Jump to content

:) Probleema


Guest Zuziitis
 Share

Recommended Posts

Klau, kas man vareetu ieteikt, kaa dziivot taalaak:)

Ir iespeeja panjemt vai nu P4 3200 ar labu maati, vai AMD 64 3400, KO MAN DARIIT? :)

Teiksim taa - ja divi staaveetu, bet buutu jaanjem tikai viens, ko izveeleeties?

 

P.s. par cenu shoreiz neiet runa :)

Link to comment
Share on other sites

Klau' date=' kas man vareetu ieteikt, kaa dziivot taalaak:)

Ir iespeeja panjemt vai nu P4 3200 ar labu maati, vai AMD 64 3400, KO MAN DARIIT? :)

Teiksim taa - ja divi staaveetu, bet buutu jaanjem tikai viens, ko izveeleeties?

 

P.s. par cenu shoreiz neiet runa :)[/quote']

 

Cik var teikt/neteikt cilveekiem, nekaadaa jeegaa...

 

Ko tu ar to datoru grasies dariit? no taa arii ir atkariiga izveele...

Link to comment
Share on other sites

Athlon 64 praktiski visos testos būs ātrāks.

Link to comment
Share on other sites

Guest Zuziitis
Klau' date=' kas man vareetu ieteikt, kaa dziivot taalaak:)

Ir iespeeja panjemt vai nu P4 3200 ar labu maati, vai AMD 64 3400, KO MAN DARIIT? :)

Teiksim taa - ja divi staaveetu, bet buutu jaanjem tikai viens, ko izveeleeties?

 

P.s. par cenu shoreiz neiet runa :)[/quote']

 

Cik var teikt/neteikt cilveekiem, nekaadaa jeegaa...

 

Ko tu ar to datoru grasies dariit? no taa arii ir atkariiga izveele...

 

Jaudai sevishkja noziime nav, patiik, ka aatri straadaa un taas arii buutu galvenais - shad tad speeljuki, kaad fochene jaapachakaree, nu vienkaarshi lai maajaas viss ietu, viss kusteetos pie kam aatri un kvalitatiivi.

Link to comment
Share on other sites

Ja cena nav svarīga un ātrums arī nav svarīgs, bet vari atļauties, ņem intel.

P.S. Man personīgi no CPU ņemamā cenā iekrīt 3.0GHz nevis 3.2, bet tā jau gaumes padarīšana.

Link to comment
Share on other sites

Speeleem svariiga ir video karte, atteelu apstraadei - pietiekams atminjas daudzums. Procesors shai gadiijumaa nav ar tik lielu noziimi. Skaties peec macinja iespeejaam.

Link to comment
Share on other sites

Guest Zuziitis
Speeleem svariiga ir video karte' date=' atteelu apstraadei - pietiekams atminjas daudzums. Procesors shai gadiijumaa nav ar tik lielu noziimi. Skaties peec macinja iespeejaam.[/quote']

 

:) Macinjam arii shoreiz nav noziimes, darbs apmaksaa.

Vienkaarshi esmu dzirdeejis visaadaas valodas par Atloniem, bet Komp. firmaa mani puulaas paarliecinaat, ka 64-niekiem probleemu vairs neesot.

It kaa pashi divus lietojot un ..., un viss rulleejot. A man, kaut kaa tuvaaks sirdij Intel :)

 

Labi, liekaas, ka jaalemj vien buus pasham - paldies par paliidziigiem ieteikumiem!

P.s. Gribeeju tikai zinaat, vai kaads reaali ir pachakareejis sho Atlonu un kaadas atsauksmes.

Link to comment
Share on other sites

Kas tad par problemam AMD bija senak??? Zinu tikai to ka A3400+ bus atraks + ja preti stav Preskots tad AMD bus ari vesaks+ Coolnquiet tehnologija padaris so CPU ljoti veesu brizos kad lietosi to nenoslogojot!!!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...