Jump to content

Skaneris Nereaģē


Guest renaarinsh
 Share

Recommended Posts

Guest renaarinsh

Es īsti nezinu, kurā vietā rakstīt, tāpēc rakstīšu šeit, varāt pārvietot..

 

Kādu laiku viss bija labi, līdz man vaidzēja noskanēt kādu papīrgabalu, caur programu spiežot skanēt, dators liek izvēlēties source, un tur tikai uzrāda webkameru :/ Uz skanera pogas nereaģē, esmu mēģinājis iespraust, izspraust USB, bet arī nekā, kā arī esmu dzēsis, rakstījis pa jaunu draiveri skanerim ar nekas :(

Link to comment
Share on other sites

pirmkaart, tad kad tu paarrauj skaneri no usb porta... OS uz to kautkaadiigi reagjee ? .. tobish paraada ka device ir pazaudeets / atrasts ? vai null emocijas ?

Link to comment
Share on other sites

Skeneriem mēdz būt barošanas bloki un tie reizēm sadomā nomirt. Gadījās man šāda probza ar HP Scanjet 3970 akurāt pirms kāda mēneša. Pamēri spriegumu uz barošanas bloka štepseļa.

Vispār jau uzdodot šādus jautājumus vajadzētu detalizētāk - kas tas par skeneri, kāda programma tiek izmantota procesā, utt.

Link to comment
Share on other sites

Guest renaarinsh

Iespraužot USB, OS pilnīgi nereaģē, ka ir jauns device, tad liek aizdomāties, ka kkas nav kārtībā ar skaneri :/

hardware HP scanjet 3670

software HP PHoto & Image software

 

gribu vēl pateikt, ka varot vaļā Scaner and Camera wizard atveras webcam, kura vietā vaidzēja būt skanerim :/

Link to comment
Share on other sites

ja ir iespeeja tad uz to pashu usb portu paprovee iespraud dajebko citu... - ja kompim irkaut kaada reakcija - noraksti uz to ka izbeidzies skaneris.

protams ja ir iespeeja var paarbaudiit skaneri arii pie cita kompja

Link to comment
Share on other sites

Guest renaarinsh

Nu skanerim usb esmu mēģinājis spraust visos usb caurumos, bet nekāda reakcija, bet spraužot webkameru usb uzrāda, ka pievienots devais, jūtu, ka būs jāved uz remontu skaneris :(

Link to comment
Share on other sites

Būtu interesanti uzzinat ar ko tas viss beigsies. Es arī domaju, ka vainīgs barošanas bloks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...