjaa pa visiem XXX saitiem, tad pilniigi pietiek ar sho variantu. Nu Firewall jau gan ko citu, ne jau Win stock variantu...

Link to comment
Share on other sites

Šeit tikai freeware ieteikumi, kā pasargāt savu kompi no drazas.

Lai veicas.

 

http://mywebpages.comcast.net/SupportCD/SecureXP.html

 

Par spyware-

"Under NO circumstances is it necessary to pay for AntiSpyware removal applications to remove Spyware."

 

Vēl kas par drošību : Ja nu win ir pirātisks, tad www.autopatcher.com būs tas, kas ļaus uzlikt jebkuru updeitu.

Link to comment
Share on other sites

kakis2006

Hahaha Nod32 ir baigais mesls vins neko nedara sez un updeto un viss tas ir ka slinkums stradat ....

Link to comment
Share on other sites

-> Sturkis

Ja nav pieredzes un nēsi iemanījies atpazīt zarazu, tad domāju, ka Kaspersky būs labāks priekš iesācēja. Kapēc? Tapēc, ka updates iznāk biežāk un vairāk zarazu atpazīst.

Ja ir pieredze, tad uztaisi kontu ar limited user un uzliec kaut ko mazu, ko ik pa laikam palaist lai izķemmē. Te, manuprāt, pašā laikā būtu AVG, Antivir vai Avast Home Edition.

 

-> NC

Es uzskatu, ka makrozaraza nav problēma:

1156444005.jpg

Ver vaļā tikai tos makrodokumentus, par kuriem tev nav šaubu un būs OK. Nevajag atļaut makrosam, kas dzīvojās apšaubāmos dokumentos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...