Jump to content

Problēma Ar Psu Vadu Rūkumu!


Exiic
 Share

Recommended Posts

Sveiki tauta!

Man te tā prātojot ir gadijies jautājums!!!

Man ir NoName 300W baroklis!

Pašlaik ir klāt viņam pieslēgti 2xoptika [cd-rw un dvd-rw] un 2xHDD, problēma ir tāda, ka nav vairs kur piespraust vēl kādu devaisu!

Drīzumā meibī iegādāšu Gf FX5900XT, kurš jāsprauž pie psu!

Vienīgā iespēja ir šķirties no viena cd-rom, bet uz to man roka neceļas, jo bieži tiek klonēti/kopēti diski!

 

Man prātā iešāvās viena ideja, ir iespējami k-kādi sadalītāji?

Vai kautkur var nopirkt?

Varbūt, ka varu noraut no kāda cita barokļa un uztaisīt self made sadalītājus?

 

LŪDZU NESŪTIET MANI UZ MEKLĒTĀJU!!!!

tur tāpat neko jēdzīgu nevar atrast, jo viens raksta baroklis, otrs - barošanas bloks,trešais - psu un ir viena liela putra!!!

Link to comment
Share on other sites

www.636.lv ir sadalītāji. :wink: Pats izmantoju arī jo man nebija kur spraust videokarti. Piesprauž vienu PSU barošanas vadu un galā ir divi jauni! :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Var arī pats uzbūvēt cik grib. Vaig tikai viens nobeidzies baroklis un kāds nomiris hdd vai cd-roms, kā arī taisnas rokas. Rezultāts būs nesliktāks par pirktajiem pagarinātājiem.

Link to comment
Share on other sites

Tik sakties! Galu gala NoName 300w var arii jaunus devaisus nepavilkt vai ari izsaukt destabilitati un kaut kas var nodegt!

Link to comment
Share on other sites

Var arī pats uzbūvēt cik grib. Vaig tikai viens nobeidzies baroklis un kāds nomiris hdd vai cd-roms, kā arī taisnas rokas. Rezultāts būs nesliktāks par pirktajiem pagarinātājiem.

 

 

ilgi domāju un nedadomāju, kapēc vajadzīgs arī kāds iiris devaiss?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tapē lai dabūtu kaut ko tādu, ko spraust virsū barošanas vadam (hdd vai cd-rom barošanas ligzda). Var arī griezt vienu pušu, lodēt un ar izolācijas lenti notīt - bet nebūs smuki. Tad arī neko nevaidzēs.

Link to comment
Share on other sites

ilgi domāju un nedadomāju, kapēc vajadzīgs arī kāds miris devaiss?
Lai tev būtu Female gals, bet bez tā arī var iztikt.

 

The point is - tavs NoName 300-nieks, visticamāk, nepavilks ja jau esošajai noslodzei vēl videokarti barosi... Iesaku domāt par brenda barokļa iegādi!

Link to comment
Share on other sites

Tapē lai dabūtu kaut ko tādu, ko spraust virsū barošanas vadam (hdd vai cd-rom barošanas ligzda). Var arī griezt vienu pušu, lodēt un ar izolācijas lenti notīt - bet nebūs smuki. Tad arī neko nevaidzēs.

 

ja godīgi, tad neiebraucu :oops: :oops: :oops:

nevar vienkārši nogriezt nost šito štekeri un gabulu vada un no cita barokļa to pašu, tad satīt kopā vadus, lai strāva iet uz abiem, vēl kādu alvas pļeku pa virsu un ualāāā???

tā vaita nevar?

smukums nav galvenais!

tāpat viss ir aiz keisa vāka...

 

velk velk, es ar psu kalkulatoru parēķināju, man tur ~240w sanāk, domāju ka tos tak viņš ir spējīgs dot?

 

būs būs arī jauns psu, tikai pašlaik līdzekļu nav!

Link to comment
Share on other sites

.. velk velk, es ar psu kalkulatoru parēķināju, man tur ~240w sanāk, domāju ka tos tak viņš ir spējīgs dot?
NoName, starp citu, dod ārā stipri mazāk kā ir rakstīts uz marķējumeim. Atkarībā no Noname'a kvalitātes, 300W modelim reālā atdeve svārstās no 200 - 250W. Pat brendi knapi tiek tikai tuvu tai nominālajai jaudai.
Link to comment
Share on other sites

Drīzumā meibī iegādāšu Gf FX5900XT, kurš jāsprauž pie psu!

Vienīgā iespēja ir šķirties no viena cd-rom, bet uz to man roka neceļas, jo bieži tiek klonēti/kopēti diski!

Man prātā iešāvās viena ideja, ir iespējami k-kādi sadalītāji?

Vai kautkur var nopirkt?

Eu, tev takš nekas nav jāpērk, tai kartei parasti jau līdzi nāk dalītājs. Vismaz manai Chaintech GF FX 5900XT kartei tāds bija jau komplektā. Protams, ja tava karte būs no kāda cita ražotāja, kurš būs noskopojies ar to dalītāju, tad gan būs jāpērk, bet kamēr nenopirksi to karti, tikmēr jau neuzzināsi vai būs jāpērk tas dalītājs vai arī nē. Bet nu tu jau laikam pirksi lietotu to karti, tad nu paprasi tam, no kā pirksi, vai kartei nenāk komplektā tas dalītājs.

Btw, 300W noname baroklis priekš 5900XT būs drusku par švaku. Tai kartei tas papildus spraudnis nav skaistuma pēc vajadzīgs, viņa no tā ņem arī pietiekami daudz jaudas, ko 300W baroklis var arī nespēt tai iedot.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Ceru, ka vēl neesi neko uztaisījis vai pircis. Iesaku veidu, kā pieslēgt pie barokļa, cik gribi patērētājus. Paņem elektropreču veikalā vadu savienotāju ar skrūvītēm. Nogriez 4 sekcijas, tad pārgriez vadu no barokļa, var arī negriezt, bet notīrīt vada gabaliņu, pārlocīt vidū un pieskrūvēt savienotāja vienā pusē. Otrā pusē savienotājam, ievērojot vadu krāsas, pievienot patērētājus. Tur var arī pievienot ventilatorus pie zemākiem spriegumiem.

Link to comment
Share on other sites

vel neko neesmu darijis, un mēneša laikā visdrīzāk ka arī nedarīšu!

tā ir galaxy karte laikam!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...