Jump to content

Ubuntu Uz Imac...


Nettwerk
 Share

Recommended Posts

Gribeeju iechekot viss iebuutojas laade no CD un tad peeksnji klusums un tad taa saaka duukt ventilaators es nu saaku domaat njaa kas tad par lietu.Nu taa arii nesanaac iechekot...Prieksh kam man ubuntu ja shaadi jaachakareejas...???

Link to comment
Share on other sites

Guest JP/deephouse.lv

Gribeeju iechekot viss iebuutojas laade no CD un tad peeksnji klusums un tad taa saaka duukt ventilaators es nu saaku domaat njaa kas tad par lietu.Nu taa arii nesanaac iechekot...Prieksh kam man ubuntu ja shaadi jaachakareejas...???

ja godigi ir jabut pilnigam tinim ar pumpu uz degunu lai jautatu shadus jautajumus!!!

Link to comment
Share on other sites

lmx vēlviens siekalainais labs cilvēks ar rozā brillem !

Vislaik lietoja sīkmīksto, iegādājās MAC un tagad eksistē tikai MAC !

 

Es atbildēšu uz tavu jautajumu: Lai zinātu arī iespējamās alternatīvas, un varētu izvērtēt, kas ir labāks un kas sliktaks.

 

Neesmu MAC lietotajs, taču arī MAC var saskaitīt KAUDZI ar nepilnībām, tāpat, kā JEBKURAI citai OS !!!

 

Protams M$ varianta šīs nepilnības ir viss skarbākās :)

Link to comment
Share on other sites

arī MAC var saskaitīt KAUDZI ar nepilnībām, tāpat, kā JEBKURAI citai OS !!!

 

Protams M$ varianta šīs nepilnības ir viss skarbākās :)

baac ku viedi vaardi! pilniigi manas domas. es gan neesmu specs nevienaa no OS, bet atziizhos ka man kaa parastam kompiisha lietotaajam, mac patiik vislabaak, ubuntu patiik ljoti, bet windows jau tik pierasts ka apnicis ...

Link to comment
Share on other sites

Despacho

MIG. Kas bļ** tu tāds esi? Atnāc uzreiz topika autoru noliec? Normāls jautājums, ja esi tik kruts \m/ \m/ , tad pastāsti kas viņam par vainu. Es, piemēram, nezinu, liku to live cd, viss iet, taču izskatījās, maigi sakot, pretīgs, tāpēc atmetu tam visam ar roku. jā, esmu linux-lāme un ne sū** nesaprotu, taču tas nedod man iemeslu di*** uz visiem, kas pagadās pa ceļam.

 

Un vispār, kas jūs tādi bļ** esat? Es vienīgais gudrais, un ko citi vien nepateiktu - labs cilvēki! Jā, nopērc macu, skats uz dzīvi savādāks paliek? Un?! Kāpēc tevi vispār tas rausta, ej stūrī padr*** un nep** citiem smadzenes!

Link to comment
Share on other sites

Topika autors tik cēli paziņoja, ka konkrētais Ubuntu viņam nejiet, un nafig tas vispār vajadzīgs! Viņš protams caur savām roza brillēm neiedomājās pateikt kāds MAC tev ir (Ar IBM vai Intel procesoru ), neidomājies pateikt kādu Ubuntu versiju lieto ! Neko nepateica, tikai gudri nodibens ! Man protams jāmin, ka tas darīts uz parakstā esošās sistēmas ?!

 

Otrkārt netika nekur runāts par Linux zināšanām, par to kurš ir guru un kurs nav - to tu puiss esi izzīdis no pirksta !

 

Treškārt Nevajag tik nopietni uztvert, ja kāds ne tā izsakās par tavu nevainojamo MAC !

 

Sēdi rozā brillēs un nežvanksti !

Link to comment
Share on other sites

Guest *nixTroll

shitie makintoshisti man piedur... nopietni - izgruuzh pusi algas(varbuut pat krediitos ielien), lai nopirktu savu piisli, tad pashi saprot, ka viss kas vinjam ir, tas ir skaistais izskats un tad metas aizstaaveet, jo pasham tak shkrobis lol!

autor - paaudzies pirms ko raksti internetaa. citaadaak vieniigais, ko no tevis teiktaa sapratu ir tas, ka tev uz mammiites pirktaa MAkTInSoH LaWl nejiet Ubuntu!!!!111one

Link to comment
Share on other sites

Man stipras aizdomas ka aparāts bija domāts:

iMac G5, 1.9Ghz PowerPC processor, 1Gb RAM, Ati Radeon X600 128Mb, HDD 160Gb. :)

Link to comment
Share on other sites

Despacho

Otrkārt netika nekur runāts par Linux zināšanām, par to kurš ir guru un kurs nav - to tu puiss esi izzīdis no pirksta !

Es jau neteicu ka tu esi vecis ar pautiem. Es jau teicu ka es esmu "linux spēX" tipa un ka jūs lūzeri neko nerubījat nenokā.

 

Treškārt Nevajag tik nopietni uztvert, ja kāds ne tā izsakās par tavu nevainojamo MAC !

Es jau to neuztvēru nopietni, pirmoreiz izlasīju pārsmējos, tad man pēc tam tik приспичело pateikt ko skarbāku, jo nav jau normāli, ka šitā te melš. nu nezini nesaki neko.

 

Sēdi rozā brillēs un nežvanksti !

Es nežvankstu, man ir intīmas attiecības ar pingvīniem.

 

shitie makintoshisti man piedur... nopietni - izgruuzh pusi algas(varbuut pat krediitos ielien), lai nopirktu savu piisli, tad pashi saprot, ka viss kas vinjam ir, tas ir skaistais izskats un tad metas aizstaaveet, jo pasham tak shkrobis lol!

Troļļu(busu) spēks! Jūs man arī piedurat. Tie kas lieto windows lāmes, īstais spēks slēpjas linuksā! Tiešām?! Kaut vai uzlikšanas vieglums. Es māsu piespiedu stūķēt Windows XP, pēc tam slackware uz kompja. Windows XP ar mocībām, linux - pēc 2 stundu mocībām atmeta ar roku, līdz peles iedarbināšanai nemaz netika.

Neviens kredītos nav līdis, ja es to varu atļauties - turēt kko smuku uz galda nevis pelēko masu zem tā, tad kāpēc nē? Te jau manuprāt izlien letiņu ūberīpašība - skaudība.

Link to comment
Share on other sites

ru a kapēc ir jāmin, vai tas, vai cits ???

lmx es zinu, ka MAC OS X ir bālastīs uz Darvin kodola, kas savukārt ir ļoti bāzēts uz FreeBSD kodola ! Loģiski, ka daudzkas no unix-like griežas arī uz MAC. Cita runa ir par to, kea nejau nu šitas būs tas kas to griezīs....

Link to comment
Share on other sites

MIGs

 

 

Nettwerk parakstā ir teikts kāds viņam tas aparāts, šaubos ka viņš vēl Macintel kasti iegādājies un to nav uzlicis parakstā ;) Vēl tikai jāuzzin kādu Ubuntu versiju čalis licis...

Link to comment
Share on other sites

Ru paskaties topikus augstāk !

Es piefiksēju, ka sviņam ir parakstā, taču kapēc viņš to nevar norādīt ? Kā lai es zinu, savai, mammas, vai drauga, vai kaimiņu fedjas kastei viņš to mēģina ???

Un par Ubuntu verijām, jau viņš ar nav bildes NEVIENU vārdu !

Link to comment
Share on other sites

Despacho

Un par Ubuntu verijām, jau viņš ar nav bildes NEVIENU vārdu !

Loģika: ON!

ir tātad divi varianti - vai viņš licis makiem domāto vai x86 domāto versiju. Cerams viņš nav tik stulbs, lai liktu x86 ubuntu, tātad paliek tikai variants - kura versija. Un, ja viņš piemēram lika .06, tad kas? A ja .05? Ko tas maina, varēsi ieteikt uzlikt jaunāku versiju? Viss, balagānu ciet, lai pats ņemās, visu izskaidro un tad nāk atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Loģika: ON!

ir tātad divi varianti - vai viņš licis makiem domāto vai x86 domāto versiju. Cerams viņš nav tik stulbs, lai liktu x86 ubuntu, tātad paliek tikai variants - kura versija. Un, ja viņš piemēram lika .06, tad kas? A ja .05? Ko tas maina, varēsi ieteikt uzlikt jaunāku versiju? Viss, balagānu ciet, lai pats ņemās, visu izskaidro un tad nāk atpakaļ.

Labriit no riit, nu zheel ka tik skarbi un pazemojoshi tika turpinaats...Pirmkaart es tik stulbs neesu, taa kaa dazhiem liekas.Otrkaart nespried par cilveeku peec cepures...Ok tagad par teemu.

Dators: iMac G5 (PPC) parakstaa ir.Linux uz vaacinja rakstiits 6.06 LTS for your Mac jeb vienvaardsakot PPC...

Kaapec gribeeju apskatiit:Kaadu laiku atpakalj man atnaaca CD komplekts ko biju pasuutiijis.Un taa man stav maajaa.Kaapeec nepameegjinaat kaa iet uz Mac?Tas ka uz PC pameegjina tas ir normaali,bet kaapeec uz Mac nevareetu?Es jau netaisos installeet bet izmantot ka livecd.

Paldies tiem kas bija saprotoshi...

P.S. Visiem Windows un PC lietotaajiem.Paskatieties sadaljaa windows un datortehnika par ko tiek runaats.

Un saliidziniet ar Mac sadlaju...

Link to comment
Share on other sites

Tātad:

Pastāsti, vai tev sāk lādēties grafiskā vide, vai nemaz tik tālu netiec ?

Vai ar CTRL+ALT+F1/F2/Utt vari pārslēgt terminālus ? Nu zem Mac varbūt jālieto ābolīts, vai kas tāds...

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Tātad:

Pastāsti, vai tev sāk lādēties grafiskā vide, vai nemaz tik tālu netiec ?

Vai ar CTRL+ALT+F1/F2/Utt vari pārslēgt terminālus ? Nu zem Mac varbūt jālieto ābolīts, vai kas tāds...

Saakumaa kad iesleedz datoru paturot C peec laicinja paraadaas konsole ir piedavaajumu boot'oties.Nospiezhot Enter saak laadeeties un tad paraadiijaas melns ekraans un vel peec neilga laicinja ventilaators saaka skalji ruukt.Nu skanja nebija no patiikamaakajaam...

Kad Mac OS X darbojas nekad nav bijusi taada duukonja pat ar masiivaam programmaam darbojoties.Neizmantoju F2,F1 fukciju kas ir pirms boot...Nevareeja paarsleegties starp terminaaliem, ne arii paarstarteet...Vieniigi ko vareeja Power Off...

Varbuut peec default boot nevar ielaadeet Ubuntu?Varbuut kaads ir meegjinaajis.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Pateicos.neesu vieniiais kam taa ir...Tas laikam ir pilniibaa ar 6.06 versiju...

Cik ieksh taa foruma palasiiju...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...