Jump to content

Veco kompju emulatori (ZX Spectrum)


Sifozais
 Share

Recommended Posts

jaa... uzsitaat atminjas man bija taads ZX spectrum , jaaraksta bija no kaseteem speeles. Bija taada gaame Batty (arkanoiids) vot taa tik bija speelite. Tagad saaku mekleet emulatoru un varbuut pat pashu speeliti atradiishu.

Link to comment
Share on other sites

jaa... uzsitaat atminjas man bija taads ZX spectrum ' date=' jaaraksta bija no kaseteem speeles. Bija taada gaame Batty (arkanoiids) vot taa tik bija speelite. Tagad saaku mekleet emulatoru un varbuut pat pashu speeliti atradiishu.[/quote']

 

Spēlīšu padzenāšanai rekomendēju Gleck emulatoru.

Batty var dabūt šeit. Man arī šīs spēlīte savulaik patika.

 

Tas viss priekš ZX Spectrum 48K.

Link to comment
Share on other sites

jaa... uzsitaat atminjas man bija taads ZX spectrum ' date=' jaaraksta bija no kaseteem speeles. Bija taada gaame Batty (arkanoiids) vot taa tik bija speelite. Tagad saaku mekleet emulatoru un varbuut pat pashu speeliti atradiishu.[/quote']

 

Spēlīšu padzenāšanai rekomendēju Gleck emulatoru.

Batty var dabūt šeit. Man arī šīs spēlīte savulaik patika.

 

Tas viss priekš ZX Spectrum 48K.

 

Liels tev paldies VIL, speeluks aizgaaja, njemshu un mekleeshu veel kadas speeles kuras kadreiz uz taa verkja speleju. Tikai kapeec man liekas ka tas batty bija ar taadam gaishaam tekstuuraam. Vai tik uz tiem spectrumiem nebija atskjiriiga taa speelite?

Link to comment
Share on other sites

jaa... uzsitaat atminjas man bija taads ZX spectrum ' date=' jaaraksta bija no kaseteem speeles. Bija taada gaame Batty (arkanoiids) vot taa tik bija speelite. Tagad saaku mekleet emulatoru un varbuut pat pashu speeliti atradiishu.[/quote']

 

Spēlīšu padzenāšanai rekomendēju Gleck emulatoru.

Batty var dabūt šeit. Man arī šīs spēlīte savulaik patika.

 

Tas viss priekš ZX Spectrum 48K.

 

Liels tev paldies VIL, speeluks aizgaaja, njemshu un mekleeshu veel kadas speeles kuras kadreiz uz taa verkja speleju. Tikai kapeec man liekas ka tas batty bija ar taadam gaishaam tekstuuraam. Vai tik uz tiem spectrumiem nebija atskjiriiga taa speelite?

 

Tā ir tā pati spēlīte. Toreiz mēs dragājām uz televizoriem. Es pat uz melnbaltā. Man padomā bija pāris viltīgas zx kolekcijas. Ja atcerēšos linku, tad padalīšos. Man savulaik ļoti patika "Switch blade", "Booty", "Elite".

Link to comment
Share on other sites

jaa... uzsitaat atminjas man bija taads ZX spectrum ' date=' jaaraksta bija no kaseteem speeles. Bija taada gaame Batty (arkanoiids) vot taa tik bija speelite. Tagad saaku mekleet emulatoru un varbuut pat pashu speeliti atradiishu.[/quote']

 

Spēlīšu padzenāšanai rekomendēju Gleck emulatoru.

Batty var dabūt šeit. Man arī šīs spēlīte savulaik patika.

 

Tas viss priekš ZX Spectrum 48K.

 

Liels tev paldies VIL, speeluks aizgaaja, njemshu un mekleeshu veel kadas speeles kuras kadreiz uz taa verkja speleju. Tikai kapeec man liekas ka tas batty bija ar taadam gaishaam tekstuuraam. Vai tik uz tiem spectrumiem nebija atskjiriiga taa speelite?

 

Tā ir tā pati spēlīte. Toreiz mēs dragājām uz televizoriem. Es pat uz melnbaltā. Man padomā bija pāris viltīgas zx kolekcijas. Ja atcerēšos linku, tad padalīšos. Man savulaik ļoti patika "Switch blade", "Booty", "Elite".

 

Iemet tad linku, buushu pateiciigs. Tas emulators ar Tap un 128 failiem nikojas, jeb neesmu veel iisti iebraucis. Toreiz man arii bija melnbalts, taapec uzreiz neatpazinu. bija veel taada speele kur ar lidmashiinu bija jaalido un jaashauj uz visaadiem kugju lielgabaliem utml lietaam.

 

A tadu 16bit konsolju kaa Hitech emulatori arii ir. Baigi labaa speele bija taadi tanchiki, kurus divataa vareeja raut un eergli bij jasargaa.

Link to comment
Share on other sites

Iemet tad linku' date=' buushu pateiciigs. Tas emulators ar Tap un 128 failiem nikojas, jeb neesmu veel iisti iebraucis. Toreiz man arii bija melnbalts, taapec uzreiz neatpazinu. bija veel taada speele kur ar lidmashiinu bija jaalido un jaashauj uz visaadiem kugju lielgabaliem utml lietaam.

 

A tadu 16bit konsolju kaa Hitech emulatori arii ir. Baigi labaa speele bija taadi tanchiki, kurus divataa vareeja raut un eergli bij jasargaa.[/quote']

Tie tanki bija zvēri, bet uz ZX šādu spēlīti neatceros :(

 

Par TAP failiem: tie ir lentes faili. Paplašinājums radies no vārda "Tape". Vispirms jānoskaidro, kādam spektruma modelim šis lentes fails paredzēts. Tad attiecīgi attiecīgais modelis jāieslēdz (Gleck: Options/Hardware).

 

48K modelim:

1) File/Open

2) Load ""

3) ENTER

Load "" uz klavieres iegūst kā [J][shift+P][shift+P]

 

128 modelim:

0) File/Open

1) ieslēdzam BASIC režīmu

2) ar roku pa burtam rakstām load ""

3) ENTER

 

Ja Tu domā lidmašīnu, kas cenšas pēc iespējas tālāk pa upi nolidot un uplidīties fufeļos, tad tas ir RIVER RAID.

Link to comment
Share on other sites

Man sirdij tuva spēlīte bija "Gunfright". Pseido 3d, bet nekādi neizdevās tikt tālāk par 5. līmeni. Tā nu izdomāju kaut ko darīt lietas labā.

1) dabūtu mašīnrakstītu Z80 ASM aprakstu

2) ar roku pārrakstīju

3) Manā rīcībā ir spektrums, kasešu maģis + kaudze tukšu kasešu

4) izpētu "gunfight" loaderi un konstatēju, ka spēle ir šifrēta.

5) izdodas tajos 48KB simbolu apgabalā atrast pāris brīvus KB, kurā ielādēju savu kodu

6) ielādēju "gunfright" loaderi + ļauju tam ielādēt spēli + ļauju tam atšifre't spēli + neļauju tam atdot vadību spēlei

7) spēles palaišanas vietā atdodu vadību beisikam, kuru iegrūdu tajā 2KB apgabalā.

8) pieseivoju kasetē atmiņas saturu.

9) Man ir darbam gatavs spēles izpildkods + adrese, no kuras palaist.

10) divas nedēļas epizodiski rakņājos pa ~30KB programmas koda mašīnkodos un mēģināju saprast, kā tā spēle ir uzbūvēta.

==> Piezīme: spēles ielāde no kasetes aizņēma 5 minūtes. Tad es desmit minūtes pētīju kodu un pieņēmu lēmumu veikt izmaiņas. Tad laižu spēli. Ja izmaiņa ir neveiksmīga, tad reset un sāku visu no jauna.

11) gribēju jau mest mieru, kad atradu vietu, kur glabājas dzīvības, un sapratu mehānismu.

12) Rezultātā spēli iztulkoju latviski + atradu 2 baitus kodā, kas jāizmaina, lai iegūtu nemirstību.

==> izmantotie līdzekļi: kasete MK45 Fe Type2 (1gab), rūtiņu burtnīca (1gab), pildspalva (1gab).

 

Tā nu es to spēli izspēlēju līdz galam un guvu atziņu, ka ar 6. līmeni (kurā līdz tam vēl nebiju bijis) viss scenārijs pilnībā mainījās. Pēc 2 gadiem manās rokās nonāca vecāks ZX žurnāla numurs, kurā bija rubrika, kur eksperi apraksta kādu spēli. Tā nu viņu nagos bija nonācis "gunfright". Es izlasīju viņu apskatu un secināju, ka līdz 5. līmenim rakstītais atbilda patiesībai, bet tālāk pilnīgs fufelis. Viņi pat nevarēja nosaukt precīzu līmeņu skaitu ;)

Link to comment
Share on other sites

Iemet tad linku' date=' buushu pateiciigs. Tas emulators ar Tap un 128 failiem nikojas, jeb neesmu veel iisti iebraucis. Toreiz man arii bija melnbalts, taapec uzreiz neatpazinu. bija veel taada speele kur ar lidmashiinu bija jaalido un jaashauj uz visaadiem kugju lielgabaliem utml lietaam.

 

A tadu 16bit konsolju kaa Hitech emulatori arii ir. Baigi labaa speele bija taadi tanchiki, kurus divataa vareeja raut un eergli bij jasargaa.[/quote']

Tie tanki bija zvēri, bet uz ZX šādu spēlīti neatceros :(

 

Par TAP failiem: tie ir lentes faili. Paplašinājums radies no vārda "Tape". Vispirms jānoskaidro, kādam spektruma modelim šis lentes fails paredzēts. Tad attiecīgi attiecīgais modelis jāieslēdz (Gleck: Options/Hardware).

 

48K modelim:

1) File/Open

2) Load ""

3) ENTER

Load "" uz klavieres iegūst kā [J][shift+P][shift+P]

 

128 modelim:

0) File/Open

1) ieslēdzam BASIC režīmu

2) ar roku pa burtam rakstām load ""

3) ENTER

 

Ja Tu domā lidmašīnu, kas cenšas pēc iespējas tālāk pa upi nolidot un uplidīties fufeļos, tad tas ir RIVER RAID.

 

Tie tanki jau naaca uz naakamaas paaudzes consoleem kuraam bija 16bit chipi ( uz tiem arii paraadijaas mario, chip&dale utt). Karoch noleemu pakjeepaties sodien ar emulatoriem no dazhaadu consolu paaudzeem. Nostalgisks noskanjojums :-)

 

Par tim Tap vailiem iebraucu ka tie ir kaseshu.

 

Kur atrast to Basic rezhiimu? jaa jutos pilniigs laame shajos jautaajumos.

Link to comment
Share on other sites

A tadu 16bit konsolju kaa Hitech emulatori arii ir. Baigi labaa speele bija taadi tanchiki' date=' kurus divataa vareeja raut un eergli bij jasargaa.[/quote']

Hitech, Zhiliton, UFO u.c. = NES (Nintendo Entertainment System) kloni, nu NES gan ir 8 bitu, nevis 16 (16 bija SNES, Sega Genesis u.tml.). Emulatori ir lielā izvēlē, sk., piem., šeit - http://www.zophar.net/nes.html

Tanciņi - tas takš slavenais Battle City, bērnībā draugam bija UFO un caurām dienām pie viņa sēdējām un rāvām divatā Battle City un Mario Bros.

battlecity.gifmariobros.png

NES un arī citu sistēmu spēļu ROMus LIELOS vairumos var dabūt no http://www.edgeemu.com, tur tikai jāpiereģistrējas, bet palīdz http://www.bugmenot.com.

Link to comment
Share on other sites

Ja kaads paskatiitos manu linku' date=' atrastu veel daudz romu,news,emulatoru.[/quote']

Mērķis nav atrast daudz emulatoru, bet atrast to vienīgo kompi, kuru lietojām pirms vairāk kā desmit gadiem. Man tas bija ZX. Citiem emulatoriem es uzšķaudu.

Link to comment
Share on other sites

Man uznaaca veelme tos tankus padzenaat, kaadam nav vinju??? Vai arii vismaz preciizu nosaukumu + emulatoru vareetu pateikt prieksaa.

Link to comment
Share on other sites

Mērķis nav atrast daudz emulatoru' date=' bet atrast to vienīgo kompi, kuru lietojām pirms vairāk kā desmit gadiem.[/quote']

Man gan tas kompis nav vienīgais, bet ar veselu kaudzi iznācis ņemties (arkādes (īpaši Neo-Geo), Atari 2600, NES, Atari XE, C64, ZX Spectrum, Sega Genesis), tā ka kolekcija arī daudzpusīga.

Link to comment
Share on other sites

http://emu-russia.km.ru/data/nes/nes_emuls.htm - emulators, neesmu veel parbaudiijis. Nintendo Entertainment System (NES-Денди)

 

http://emu-russia.km.ru/data/listroms.php?...?sid=nes&from=C - tanki, battle city.

 

Viss iet! Atzipo, tad atverot to progu panjem open file un tad atver Battle city, parejais nebuus probleemu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Vikikz
Mērķis nav atrast daudz emulatoru' date=' bet atrast to vienīgo kompi, kuru lietojām pirms vairāk kā desmit gadiem. Man tas bija ZX. Citiem emulatoriem es uzšķaudu.[/quote']

 

Ok VIL.

Topiks drosi paarnesams datoru sadaljaa! ;D

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji
Sis kompis ir ar 8 - bit sisteemu' date=' un ir 85. gada modelis, kompekta nak kompis un areja barosanas ieriice, salidzinot cenas seit un arvalstiis secinaju, ka pardosu pa 50 Ls! Stradajoshs![/quote']

ko ar taadu var paveikt???

Link to comment
Share on other sites

Tas ir vienkaarshi reaali, speelet speeles kuras nekad nebiju domaajis vairs uzspeelet. Vareeshu chomiem kam vajaaki kompji shitos iedot vo buus staraa. Paldies visiem par linkiem kaa arii cilveekam kas uzssaaka sho lielisko topiku!

Link to comment
Share on other sites

Sis kompis ir ar 8 - bit sisteemu' date=' un ir 85. gada modelis, kompekta nak kompis un areja barosanas ieriice, salidzinot cenas seit un arvalstiis secinaju, ka pardosu pa 50 Ls! Stradajoshs![/quote']

ko ar taadu var paveikt???

Es savulaik uz ZX uzrakstīju spēlīti BK "klad" klonu. Spēlīte aizņēma ~2KB mašīnkodos. Ar līmeņiem nekompresētā veidā varēju aizpildīt vēl kādus 35KB. Tā kā tajos laikos taimeri nebiju apguvis, man sagādāja problēmas procesora ātrums. Lai spēle būtu normālā ātrumā, starp divām klaviatūras aptaujām ieliku ~2000 "tukšo" ciklu ar saskaitīšanas operāciju.

 

ZX Spectrum sirds ir Zilog Z80 procesors. Frekvence ~3.5HMz. Datu šina 8 bitus plata.

 

Tātad jautājums ir nevis, ko ar tādu var paveikt, bet gan, kāpēc mums vajag 2GHz, lai uzrakstītu vienkāršu epasta vēstuli?

Link to comment
Share on other sites

Guest BigArchi

Cilvēks atbildēja ar leilisku atbildi, jeb drīzāk uzdeva mums lielisku jautājumu, (VIL) cik teiši mēs spējam realizēt no mūsu datora jaudas? Jā piekrītu ka daži to var, mums ir tādi cilveki forumā, bet pārsvarā? Tie bešanie GHz kapēc lai uzliktu XP? VAi tomer dēļ tiem pašiem geimiem? Jā,bet geimi a iedomajaties ja tie vecie labei tanciņi lagotu? Ar nepatiktu, tagad vairs nav tanciņi ir DOOM3 utt! Bet doma ir krasa kapec vajag pat 1 GHz lai rakstitu wordaa? VIL gudram cilvēkam gudra runa, visa cieņa tev!

Link to comment
Share on other sites

ehhhh :roll: Uzpleesa atminjas puishi :) Batle City spaarda veel shodien ! vajadzeetu vinjus paarbuuceet un palaist tautaa... kaa kaadu vienkaashu skaistu geimu, vai ar massive multiplayer iespeejaam... uhhh... visi shpricee virsuu :o Labpraat piedaliitos shaadaa projektaa, bet diemzheel ar kodeeshanu jums pashiem buus jaatiek galaa :wink: Naakamais solis buutu "Batle City" (multiplayer) veidoshana mobilijaiem telefoniem :) tip, sasleedzas ar citiem mobilajiem pa IR vai Bluetooth vai po ar ko... yeah, bet kursh ta taisiis... kxe kxe.. anyway, ja par veciem kompjiem..

 

Vai kaads atceraas vispaar taadu lietinju kaa "Mikro-88" :) Veel tagad plauktaa staav ejosh. Tas bija Padomju informatikas trieciens pa ZX Spectrum miesu :D bet nu kompiitis bija fantastisks, tik zheel ka kasete taada gljukaina, veca palikusi, signaali vairs nav tik kvalitatiivi kaa agraak... varbuut kaadam ir( vai zin kam ir) kvalitatiivaaks avots ? (tip kasete, cd whatever) Tur biaj zveeriigi labie geimi :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jaa. Man ar plauktaa staav ZX spectrum 48k. Tiesa gan, nestraadaajosh, laikam paarstaaveejies:). Saakumaa dragaaju visas speeles pa kaartu. Peedeejaas kuras atceros ljoti patika - Shark(taa ir taa kur ar lidmasiinu shaj kugjus, tankus,kaads prasija nosaukumu), Soldier of Fortune. Veelaak kjeeros pie programmeeshanas un taisiju pats augshaa, protams ne grafiskaas.

Oi, jaapameegjina kaut ko uzmeistarot, jaapaarbauda cik daudz atceros.

Tajaa laikaa gaaju 10 klasee. Tas bija 1. vai 2. gads, kad saaka maaciit datorus uz BK kasteem. Basic`u zinaaju kaa 5 pirkstus. Skolotaajs, kursh pasniedza stundas, reizeem prasija man konsultaaciju. Taa bija mana miiljaaka stunda.

Nu jau pagaajushi 12 gadi...

Link to comment
Share on other sites

Guest rajah
...kad saaka maaciit datorus uz BK kasteem...

Bekas bija labās. Savam učukam toreiz izlūdzos Fokāla aprakstu (bija tāda Bekas programmēšanas valoda, pēc tam tikai Beisiks parādījās) un mašīnkodu aprakstus, kas nāca līdzi Bekai. Man vēl tagad kasetes ar spēlēm un assambleriem stāv. Tie bija feini laiki.

Link to comment
Share on other sites

Ja jums ir interese, es varu pameklēt linkus uz zx konkursiem. Vienā reiz pats gribēju piedalīties. Biju izdarījis jau pusi darba, bet sanāca iepirkt dzīvokli, kuru nācās remontēt, un tā arī atstāju pusdarītu... Bet tas tā.

 

Tā konkursa nosaukums bija "1K Contest". Doma: uztaisīt kaut kādu ZX spectrum spēli, kuras TAP faila izmērs nepārsniedz 1024B. Zilog aizvien vēl ražo Z80 pročus. Tādēļ ļoti labu ASM aprakstu var iegūt iekš http://www.zilog.com . Ja tīklā pameklē, tad var atrast arī 48K spektruma aprakstu. Faktiski interese ir tikai par ROM saturu, t.i., iebūvēto funkciju adresēm.

 

P.S. Kā jūs labi saprotat, spēle var būt lielāka par 1KB. Galvenais TAP failā ir iemānīt sakompresētu spēli + dekompresoru. Ja tiek kompresēts ar viltīgām atslēgām, tad par šīm atslēgām var ņemt kaut kādus ROM apgabalus. Tas tā - hints ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Full_Soull

nju uk

speele varbuut na unemaz tik veca un iet dosaa

 

1996 gada cyberia no interplay moska kaads zin kur nokacaat koo??

 

googles tante mani pievil un to daudzo atkritumu kaudzeek ururs vinja man izmet uz so vaardu gadu un download nespeeju orienteeties buusu pateiciigs par kaadu zinju

 

cyberia 2 1997 gadaa arii nebuutu slikti uzspiileet

Link to comment
Share on other sites

Uz ZX-Spectrum savulaik patika speelīte Savage, it sevišķi tās muzikālais noformējums. Mums puišeļiem tai laikā bija brīnums ka var izdabūt tādu mūziku, kuru apstrādā vienbalsīgs skaņas procesors.

Tai laikā pats sāku taisīt džoistikus - pogu bloks no kaut kādām skaitļošanas mašīnām. Pirms tam BK-0010 džoistiks bija ar dzelzs stienīti un 4iem mikroslēdzīšiem.

Priekš ZX-Spectrum bija diezgan daudz kasešu ar spēlēm un baigi skumji bija ja maģis ievilka un saņurcīja lenti.

Vēlāk jau tika sagādāta 5,25" flopy iekārta un kontolieris. Tad nu tāda problēma atkrita.

Link to comment
Share on other sites

Ak tu dievs... ka tagad padomaa... vecie labie laiki! Ne Interneta vajadzeeja ne Uzlabot kautko! tik Mammas siera riku un Pulti! Un tik 24:00

 

!!!!!!!!! Tie tik bija labi laiki pilniigi asara nokrita! :)

Link to comment
Share on other sites

jaa... uzsitaat atminjas man bija taads ZX spectrum ' date=' jaaraksta bija no kaseteem speeles. Bija taada gaame Batty (arkanoiids) vot taa tik bija speelite. Tagad saaku mekleet emulatoru un varbuut pat pashu speeliti atradiishu.[/quote']

 

Ehhh veci, kursh par mums 80/90 gadu guru labaak paziist shamaas izjuutas :))))

 

Ehhh, es ik palaikam atceros ar kaadu baudu toreiz pie TV griezu geimus river raid, zubex, panther uz Atari, Flashback, Project X uz Commadore Amiga.... un taa varu turpinaat liidz riitam. Labi kad uz PC ir jamo emulaatori...

Link to comment
Share on other sites

Ak tu dievs... ka tagad padomaa... vecie labie laiki! Ne Interneta vajadzeeja ne Uzlabot kautko! tik Mammas siera riku un Pulti! Un tik 24:00

 

!!!!!!!!! Tie tik bija labi laiki pilniigi asara nokrita! :)

 

Ehhhhhhhhhhhhhhhhhh! Same thing! Dod pieci! ;)

Link to comment
Share on other sites

Runaajot par ZX spectrum... Maasa baigi luudzas vienu speeliti, tjip viduslaiki (robina huda teema~). Taads melns cilveecinjsh 2personas skatpunktaa, varbuut kaads tomerr atceras, varbuut kaut kur ir kolekcija ar ZX spectrum speelju screenshotiem?

Link to comment
Share on other sites

Runaajot par ZX spectrum... Maasa baigi luudzas vienu speeliti' date=' tjip viduslaiki (robina huda teema~). Taads melns cilveecinjsh 2personas skatpunktaa, varbuut kaads tomerr atceras, varbuut kaut kur ir kolekcija ar ZX spectrum speelju screenshotiem?[/quote']

 

Tajos laikos biju Atari / Commadore apmaatc ;) Havoju daudz geimju prieksh jamiem. ZX Spectrum tik cik kaadiem no draugiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Reiz viens BOOTotājs uzjautāja prezidentu. Bija tāda Basic'ā rakstīta spēlīte, kur vajadzēta kļūt vai nu par miljonāru, vai par prezidentu. Šodien veicu nelielu izpēti un atradu "Prezident 2". Vienu gadu apskatījos un konstatēju, ka ir gana līdzīga vecajam prezidentam. Galvenās izmaiņas - pievienota DOS logu stila saskarne.

 

Links uz Prezident 2

Formāts: .tap

Palaišanas princips: LOAD ""

Link to comment
Share on other sites

Sifozais
Reiz viens BOOTotājs uzjautāja prezidentu. Bija tāda Basic'ā rakstīta spēlīte, kur vajadzēta kļūt vai nu par miljonāru, vai par prezidentu. Šodien veicu nelielu izpēti un atradu "Prezident 2". Vienu gadu apskatījos un konstatēju, ka ir gana līdzīga vecajam prezidentam. Galvenās izmaiņas - pievienota DOS logu stila saskarne.

 

Links uz Prezident 2

Formāts: .tap

Palaišanas princips: LOAD ""

 

Bija uz ZX vai Zhiliton ttad speele kur bija tjipa puzle jaaliek, cilveeku sejas, manipulators kubiks, laika ierobezojums bija, kaads nezin kaa vinju sauc???

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...